Wizyty na budowie

Granica wieku, ubiór, terminy wizyt – co jeszcze ma wpływ na to czy zostaniemy wpuszczeni na teren budowy osiedla deweloperskiego? Zobacz film i poznaj podstawowe zasady!

Wizyta na inwestycji może być decydująca

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie podjęcie decyzji o kupnie mieszkania. Z tego względu chcielibyśmy udzielić Ci wsparcia na każdym etapie podejmowania tej ważnej decyzji, na którą mogą mieć wpływ różne czynniki, takie jak lokalizacja, wybór zaufanego dewelopera, cena oraz rzeczywisty wygląd mieszkania. Stoją za tym względy praktyczne (ocena możliwości urządzania mieszkania), względy estetyczne (widok z okna, dopływ naturalnego światła) lub wręcz emocjonalne (dobre samopoczucie w przyszłym miejscu zamieszkania). Trudno wyobrazić sobie ocenę tych kryteriów wyboru bez wizyty na inwestycji.

Umów się na wizytę z opiekunem klienta

Mając na uwadze powyższe potrzeby, zapraszamy do wizyty na budowie wraz z Twoim Doradcą Klienta. Na większości inwestycji obowiązują konkretne dni i godziny wizyt, dlatego warto wizytę zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość ustalenia indywidualnego terminu oglądania mieszkań. Spotkanie zawsze umawiane jest przez Doradcę Klienta, który ustala możliwe terminy z kierownictwem budowy, jeśli wizyta dotyczy inwestycji w trakcie realizacji. W przypadku mieszkań gotowych termin uzgadniany jest wyłącznie z Klientem.

Kiedy umawiać się na inwestycji?

To zależy od Ciebie. Może to być Twój pierwszy osobisty kontakt z firmą. Możesz również najpierw umówić się z nami w salonie sprzedaży, a dopiero później na inwestycji. Ważne jest, aby przed wizytą na inwestycji, szczególnie tej jeszcze niezrealizowanej, dokonać wyboru listy mieszkań do prezentacji. W znaczny sposób usprawni to wizytę, a nam umożliwi przygotowanie kluczy do prezentowanych mieszkań i ustalenie z kierownictwem budowy bezpiecznej trasy przejścia po inwestycji. Wyboru mieszkań możesz dokonać poprzez stronę internetową lub podczas wcześniejszego spotkania z naszym Doradcą Klienta.

Najwazniejsze jest Twoje bezpieczeństwo

W przypadku zwiedzania inwestycji w trakcie realizacji należy pamiętać, że wizyta odbywa się na placu budowy, podlegającym określonym normom prawnym, gdzie gospodarzem jest kierownik budowy.  W trosce o Twoje bezpieczeństwo dokładamy wszelkich starań, aby wizyta przebiegła bezpiecznie. Dlatego przed jej rozpoczęciem przeprowadzamy krótkie szkolenie na temat procedur dotyczących poruszania się po terenie budowy. Budującą się inwestycję zwiedzamy zawsze w kaskach, które  zapewnia nasza firma. Ty natomiast musisz pamiętać o odpowiednim obuwiu (buty na płaskiej podeszwie, najlepiej o antypoślizgowym podbiciu). Na teren budowy wpuszczane są wyłącznie osoby pełnoletnie. Wszystko to odbywa się pod czujnym okiem inżyniera lub kierownika budowy. Ponieważ bezpieczeństwo klientów jest dla nas priorytetem, mogą zdarzyć się sytuacje, w których kierownik będzie zmuszony podjąć decyzję o zmianie terminu umówionej wizyty na budowie lub jej przerwaniu w trakcie jej trwania.
Zapraszamy do kontaktu  z Doradcą Klienta w celu umówienia się na wizytę na budowie.