Skip to main content

Mieszkania 3 – pokojowe Wrocław

Mieszkanie 3 pokojowe od Archicomu

Mieszkanie 3 pokojowe to doskonały wybór dla trzyosobowej rodziny, której zależy na odpowiedniej przestrzeni i komforcie życia. Oferowane przez nas mieszkania 3 pokojowe powstają z myślą o takich właśnie osobach, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasze lokale cechowały się funkcjonalnością ułatwiającą aranżację oraz zapewniały wystarczająca ilość miejsca na wszystkie, niezbędne sprzęty i meble.

Dzięki starannemu planowaniu zakładającemu optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, w mieszkaniu posiadającym 3 pokoje bez trudu uda się zaaranżować zarówno przestronną strefę dzienną przeznaczoną do pracy i odpoczynku, wygodną sypialnię dla rodziców zapewniającą komfortowy wypoczynek, jak i wymarzony pokój dla dziecka, który stanie się miejscem nauki i radosnych zabaw.

Ponadto mieszkania 3 pokojowe zlokalizowane na parterze mają dostęp do przestronnych tarasów lub własnych ogrodów, doskonale sprawdzających się jako miejsce wypoczynku lub spotkań towarzyskich.

Wszystkich zainteresowanych ofertą mieszkań trzypokojowych zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży, mieszczącego się pod adresem: ul. św. Mikołaja 7, 50-125 Wrocław.