Skip to main content

Lofty Wrocław

Adaptacja dawnych przestrzeni przemysłowych na luksusowe mieszkania prywatne przywraca nowe życie zabytkowym budynkom. Mieszkańcy tego typu nieruchomości zyskują spektakularną powierzchnię do aranżacji według własnego gustu, położonej w doskonałej lokalizacji. Lofty to mieszkania nawiązujące do industrialnej tradycji budynku, urządzone zazwyczaj w minimalistycznym stylu. Charakterystycznym elementem tego typu lokali mieszkalnych pozostaje ich wysoka, otwarta przestrzeń.

W Archicom propagujemy ideę loftów, podejmując inwestycje w mieszkania loftowe we Wrocławiu. Dokonujemy całkowitego odnowienia zabytkowych Browarów Wrocławskich, przystosowując je do budowy nowoczesnych osiedli. Mieszkanie loftowe w budynkach ocalałego gmachu dawnego browaru wyróżnia się niezwykłą atmosferą. Deweloper Archicom od wielu lat podejmuje się oryginalnych inwestycji mieszkaniowych, które jednocześnie służą zachowaniu starego układu urbanistycznego Wrocławia i chronią zabytkowe budynki przed zniszczeniem.

Lofty we Wrocławiu – lokale o wysokim standardzie

Lofty we Wrocławiu od dewelopera Archicom powstaną w historycznych budynkach Browarów Wrocławskich. Proponujemy lofty na sprzedaż w Leżakowni, jako największym budynku z całego kompleksu browaru. W tym gmachu powstanie około 100 luksusowych loftów. Zainteresowanie tą inwestycją jest tak duże, że pozostało niewiele wolnych mieszkań. Wszystko za sprawą świetnej lokalizacji, ale i wysokiej jakości proponowanych przez nas mieszkań loftowych.

W trakcie budowy podejmujemy wyzwanie odrestaurowania fasad z wysokimi oknami, które stanowią charakterystyczny element architektury browaru. Każdy loft wydzielony w gmachu Leżakowni będzie posiadał niepowtarzalny charakter. Jeśli poszukujesz nietuzinkowego miejsca zamieszkania, dającego ogromne możliwości ciekawej aranżacji, mieszkanie typu loft stanowi najlepszą propozycję.

Drugim budynkiem, gdzie Archicom realizuje swoją inwestycję w mieszkania loftowe, jest Butelkownia. W tym gmachu o kameralnym charakterze powstanie 12 loftów i 6 lokali usługowych przeznaczonych dla gastronomii. Cechą charakterystyczną budynku staje się piękna, ceglana elewacja z licznymi przeszkleniami. Dokładamy wszelkich starań, aby Wrocław nie utracił na wizualnym aspekcie przekształcenia dawnego browaru w przestrzeń mieszkalną. Projekt przystosowania zabytku na lofty i punkty usługowe zakłada zachowanie oryginalnego wystroju fasady i geometrii dachu. Na zewnętrznym dziedzińcu powstanie zielony ogród, który idealnie przełamie industrialny charakter budynku, nadając wrażenia przytulnej lokalizacji mieszkalnej.

Mieszkania loftowe – szeroki wybór apartamentów

Oferta Archicom obecnie obejmuje 10 wolnych mieszkań loftowych, położonych w historycznej dzielnicy Wrocławia. Lofty na sprzedaż to kwintesencja nowego trendu na polskim rynku nieruchomości. Inwestorzy indywidualni doceniają nasze wysiłki w celu stworzenia niezwykłej architektury mieszkalnej, wykorzystując do tego celu dawne elementy urbanistyczne. Mieszkanie loft zapewnia ogromną przestrzeń, dającą wrażenie wolności. Mieszkania loftowe wyróżniają się także doskonałym oświetleniem dziennym, stając się wymarzonym miejscem do połączenia pracy i wypoczynku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Cena mieszkań typu loft stanowi wypadkową wielu czynników. Każde mieszkanie ma swoje niepowtarzalne cechy, uwzględnione w ostatecznej wycenie. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nasi specjaliści doradzą w wyborze najlepszego rozwiązania, przedstawiając ofertę szytą na miarę potrzeb każdego klienta.