Skip to main content

Apartamenty inwestycyjne

Osoby posiadające nadwyżki gotówkowe coraz chętniej rozważają inwestycje w apartamenty, będące bezpieczną przystanią dla kapitału. Rynek nieruchomości od zawsze doświadcza stałego wzrostu cen, nawet mimo chwilowych zawirowań. Lokowanie środków finansowych w apartamenty inwestycyjne okazuje się jednym z najlepszych sposobów na pokonanie inflacji i osiągnięcie pewnej stopy zwrotu.

Z tego powodu, na każdym z osiedli budowanych przez dewelopera Archicom znajduje się kilkadziesiąt apartamentów z przeznaczeniem na inwestycje. Ich powierzchnia plasuje się w przedziale 23 – 53 m2 co czyni tego typu lokale mieszkalne doskonałą opcją na cele wynajmu. Niewielka powierzchnia sprawia, że cena zakupu apartamentu utrzymuje się na stosunkowo niskim poziomie. Nasza oferta obejmuje apartamenty pod wynajem na sprzedaż, mieszczące się w ramach kilkunastu kompleksów nowoczesnych osiedli mieszkaniowych. Jednym z nich jest kameralna inwestycja Czarneckiego, położona w wysoko cenionej części Szczepina. W ramach całego kompleksu wydzieliliśmy aż 57 wykończonych apartamentów inwestycyjnych, dzięki którym może od razu po zakupie podpisać umowę najmu.

Inwestycje w apartamenty

Dokonując zakupu apartamentu inwestycyjnego, należy brać pod uwagę wiele czynników związanych z samą nieruchomością, jak i okolicznym terenem. Deweloper Archicom stworzył ofertę dla inwestorów, uwzględniającą potrzeby w zakresie wynajmu. Nasze kompleksy architektoniczne tworzymy w topowych lokalizacjach we Wrocławiu. Każda inwestycja ma własną specyfikę, jednak wszystkie połączyliśmy wspólnym mianownikiem spokoju, kameralnego nastroju i perfekcyjnej aranżacji przestrzeni mieszkaniowej.

Osiedla zawierające apartamenty inwestycyjne cieszą się dużą popularnością mieszkańców Wrocławia, pragnących wykorzystać kosmopolityczny charakter miasta i ciągły napływ nowych osób. Wrocław przyciąga studentów oraz pracowników z kraju i zza granicy, co rodzi potrzeby dostarczenia im nowoczesnych mieszkań na wynajem. Archicom to deweloper o nieposzlakowanej opinii. Jesteśmy dumni z faktu, że zrealizowane przez nas obiekty w niczym nie odbiegają od obietnic i początkowych wizualizacji przestrzennych. Inwestycje w apartamenty na osiedlach wybudowanych przez Archicom to gwarancja stałego dochodu i wzrostu wartości kupowanego mieszkania.

Apartamenty pod wynajem na sprzedaż

Oferta Archicom obejmuje kilkaset apartamentów inwestycyjnych, zlokalizowanych w najlepszych dzielnicach Wrocławia. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfiką proponowanych kompleksów mieszkaniowych. Chętnie służymy fachową pomocą doradczą – wspólnie wybierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Wrocław doświadcza dynamicznego rozwoju, a wraz z nim rośnie w siłę rynek mieszkaniowy. Zakup apartamentu inwestycyjnego w Archicom to bezstresowa metoda lokowania kapitału, dzięki której ochronisz oszczędności przed inflacją. Wartość apartamentów pod wynajem na osiedlach od dewelopera Archicom doświadcza spektakularnych wzrostów, co stanowi najlepszą rekomendację do zakupu.