Skip to main content

Awipolis - nowoczesne osiedle na zielonym Oporowie

9 mieszkań w ofercie

Oporów

Awipolis w skrócie

Najlepiej zagospodarowane osiedle na zielonym Oporowie

Dla mieszkańców osiedla dostępne Klub Fitness i Klub Mieszkańca
Garaż podziemny, rowerownie, wózkownie
Relaks i kontakt z naturą: Park Oporowski, Park Grabiszyński
Niska, trzypiętrowa zabudowa
Usługi w pobliżu: sklepy spożywcze, paczkomaty, szkoły, przedszkola
Wyjątkowe mieszkania na III piętrze – ze skosami do 4,5 metra wysokości

Trwa ładowanie wyszukiwarki...

Poznaj Awipolis

Zobacz, co sprawia, że to osiedle jest naprawdę wyjątkowe.

Piękno architektury w każdych okolicznościach

Zaprojektowane w najdrobniejszych detalach, w najbardziej zielonej części Oporowa – Awipolis przyciąga swoim kameralnym klimatem.

Pobierz dokumentację

Dobre miejsce do życia

W pełnym życia centrum i w spokojnej okolicy, wielkomiejskie i kameralne.
Obejmujemy naszą ofertą całe miasto i najbardziej zróżnicowane potrzeby.

Filter by

Chcesz dowiedzieć się więcej o Awipolis?

Zamów kontakt Odwiedź biuro sprzedaży

Spełniamy nasze obietnice

Przekonaj się jak faktycznie wyglądają nasze osiedla w zestawieniu z wizualizacjami.

Oporów – przyjazna przestrzeń do życia

Osiedle Awipolis u zbiegu ulic Awicenny, Chachaja i Jordanowskiej stanowi naturalne przedłużenie cieszącego się renomą Oporowa, wraz z tym, co w tej dzielnicy najlepsze. Bliskość zieleni, willowe sąsiedztwo i kameralna, miasteczkowa atmosfera tworzą przyjemne miejsce do zamieszkania. Awipolis to największe, nowoczesne i w pełni zagospodarowane osiedle w tej dzielnicy – z uliczkami, szpalerami klonów i lip, zielonymi dziedzińcami, placami zabaw, miejscami odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców. Minimalistyczna i nowoczesna architektura osiedla wykorzystuje walory działki i zielonego otoczenia.

Więcej przestrzeni na wszystko

Znakiem rozpoznawczym Archicomu są wyjątkowo ustawne mieszkania, w których każdy m² ma swoje przeznaczenie. Niezależnie od metrażu nasze projekty gwarantują doskonałe doświetlenie, swobodę komunikacji i miejsca na przechowywanie codziennych rzeczy. Awipolis oferuje szeroki wybór mieszkań o powierzchni od 33,7 do 81 m². Dodatkowo w ofercie znajdziesz unikatowe na rynku mieszkania do 4,5 m wysokości z klimatycznymi skosami zaczynającymi się dopiero od 3 m wysokości – gwarantując 100% powierzchni użytkowej. Te wyjątkowe projekty gwarantują mieszkańcom dodatkową powierzchnię do kreatywnej aranżacji. Naszym standardem są słoneczne balkony, tarasy lub przestronne ogródki gdzie spędzisz ciepłe popołudnie z widokiem na estetyczne, zielone otoczenie.

Nowoczesny Klub Fitness tylko dla mieszkańców

Poranne rozciąganie, kilometry na bieżni przy niepogodzie, a może joga na wyciszenie i zakończenie dnia? Niezależnie od tego, jaki trening lubisz – możesz bez ograniczeń korzystać z klubu fitness, wyposażonego w nowoczesny sprzęt sportowy. Klub jest przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców osiedla, więc nie musisz obawiać się, że tym razem nie uda Ci się skorzystać z wolnego sprzętu. Poznawaj sąsiadów, umawiaj się na wspólne treningi, dbaj o formę i oszczędzaj czas każdego dnia dzięki strefie fitness w Awipolis.

