Skip to main content

Funkcjonalne kawalerki

Wieloletnia działalność w branży deweloperskiej pozwoliła nam zebrać doświadczenie, dzięki któremu znamy potrzeby potencjalnych mieszkańców naszych inwestycji. Wiemy jak projektować i budować, by sprostać wszystkim ich wymaganiom, zarówno tym dotyczącym samych mieszkań, jak i zagospodarowania części wspólnych budynków czy otaczających je terenów zielonych.

Aranżacja dopasowana do Twoich potrzeb

Planując nasze inwestycje, dbamy o to, żeby oferowały mieszkania zróżnicowane zarówno pod kątem ilości i rozkładu pomieszczeń, jak i metraży, dzięki czemu, każdy poszukujący mieszkania dla siebie ma okazję wybrać lokum odpowiadające jego potrzebom. Wśród oferowanych lokali znaleźć można kompaktowe kawalerki na sprzedaż, które z pewnością spodobają się singlom, poszukującym ustawnej i wygodnej kawalerki, zaprojektowanej z myślą o zapewnieniu wysokiego komfortu życia, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej funkcjonalności mieszkania i atrakcyjnej ceny nieruchomości. Z uwagi na fakt, że większość naszych kawalerek posiada osobną sypialnię, znakomicie nadają się również jako mieszkanie dla pary.

Funkcjonalność naszych lokali sprawia, że każda oferowana przez nas kawalerka na sprzedaż świetnie sprawdzi się zarówno w roli pierwszego mieszkania, jak i lokaty kapitału w formie mieszkania na wynajem. Więcej informacji dotyczących danej kawalerki na sprzedaż uzyskają Państwo od naszych doradców klienta, którzy są dostępni telefonicznie lub w salonie sprzedaży, mieszczącym się pod adresem: ul. Powstańców Śląskich 9, 53-332 Wrocław.

Sprawdź dostępne kawalerki na bestsellerowych inwestycjach

River Point – zamieszkaj na zielonej wyspie

Modern Mokotów – dzielnica bliższa życia

Stacja Wola – blisko wszystkiego co ważne

Dąbrowskiego – kameralny kwartał miejski

WITA – Twoje miejsce do życia

Fuzja – cały charakter Łodzi w jednym miejscu

BOHO Wodna 17 – tu żyje miasto

FLOW – najlepsze miejsce na przyszłość

ZENIT– Osiedle Widzewska – życie bliżej natury

Wieża Jeżyce – komfort w standardzie

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.