Dla klienta

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jesteś naszym klientem zarówno przed, jak i po zakupie. Od 30 lat dbamy o wysoką jakość nie tylko inwestycji, ale i standardów obsługi mieszkańców. Służymy pomocą i wiedzą na każdym etapie relacji z klientem: od porad w zakresie wyboru najlepszego mieszkania, poprzez metody sfinansowania zakupu, po konsultacje dotyczące wykończenia lokalu. Po odbiorze lokalu pozostajemy do dyspozycji w sprawach dot. użytkowania mieszkania i życia na osiedlach.

Tylko kilka kroków

od zamieszkania

1. Finansowanie

Do Twojej dyspozycji oddajemy doświadczonych Doradców Kredytowych, którzy dokonają oceny zdolności kredytowej i analizy ofert banków. Zleć bezpłatnie obsługę wniosku kredytowego i koordynację działań aż do dnia zawarcia umowy kredytowej.

3. Zmiany aranżacyjne

Gdy stan zaawansowania inwestycji na to pozwala, wprowadź w zakupionym lokalu zmiany aranżacyjne. Mogą one dotyczyć zarówno architektury lokalu jak i instalacji wodno-kanalizacyjnej, ciepłowniczej czy elektrycznej.

5. Wykończenie pod klucz

Wprowadź się do gotowego mieszkania, a wykończenie pozostaw nam. We współpracy z projektantem ustal, jak ma wyglądać Twoje wymarzone wnętrze.

7. Odbiór mieszkania

Nareszcie, klucze do własnego M! Moment ich wręczenia to chwila, z którą możesz rozpocząć prace wykończeniowe.

9. Obsługa gwarancyjna

Dokładamy starań, by mieszkanie, budynek, jak i ich bezpośrednie otoczenie były wysokiej jakości. Mamy kontrolę nad standardami, bo osobiście nadzorujemy całość procesu inwestycyjnego.

2. Podpisanie umowy

Nasza umowa została sprawdzona przez UOKiK, a dział prawny Archicomu na bieżąco weryfikuje wykaz klauzul niedozwolonych, aby żaden z naszych zapisów nie naruszał prawnie Twoich interesów.

4. Monitoring postępu prac

Zawsze możesz zapytać o stan zaawansowania prac budowlanych, stan prawny inwestycji czy bieżącą dokumentację Spółki. Przed obiorem kluczy masz prawo do wizyt w zakupionym lokalu.

6. Rozliczenie

Lubimy elastyczne rozwiązania. Jeśli potrzebujesz, przeanalizujemy sytuację finansową, zarówno pod względem źródeł finansowania zakupu, jak i najlepszych terminów wpłat.

8. Akt notarialny

Umowa przyrzeczona finalnie przenosi na Ciebie prawo własności do zakupionego lokalu.
Akt notarialny można uzyskać do 2-3 miesięcy od odbioru mieszkania.

Dowiezione obietnice

Przed zakupem

Wizyty na budowie

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie podjęcie decyzji o kupnie mieszkania. Z tego względu chcielibyśmy udzielić Ci wsparcia na każdym etapie podejmowania tej ważnej decyzji, na którą mogą mieć wpływ różne czynniki.

Czytaj więcej

Jak sprawdzić dewelopera?

Zakup wymarzonego mieszkania wiąże się z wyborem konkretnego dewelopera. Sprawdź, czy gwarantuje on bezpieczeństwo i komfort zakupu oraz zapewnia jakość i funkcjonalność lokalu.

Czytaj więcej
Czytaj więcej

Strefa mieszkańca

Instrukcja użytkowania mieszkania

Mieszkania i osiedla Archicomu to produkt o podwyższonym standardzie. Dowiedz się, jak korzystać z zastosowanych technologii.

Czytaj więcej
Czytaj więcej