Skip to main content

Wrocław Krzyki

Dlaczego warto tu zamieszkać?

Krzyki to jedna z najbardziej popularnych i prestiżowych dzielnic Wrocławia. Obejmuje duże tereny zielone i rekreacyjne – m.in. Park Grabiszyński, Południowy i Kleciński. W pobliżu znajduje się duża baza usługowo-handlowa oraz edukacyjna. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tu w myśl opinii mieszkańców – mieszka się bardzo dobrze. Krzyki mogą pochwalić się również szeroką ofertą mieszkań na sprzedaż, z której każdy wielbiciel tej części miasta znajdzie coś dla siebie.

Co zyskujesz, mieszkając na Krzykach?

Aktywny wypoczynek w pobliżu

Krzyki to jedna z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Wrocławia. Wpływa na to bliskie sąsiedztwo terenów zielonych m.in. Parku Kleciński, Grabiszyńskiego i Południowego, w których można spacerować, pojeździć rowerem, wybrać się na jogging lub zorganizować piknik i odpocząć po intensywnym dniu. Liczne ścieżki rowerowe, tereny dla biegaczy, ale także miejsca spacerowe dają nieograniczoną przestrzeń odpoczynku. Pikniki rodzinne? Grille ze znajomymi? Spacer z psem? A może bardziej aktywne formy spędzania wolnego czasu? Wybierając nowe mieszkanie na Krzykach, będziesz podziwiać zieleń za oknem każdego dnia.

Szybki dostęp do bazy handlowo-usługowej

Dobrze zagospodarowane otoczenie osiedla gwarantuje bezproblemowym dostęp do najważniejszych punktów usługowo-handlowych. Krzyki to tętniąca życiem dzielnica, gdzie wszystkie newralgiczne punkty masz w zasięgu ręki. Świeże, jeszcze ciepłe bułki kupisz w lokalnej piekarni, składniki na smaczny obiad w pobliskim markecie lub osiedlowym warzywniaku. Apteka całodobowa i ośrodek zdrowia znajdziesz tuż za rogiem. A o klub fitness czy siłownie zahaczysz, wracając z pracy.

Dostępność infrastruktury dla dzieci

Krzyki to miejsce przyjazne również najmłodszym. Dzielnica oferuje rozbudowaną bazę edukacyjną – żłobki, kluby malucha, zespoły szkolno-przedszkolne, ekologiczne ogródki, sale multimedialne i hale sportowe. Place zabaw na Krzykach są różnorodne, bezpieczne i dostosowane dla dzieci w każdym wieku. Dla szukających przygód przygotowane zostały parki wspinaczkowe, które pozwolą im rozwijać swoje umiejętności i koordynację ruchową.

Doskonała komunikacja miejska

Krzyki są bardzo dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami miasta. W ciągu kilku minut dotrzesz tramwajem lub autobusem do ścisłego centrum, dalej do Placu Grunwaldzkiego, na Księże, Nadodrze czy w stronę Magnolii omijając korki. Ogromnym atutem jest również powiększająca się ilość ścieżek rowerowych oraz stacji rowerowych, co umożliwia skorzystanie z dodatkowej opcji transportu. Plusem jest również bliskość autostrady A4 oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, którą wyruszymy w dalsze trasy.

Sprawdź dostępną ofertę i zamieszkaj na Krzykach