Skip to main content

Atrakcyjne piątki

Szukasz przestronnego, komfortowego miejsca do zamieszkania? Mamy dla Ciebie szeroką ofertę mieszkań 5 pokojowych na naszych nowoczesnych inwestycjach. Wysoki standard oraz idealne zaprojektowana przestrzeń to odpowiedź na potrzeby wieloosobowej rodziny.

Miejsce do życia i rozwoju

Nasze mieszkania są realizowane w najbardziej atrakcyjnych punktach miast, co oznacza, że możesz cieszyć się dogodną lokalizacją bez konieczności rezygnacji z przestrzeni i komfortu. Zróżnicowane powierzchnie oraz układy mieszkań zapewnią rodzinie dużo miejsca do życia i rozwoju. Mieszkania posiadają również przestronne balkony z pięknymi widokami, które tworzą doskonałe miejsce do wypoczynku po intensywnym dniu. Bliskość terenów zielonych i rzek sprawia, że życie staje się jeszcze bardziej relaksujące.

Mieszkania 5-pokojowe to idealne rozwiązanie dla rodzin, które planują przyszłość lub już się powiększyły. Tutaj znajdziesz przestrzeń do zaaranżowania sypialni dla każdego członka rodziny, a także dodatkowe pomieszczenia, które można wykorzystać jako pracownię lub biuro. Jeśli lubisz gościć przyjaciół i rodzinkę, z pewnością docenisz tę możliwość.

Wszystkich zainteresowanych ofertą mieszkań pięciopokojowych zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży, mieszczącego się pod adresem: ul. Powstańców Śląskich 9, 53-332 Wrocław.

Sprawdź dostępne piątki na bestsellerowych inwestycjach

Południk 17 – szczęśliwe miejsce do życia

Sady nad Zieloną – z widokiem na przyrodę

Awipolis – przy parku Oporowskim

Modern Mokotów – dzielnica bliższa życia

Stacja Wola – blisko wszystkiego co ważne

RYTM Apartamenty – tuż obok Lasu Kabackiego