Skip to main content

Lokale usługowe we Wrocławiu

Od 30 lat projektujemy przestrzenie dla biznesu, w którym łączy się nowoczesność, estetyka i przyjazność dla użytkowników.

Sprawdź dostępne powierzchnie usługowe we Wrocławiu

4 lokale

Planty Racławickie

Wrocław

  • Nowe lokale usługowe przy ul. Racławickiej
  • Potencjał nabywczy ponad 5 000 mieszkańców
  • Świetnie wyeksponowane witryny

2 lokale

Awipolis

Wrocław

  • Przy Parku Oporowskim
  • W pełni zagospodarowane
  • Mieszkania do 4,5 m wysokości

Od 1993 roku tworzymy we Wrocławiu przestrzeń dla biznesu

8%

udziału we wrocławskim rynku nieruchomości biurowych

7

zrealizowanych nowoczesnych biurowców

80 000 mkw.

wybudowanej powierzchni najmu

Mapa powierzchni komercyjnych

Referencje

W naszych inwestycjach przyjazną przestrzeń dla swojego biznesu znalazło kilkadziesiąt wiodących polskich firm.

Chcesz porozmawiać
o najlepszym miejscu
dla swojego biznesu?

Zamów kontakt

Lokale do wynajęcia Wrocław

Kompleksowe inwestycje mieszkaniowe, które od lat realizujemy na terenie Wrocławia, to nie jedyna gałąź naszej działalności deweloperskiej. Z powodzeniem projektujemy i budujemy również nowoczesne nieruchomości komercyjne, w ramach których oddajemy do dyspozycji naszych klientów różnorodne powierzchnie biurowe, lokale użytkowe lub usługowe oraz biura Wrocław będąc dynamicznie rozwijającą się aglomeracją miejską oferuje szerokie możliwości rozwoju biznesu, a także dostęp do licznego grona potencjalnych pracowników oraz klientów, co przyciąga firmy stawiające na stabilny rozwój.

Biura do wynajęcia od Archicomu

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na powierzchnie komercyjne ze strony firm działających bądź posiadających siedzibę na obszarze miasta Wrocław Grupa Archicom oferuje zarówno sprzedaż, jak i wynajem powierzchni biurowych, biur oraz lokali usługowych, o zróżnicowanych rozkładach, metrażach i szerokich możliwościach aranżacyjnych, co pozwala bez trudu dostosować je do indywidualnych potrzeb kontrahentów. Osoby, które interesuje lokal użytkowy lub wynajem biura w jednej z naszych nieruchomości, mogą uzyskać szczegółowe informacje dotyczące warunków współpracy w salonach sprzedaży. Odwiedź nas i wybierz najlepszy lokal usługowy Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 9. Zapraszamy!
Rozwiń