Codzienna wygoda na osiedlu

Osiedle zostało zaprojektowane z uwzględnieniem małych i dużych udogodnień. Do mieszkań i garaży podziemnych prowadzą ciche windy. Osiedle dysponuje licznymi miejscami ogólnodostępnymi dla mieszkańców i ich gości. Na terenie inwestycji znajdą się też miejsca dla motorów, więc masz pewność, że twój jednoślad spędzi noc w bezpiecznym zaciszu. Na Awipolis dostępne są komórki lokatorskie, przy wejściach do klatek schodowych znajdują się stojaki na rowery, a dodatkowym udogodnieniem są rowerownie i wózkownie znajdujące się w każdym budynku. Mieszkańcy skorzystają również ze stacji do ładowania aut elektrycznych.

Usługi na wyciągnięcie ręki

Niezapowiedziani goście? Leniwy poranek? Szybki i nieograniczony dostęp do ulubionych produktów masz na wyciągnięcie ręki. W weekend w ciągu 7 minut dotrzesz do Centrum Handlowego Bielany lub NParku na Muchoborze. Awipolis jest świetnie połączone ze centralnymi punktami w mieście. Z pętli tramwajowej Oporów 4 liniami wyruszysz w stronę Placu Dominikańskiego, Grunwaldzkiego, osi Legnickiej czy Księża. Autobusem w stronę ścisłego Centrum, Krzyków, Brochowa, Gaju i Psiego Pola. Koleją podmiejską ze stacji Wrocław Zachód w 10 minut dotrzesz na Dworzec Główny.

Zieleń i wypoczynek tuż za progiem

Pomysł na aktywne popołudnie? Oporów posiada bogatą ofertę rekreacyjną, a parki to drugie imię tej okolicy. Tylko 350 m od inwestycji powstaje nowy Park Oporowski, który docelowo zajmie aż 35 ha. Idealne miejsce na spacer z psem czy letni piknik. W kilkanaście minut spacerem dotrzesz do Parku Grabiszyńskiego, gdzie zabierzesz psa na tor przeszkód lub spróbujesz sił w golfa. Weekend z dziećmi spędzisz w Parku Mamuta, gdzie pociechy spędzą czas na zabawie, a Ty nadrobisz zaległości książkowe. Na jogging ruszysz wzdłuż Ślęzy i dotrzesz do Lasku Oporowskiego. To również świetne miejsce na piknik. Całorocznym magnesem rekreacyjnym bardzo blisko osiedla będzie nowoczesny, modelowy park sportowy i kąpielisko Oporów. W jego ofercie znajdą się baseny, wodny plac zabaw, staw rybny, mini kręgielnia i boiska. Zielona, pełna atrakcji okolica osiedla tworzy miejsce przyjazne rodzinom i wielbicielom aktywnego wypoczynku.

Nowe mieszkania Oporów Wrocław, ul. Awicenny

Awipolis to pierwsza inwestycja Archicomu w tej części Wrocławia. Osiedle położone na styku dwóch dzielnic Oporowa i Muchoboru Wielkiego, w willowej okolicy, pośród zieleni oraz w sąsiedztwie punktów usługowych. Mieszkania na sprzedaż 2,3,4-pokojowe, dobrze doświetlone, z balkonami lub tarasami dedykowane są klientom, szukającym nowych mieszkań na kompleksowo zagospodarowanym osiedlu. W każdym z budynków znajdzie się rowerownia, podziemny garaż, komórki lokatorskie, a w jednym z nich również fitness. Mieszkania na Oporowie od dewelopera dostępne będą w optymalnych metrażach, gwarantujących łatwość w aranżacji. Do dyspozycji mieszkańców również wiele lokali usługowych znajdujących się wokół osiedla, plac zabaw dla dzieci, sklepy, przedszkola i szkoły.

Mieszkania na sprzedaż na Oporowie

Lokalizacja jest kluczowym wyróżnikiem inwestycji, ponieważ nowe mieszkania znajdują się w kompleksowo zagospodarowanej okolicy, w sąsiedztwie zieleni. W ciągu kilku minut można dostać się co centrum handlowego Bielany oraz ścisłego centrum. Dobrą komunikację miejską zapewni sąsiedztwo stacji kolejowej Wrocław Zachód, pętli tramwajowej Oporów oraz licznych przystanków autobusowych. Mieszkanie na Oporowie umili dostęp do wypoczynku i rekreacji, ponieważ w pobliżu ulicy Awicenny znajdują się: Lasek Oporowski, Park Grabiszyński, Park Mamuta czy Kąpielisko przy ul. Harcerskiej. Mieszkania na Muchoborze Wielkim Nie czekaj i wybierz mieszkanie na sprzedaż i w wymarzonej okolicy.