Skip to main content

Mieszkania 2 pokojowe na sprzedaż Wrocław

Doświadczenie zebrane podczas prawie 30-letniej działalności na wrocławskim rynku deweloperskim pozwala nam realizować kompleksowe osiedla mieszkaniowe, w ramach który do dyspozycji Klientów oddajemy ustawne lokale, umożliwiające swobodną aranżację przestrzeni.

Na każdej z naszych inwestycji znajdą Państwo przestronne i funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnego doświetlenia oraz pełnym wykorzystaniu dostępnego metrażu. Dzięki temu nasze lokale pozostawiają sporo przestrzeni na własną aranżację, dostosowaną do indywidualnych wymagań i aktualnych potrzeb mieszkańców.

W zależności od rozkładu, mieszkania 2 pokojowe posiadają aneks kuchenny, połączony ze strefą dzienną lub osobną, widną kuchnię, kameralną sypialnię bez trudu mieszczącą szafy pod zabudowę oraz ustawną łazienkę, w której bez przeszkód pomieszczą się wszystkie niezbędne sprzęty i meble. Dodatkowo każde mieszkanie 2 pokojowe (M3) posiada balkon lub taras, a te, zlokalizowane na parterach – ogród, który jest doskonałym miejscem na odpoczynek po ciężkim dniu w pracy lub miejscem spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Wybierz mieszkanie 2 pokojowe dla siebie!

Swoje, wymarzone „2 pokoje” znajdą Państwo w naszym salonie sprzedaży, mieszczącym się pod adresem: ul. Powstańców Śląskich 9, 53-332 Wrocław, gdzie otrzymają Państwo również fachowe porady dotyczące wyboru konkretnego rozkładu czy opcji wykończenia lokalu „pod klucz”. Nie czekaj, już dziś wybierz swoje mieszkanie dwupokojowe! Zapraszamy!