Skip to main content

Przestronne czwórki

Zapraszamy do odkrycia naszych przestronnych mieszkań 4 pokojowych, stworzonych z myślą o komforcie i swobodzie aranżacji. Bazując na doświadczeniu i pasji postawiliśmy na optymalne zagospodarowanie przestrzeni, aby dostarczyć Ci idealne miejsce do życia.

Przestrzeń jest Twoim płótnem

Nasze mieszkania 4 pokojowe to odpowiedź na potrzeby rodzin, stworzyliśmy miejsca, gdzie przestrzeń jest Twoim płótnem. Wnętrza zaprojektowaliśmy tak, abyś mógł swobodnie dostosować je do swojego stylu życia, bez kompromisów. Ciesz się wygodą i funkcjonalnością, nie martwiąc się o brak miejsca na swoje niezbędne meble czy inspirujące dodatki.

Co wyróżnia nasze mieszkania 4 pokojowe? Każde z nich posiada urokliwy taras lub przytulny balkon, który staje się naturalnym przedłużeniem Twojego wnętrza. W letnie dni otwórz drzwi i stwórz swoją osobistą oazę wypoczynku. To miejsce, gdzie poranna kawa nabierze nowego smaku, a wieczorne spotkania z przyjaciółmi wyjątkowego klimatu.

Wszystkich zainteresowanych ofertą mieszkań czteropokojowych zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży, mieszczącego się pod adresem: ul. Powstańców Śląskich 9, 53-332 Wrocław.

Sprawdź dostępne czwórki na bestsellerowych inwestycjach

River Point – zamieszkaj na zielonej wyspie

Browary Wrocławskie – z historią Śródmieścia

Planty Racławickie – przy Parku Grabiszyńskim

Olimpia Port – nad Odrą pośród 6ha zieleni

Awipolis – przy parku Oporowskim

Sady nad Zieloną – z widokiem na przyrodę

ZAM Apartments – w zielonym otoczeniu

Fuzja – cały charakter Łodzi w jednym miejscu

BOHO – Wodna 17 – tu żyje miasto

ZENIT – Osiedle Widzewska – życie bliżej natury

Wieża Jeżyce – komfort w standardzie

Modern Mokotów – dzielnica bliższa życia

RYTM Apartamenty na Kabatach – tuż obok Lasu Kabackiego