Skip to main content

River Point - na zielonej wyspie. Odbierz klucze w tym roku.

1 mieszkanie w ofercie

Śródmieście

River Point w skrócie

Mieszkaj na zielonej, nadodrzańskiej wyspie Wrocławia

Słoneczne apartamenty nad rzeką
Prestiżowe wykończenie części wspólnych
Przy Parku Mieszczańskim
Dwupoziomowy garaż podziemny, rowerownia
Trwa ładowanie wyszukiwarki...

Poznaj River Point

Zobacz, co sprawia, że to osiedle jest naprawdę wyjątkowe.

Piękno architektury w każdych okolicznościach

Zaprojektowane w najdrobniejszych detalach – River Point to przestrzeń architektury spójnej z otoczeniem.

Pobierz dokumentację

Prestiżowa lokalizacja w centrum miasta

Kolejny etap River Point powstaje na Kępie Mieszczańskiej – w samym sercu Wrocławia.

Filter by

Chcesz dowiedzieć się więcej o River Point?

Zamów kontakt Odwiedź biuro sprzedaży

Spełniamy nasze obietnice

Przekonaj się jak faktycznie wyglądają nasze osiedla w zestawieniu z wizualizacjami.

„MIESZKAJ SPEKTAKULARNIE”

To deklaracja, którą z pełną odpowiedzialnością składamy mieszańcom River Point. Niesie ona za sobą realne wartości. Po pierwsze, luksusowo wykończone wnętrza. Po drugie, niespotykane na rynku w swoim zakresie udogodnienia dla mieszkańców. I w końcu, najlepszą lokalizację w obrębie Kępy Mieszczańskiej – nad samą Odrą, z zachowaniem bliskości zieleni, poczucia przestrzeni i oddechu. Pozwól oprowadzić się po głównych punktach i widokach w obrębie inwestycji.

ZAARANŻOWANA W DETALACH PRZESTRZEŃ

Mieszkańców i ich gości przywita obsługa w przestrzeni eleganckiego lobby (tymczasowe w KM4, docelowe w budynku KM6). Pierwsze spektakularne wrażenie zrobią reprezentacyjne klatki schodowe – wykończone kamieniem, ceramiką, nastrojowo oświetlone pasy ledowe oraz zieleń dla kontrastu. Przestrzenią do spotkań ze znajomymi może być rozległy Park Mieszczański liczący ok. 4 hektarów. Pomysłowo zaaranżowany dziedziniec przy pierwszych etapach inwestycji z przejściem na bulwar miejski będzie miejscem wytchnienia wśród zieleni i punktem startowym spacerów wzdłuż rzeki.

APARTAMENTY Z WIDOKIEM PREMIUM

Usytuowanie inwestycji tuż przy rozległej zieleni oraz w pobliżu rzeki to walor nie do przecenienia. Architekci Archicomu modelowo wykorzystali sąsiedztwo i położenie budynku. Spacerowe i rowerowe ścieżki, liczne miejsca do odpoczynku, rzeka, bulwary nadrzeczne ogrodowe strefy wypoczynku, to wszystko sprawia, że na River Point mieszka się spektakularnie. Tuż za progiem Park lub nadrzeczny bulwar zaprosi Cię do porannego spaceru z psem, joggingu w stronę północnej części wyspy, czy wieczornych wypadów na Starówkę. Sąsiedztwem dla kompleksu są równie atrakcyjne architektonicznie apartamentowce i biura, dzięki czemu zamieszkasz w jednym z najnowocześniejszych miejsc we Wrocławiu.

IMPONUJĄCA PRZESTRZEŃ WEWNĄTRZ I ZA OKNEM

Panorama za oknem apartamentu to wartość, wobec której nie da się przejść obojętnie. Duże przeszklenia w mieszkaniach sprawią, że widok stanie się unikatowym elementem wystroju wnętrza, który będzie imponował Twoim bliskim. Docenisz codzienny komfort – wysokie wnętrza o ponadstandardowych wysokościach, dochodzące do 2.71 Każdy z apartamentów posiada rozległy taras lub balkon głębokości nawet do 2.4 m. W pokojach dziennych znajdą się drzwi balkonowe z tzw. słupkiem ruchomym zapewniające maksymalne doświetlenie pomieszczeń oraz komfortowe wyjście na zewnątrz Wysokiego standardu dopełnią, videodomofony, eleganckie grzejniki w strefach dziennych lokali, przygotowane bruzdowania pod klimatyzację na najwyższych piętrach. Funkcjonalność projektów sprawia, że apartamenty można zaangażować wedle indywidualnego stylu.

MIEJSKI PRESTIŻ POD NAJLEPSZYM ADRESEM

Kępa Mieszczańska staje się modnym adresem we Wrocławiu i w ciągu kilku lat rozkwitnie w pełni. Wraz z jej rewitalizacją Miasto zaplanowało kompleksową aranżację tutejszych terenów zielonych – m.in. boiska, strefy rekreacji czy ścieżki spacerowe oplatające wyspę. Archicom włącza się w te plany poprzez realizację reprezentacyjnej promenady przy inwestycji, platformy widokowej nad Odrą i ogrodowego dziedzińca. Połączyliśmy lekką, nadrzeczną architekturę z najlepszą lokalizacją w obrębie Wyspy. Dzięki temu inwestycja przyciąga miłośników designu i miejskiego stylu życia ceniących dostęp do kultury, ośrodków biznesu oraz życie towarzyskie. River Point pozwoli Ci korzystać z tego, co we Wrocławiu najlepsze i obserwować bieg wydarzeń z wyjątkowej perspektywy.

Mieszkania Centrum

W ścisłym centrum Wrocławia, na Kępie Mieszczańskiej leżącej w granicach dzielnicy Śródmieście, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Nadodrze, powstaje kompleks trzech apartamentowców – River Point, wyróżniający się wysokiej jakości architekturą wpisaną w otaczający krajobraz.

Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Odry, skąd roztacza się unikalny widok na rzekę oraz panoramę Starego Miasta.

W ramach inwestycji, do dyspozycji przyszłych mieszkańców oddane zostaną ustawne i wygodne nowe mieszkania na sprzedaż oraz przestronne i komfortowe apartamenty. W ramach River Point mieszkańcy dostaną do dyspozycji klub fitness z tarasem rekreacyjnym, pomieszczenie klubowe oraz taras widokowy, doskonale nadający się na miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Wszystkich zainteresowanych nabyciem mieszkania w centrum zapraszamy do naszego Salonu Sprzedaży, zlokalizowanego pod adresem ul. Powstańców Śląskich 9 (budynek MidPoint), 53-332 Wrocław, gdzie prowadzimy sprzedaż mieszkań, a nasi doradcy z przyjemnością pomogą Państwu wybrać nowe mieszkanie.