Skip to main content

Wkrótce kolejny etap w sprzedaży i nowe historie.

0 mieszkań w ofercie

Śródmieście

Browary Wrocławskie w skrócie

Inwestycja mixed-use i kulturowy landmark w świadomości Wrocławian.

Ikona rzeki oznaczająca, że przy inwestycji znajduje się rzeka i bulwar nadrzeczny
W sercu miasta, tuż nad Odrą
Symbol talerza i sztućców informujący, że w osiedlu znajdują się punkty gastronomiczne
Sklepy, restauracja i usługi na wyciągnięcie ręki
Ikona boiska świadczy o tym, że na terenie osiedla jest boisko sportowe
5 placów zabaw i miejsca na codzienny relaks
Obrazek hantla oznacza, że w infrastrukturze znajdują się urządzenia fitness
Klub Fitness w historycznym budynku Starej Stajni
Trwa ładowanie wyszukiwarki...

Poznaj Browary Wrocławskie

Poznaj Browary Wrocławskie i zobacz co sprawia, ze to osiedle jest wyjątkowe

Piękno architektury w każdych okolicznościach

Zaprojektowana w najdrobniejszych detalach –  Browary Wrocławskie to piękno przestrzeni i architektury.

Pobierz dokumentację

Topowa lokalizacja w sercu miasta

Browary Wrocławskie to zrewitalizowana przestrzeń dawnego Browaru Piastowskiego w samym sercu Wrocławia

Filter by

Chcesz dowiedzieć się więcej o Browary Wrocławskie?

Zamów kontakt Odwiedź biuro sprzedaży

Spełniamy nasze obietnice

Przekonaj się jak faktycznie wyglądają nasze osiedla w zestawieniu z wizualizacjami.

EKSTRAKT WROCŁAWIA

W samym sercu Śródmieścia, nad Odrą powstaje miejsce, w którym możesz po-czuć prawdziwie miejski klimat, korzystając jednocześnie z bogatej oferty rekreacyjnej. Nadbrzeże Odry, place i przestrzenie spotkań tworzą komfortowe miejsce za-mieszkania, pracy i wypoczynku. To prawdziwy ekstrakt Wrocławia, jego esencja, którą delektować się będziesz jako mieszkaniec Browarów Wrocławskich.

HISTORIA I NOWOCZESNOŚĆ WE WSPÓLNYM WYDANIU

Projektanci inwestycji czerpią z bogatej historii Browaru Piastowskiego i twórczo ją rozwijają. Tu zabytki przeglądają się w nowoczesnej architekturze poprzez starannie dobrane detale. Budynki nawiązują swoimi nazwami do dawnych przestrzeni przy ul. Jedności Narodowej, a każda z nich ma swoją genezę w historii miejsca. Dzięki re-witalizacji mieszkańcy zyskają nie tylko industrialne lofty, ale i nowe funkcje. Miejsca, w których warzono piwo czy magazynowano beczki wypełnią się życiem na nowo – dzięki mieszkańcom, pracownikom, gościom i klientom.

LOFTY Z HISTORIĄ W TLE

Leżakownia, Butelkownia i Stara Stajnia to unikalne w skali Europy obiekty loftowe zapraszające dla entuzjastów historycznych detali i legend Browaru Piastowskiego. Odrestaurowane fasady Butelkowni, z wysokim oknami o nieregularnych kształtach wychodzącymi na reprezentacyjny plac browarny lub artystyczny są wizytówką całego kompleksu. Część dachów zaprojektowana została w formie zielonych ogrodów. Do dyspozycji czeka też klubowy chillout room. W Leżakowni powstanie otwarty dziedziniec z pnącym się chmielem, zwieńczony ażurową konstrukcją historycznych dźwigarów, które niegdyś stanowiły zadaszenie bednarni. Stara Stajnia to z kolei prawdziwy bohater drugiego planu kompleksu. Otwarcie na plac artystyczny, sąsiedztwo starego komina i duże odległości między budynkami pozwolą na złapanie oddechu i zagwarantują bezcenne widoki. W budynku zachowana zostanie pochylnia dla koni i elementy stajni, zaaranżowane na fitness dla mieszkańców.

WIELE FUNKCJI W JEDNYM MIEJSCU

Browary Wrocławskie to multifunkcyjny kompleks urbanistyczny w sercu Wrocławia – wszystko, co potrzebne do wygodnego życia znajdziesz na miejscu. Projekt w duchu idei mix-used, co oznacza, że znajdą się tu mieszkania, lokale handlowe, kulturalne i biurowe. Sklepy, restauracje, przestrzenie co-workingowe, a także miejsca re-kreacji – będą zawsze w zasięgu ręki mieszkańców osiedla i dzielnicy. Zakupy zrobisz wygodnie w supermarkecie, skorzystasz z usług medycznych i oferty lokalnych przedsiębiorców w obrębie inwestycji. Browary Wrocławskie uzupełnią bogatą ofertę usługową Ołbina, Kleczkowa i Nadodrza, gdzie znajdziemy m.in. szkoły, przedszkola czy sklepy.

