Skip to main content

Lokale usługowe we Wrocławiu

Od 30 lat projektujemy przestrzenie dla biznesu, w którym łączy się nowoczesność, estetyka i przyjazność dla użytkowników.

Sprawdź dostępne powierzchnie usługowe we Wrocławiu

1 lokal

Planty Racławickie

Wrocław

  • Nowe lokale usługowe przy ul. Racławickiej
  • Potencjał nabywczy ponad 5 000 mieszkańców
  • Świetnie wyeksponowane witryny

2 lokale

Awipolis

Wrocław

  • Przy Parku Oporowskim
  • W pełni zagospodarowane
  • Mieszkania do 4,5 m wysokości

Od 1993 roku tworzymy we Wrocławiu przestrzeń dla biznesu

8%

udziału we wrocławskim rynku nieruchomości biurowych

7

zrealizowanych nowoczesnych biurowców

80 000 mkw.

wybudowanej powierzchni najmu

Mapa powierzchni komercyjnych

Referencje

W naszych inwestycjach przyjazną przestrzeń dla swojego biznesu znalazło kilkadziesiąt wiodących polskich firm.

Lokale do wynajęcia Wrocław

Kompleksowe inwestycje mieszkaniowe, które od lat realizujemy na terenie Wrocławia, to nie jedyna gałąź naszej działalności deweloperskiej. Z powodzeniem projektujemy i budujemy również nowoczesne nieruchomości komercyjne, w ramach których oddajemy do dyspozycji naszych klientów różnorodne powierzchnie biurowe, lokale użytkowe lub usługowe oraz biura Wrocław będąc dynamicznie rozwijającą się aglomeracją miejską oferuje szerokie możliwości rozwoju biznesu, a także dostęp do licznego grona potencjalnych pracowników oraz klientów, co przyciąga firmy stawiające na stabilny rozwój.

Biura do wynajęcia od Archicomu

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na powierzchnie komercyjne ze strony firm działających bądź posiadających siedzibę na obszarze miasta Wrocław Grupa Archicom oferuje zarówno sprzedaż, jak i wynajem powierzchni biurowych, biur oraz lokali usługowych, o zróżnicowanych rozkładach, metrażach i szerokich możliwościach aranżacyjnych, co pozwala bez trudu dostosować je do indywidualnych potrzeb kontrahentów.

Osoby, które interesuje lokal użytkowy lub wynajem biura w jednej z naszych nieruchomości, mogą uzyskać szczegółowe informacje dotyczące warunków współpracy w salonach sprzedaży. Odwiedź nas i wybierz najlepszy lokal usługowy Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 9. Zapraszamy!