PRZESTRZEŃ INTEGRACJI

Reprezentacyjne przestrzenie placów wkrótce wypełnią się wrocławianami. Tam gdzie niegdyś rozładowywano chmiel pojawią się ogródki restauracji i kawiarni, w których spotkasz się ze starymi znajomymi lub poznasz zupełnie nowych. W sąsiedzkim chillout roomie wspólnie popracujecie nad Waszymi projektami lub obejrzycie nowy sezon ulubionego serialu. By później oddech złapać na nadbrzeżu Odry, do którego dojdziecie spacerując klimatycznymi uliczkami wewnątrz osiedla. Wystawy sztuki, sklepowe witryny, czy spektakle uliczne urozmaicą krajobraz inwestycji. Przemyślana urbanistyka zapewnia sprawne funkcjonowanie całego kompleksu Browarów Wrocławskich, a system placów i ciągów komunikacyjnych zachęci do wspólnego spędzania czasu.

MIESZKAJ I ODPOCZYWAJ W SERCU WROCŁAWIA

Połączenie śródmiejskiej zabudowy Browarów Wrocławskich z terenami nad rzeką to siła tej inwestycji. Przemyślana urbanistyka zapewnia wygodę i płynne przejście ze strefy zurbanizowanej do zielonej części rekreacyjnej. Dzięki temu intensywność bycia w centrum wydarzeń możesz szybko zmienić w relaks wśród zieleni. W pobliżu znajdziesz rozległe tereny nad Odrą, gęstą sieć ścieżek rowerowych, boiska czy ścianki wspinaczkowe. Spacer, trening biegowy lub wycieczka rowerowa możesz zacząć już za progiem mieszkania. Pełna oferta rekreacyjna miasta stoi przed Tobą otworem, dzięki doskonałej lokalizacji.

BĄDŹ W CENTRUM ZA 10 MINUT

Gęsta sieć połączeń tramwajowych i autobusowych daje pewność, że do najważniejszych punktów w mieście dotrzesz w mniej niż 12 minut. Codzienne korzystanie z rowerów uprzyjemnią wydzielone ścieżki rowerowe, a liczne trasy rekreacyjne zachęcą do weekendowej rekreacji wśród zieleni. Bliskość Centrum pozwoli w ostatniej chwili zdecydować się na wypad do kina czy teatru, dając pewność że dotrzesz zawsze na czas.

ZAMIESZKAJ W OTOCZENIU HISTORII

We wnętrzach Nowej Beczkowni, czy Formierni znajdziesz kompaktowe kawalerki i ustawne mieszkania. Wybierając mieszkanie w Wozowni lub Warzelni będziesz zawsze w samym Centrum wydarzeń na osiedlu – blisko miejsc spotkań i śródmiejskiej atmosfery. Sprawdzone rozwiązania projektowe, dadzą Ci pewność wykorzystania każdego metra kwadratowego. Własny balkon lub taras pozwoli cieszyć się atmosferą Browarów i widokami na historyczną zabudowę zawsze wtedy gdy masz na to ochotę.

APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA RZEKĘ

Przestronne apartamenty zlokalizowane w Wiatrowni nad rzeką, to gratka dla wielbicieli miejskich widoków. Duże przestrzenie i panorama nadodrzańskich bulwa-rów pozwolą dobrze zacząć każdy dzień. Przestrzeń pełna zieleni zwraca się ku rzece i rekreacyjnemu nabrzeżu. Elewacje, wewnętrzne podwórka i dachy budynków uzupełnia zieleń. Na dachy Wiatrowni wrócą nasady wiatrowe, aby znów witać wrocławian jadących w stronę Rynku. Mała architektura oraz detale na budynkach będą na-wiązywać do przemysłowej historii tego miejsca.

INWESTYCJA WARZONA Z PASJĄ

Kiedyś to piwowarzy kształtowali tożsamość Browaru Piastowskiego we Wrocławiu. Z szacunkiem traktowali produkty i starannie warzyli złocisty trunek, nieustannie próbując udoskonalać swój produkt. Dziś wrocławianie, wspólnie z architektami Archicomu rozpoczynają właśnie nowy rozdział w historii tego miejsca. Z szacunkiem do zabytków wprowadzają to miejsce w XXI w. Twórzmy tę historię wspólnie i stańmy się jej bohaterami mieszkając na Browarach Wrocławskich.

Mieszkania Jedności Narodowej

Browary Wrocławskie – nowoczesna inwestycja na terenie dawnego Browaru Piastowskiego stanie się ważnym punktem na mapie wrocławskiego śródmieścia. Kompleksowy projekt będzie zawierał usługi, biura i mieszkania Ołbin, Nadodrze, Kleczków wzbogacone zostaną o wygodne mieszkania, apartamenty nad Odrą i lofty we Wrocławiu. Ulice Rychtalska, Jedności Narodowej czy Zakładowa posiadają bogate zaplecze usługowe, które uzupełni nowe osiedle Archicomu. Na terenie Browarów Wrocławskich pojawią się m.in. supermarket, restauracje, bary i sklepy, tworząc kompleksowe miejsce do życia na śródmieściu. Poszukujący nieruchomości inwestycyjnych docenią Browary, dzięki doskonałej lokalizacji apartamentów nad Odrą, wysokiego standardu mieszkań Archicomu oraz loftów, które pamiętają jaka była historia Browaru Piastowskiego.

Rozwiń