Skip to main content

Planty Racławickie - osiedle przy Parku Grabiszyńskim

23 mieszkania w ofercie

Krzyki

Planty Racławickie w skrócie

Najlepiej zagospodarowane osiedle w zielonej części Krzyków.

Mieszkania do 2.9 m wysokości z widokiem na zieleń
Pasaż handlowo-usługowy 650 m2
Fitness, Klub Mieszkańca, place zabaw i zielone dziedzińce
Stacja ładowania aut elektrycznych, stacja naprawy rowerów
Trwa ładowanie wyszukiwarki...

Poznaj Planty Racławickie

Zobacz, co sprawia, że to osiedle jest naprawdę wyjątkowe.

Piękno architektury w każdych okolicznościach

Zaprojektowane w najdrobniejszych detalach – Planty Racławickie to przestrzeń najlepszej architektury.

Pobierz dokumentację

Dobre miejsce do życia

W pełnym życia centrum i w spokojnej okolicy, wielkomiejskie i kameralne.
Obejmujemy naszą ofertą całe miasto i najbardziej zróżnicowane potrzeby.

Filter by

Chcesz dowiedzieć się więcej o Planty Racławickie?

Zamów kontakt Odwiedź biuro sprzedaży

Spełniamy nasze obietnice

Przekonaj się jak faktycznie wyglądają nasze osiedla w zestawieniu z wizualizacjami.

Zadbaj o swój life balance

Planty Racławickie to osiedle w standardzie premium, powstające z myślą o współgraniu z otoczeniem i naturalnymi potrzebami człowieka. Dobre samopoczucie w tym miejscu wspierać będzie pięknie zaaranżowana zieleń, kameralne przestrzenie, zamknięte kwartały, znaczne odległości między budynkami. Zieleń otula całe osiedle – nie tylko rabaty, ale również tarasy i ściany budynku. Bliskość terenów rekreacyjnych, w tym pasa parkowego tuż przy osiedlu zaprasza do spędzania czasu na świeżym powietrzu, sprzyja relaksowi i mobilizuje do aktywności. Biomorficzny motyw przewodni przewija się nie tylko w aranżacji terenu, ale i na elewacjach, w klatkach schodowych i w strefach wspólnych, służących aktywności i odpoczynkowi.

Własny teren rekreacyjny

Wyjdź z mieszkania i złap oddech wśród zieleni przy osiedlu. Czekają naturalne ścieżki z drewnianych krążków, skały na wzór głazów narzutowych oraz pnie drzew jako siedzisko i element dekoracyjny. Piętrowa kompozycja zieleni przywołuje układ charakterystyczny dla lasów, wprowadza spokój i harmonię. Duża łąka kwietna wspiera bioróżnorodność przyrodniczą, a pagórkowate ukształtowanie terenu latem sprawdzi się jako miejsce zabaw i spacerów, zimą – jako małe górki saneczkowe. Dzieciaki znajdą tu również akacjowy plac zabaw z elementami wspierającymi sensorykę i motorykę. Gdy masz ochotę na długi spacer – wokół czekają parki Grabiszyński, Południowy i Kleciński oraz wały nad Ślęzą.

Piękny widok każdego dnia

Zaproś przyjemny, zielony widok do wnętrza mieszkania. Zagwarantują Ci to duże przestrzenie między budynkami, bezpośrednie sąsiedztwo zieleni parkowej, ogrodów działkowych oraz rzeki Ślęzy i jej prawego dopływu – Olszówki Krzyckiej. Wszystko, co jest tak lubiane na Krzykach. Przyjemność dla oka to też sama architektura. Dzięki efektownym szklanym witrynom z dodatkami drewna i miedzi oraz harmonijnym elewacjom w jasnych kolorach, na których pojawi się pnąca zieleń, będzie wyróżniać się na tle otoczenia.

Trening z panoramicznym widokiem

Dla aktywnych czeka świetnie wyposażony klub fitness, do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Został on zaprojektowany w oparciu o design biofiliczny, czyli projektowanie odpowiedzialne ekologicznie. To odpowiedź na tęsknotę człowieka za tym, co zdrowe i naturalne – o ileż przyjemniej będzie spalać kalorie w otoczeniu roślin i drewna. Czekają na Ciebie dwie strefy ze sprzętami fitness, TRX oraz TV. Dla młodszych sportowców przygotowaliśmy ściankę wspinaczkową.

Miej wszystko na wyciągnięcie ręki

Lokalizacja przy ul. Racławickiej, w świetnie skomunikowanej okolicy, to gwarancja codziennej wygody. Vis-a-vis inwestycji znajduje się pętla autobusowa (3 linie dzienne MPK, 1 pośpieszna i 3 nocne), a bliskość arterii drogowych – ulicy Grabiszyńskiej i Powstańców Śląskich – zapewnia szybki dojazd do Centrum. Nie brakuje również gęstej sieci tras rowerowych. W pobliżu osiedla znajdziesz sklepy (zarówno małe, jak i Biedronkę, Lidl), usługi, kilkanaście placówek edukacyjnych, przychodnie i poradnie medyczne. I oczywiście miejsca do rekreacji – parki, place zabaw, basen WKS Śląsk, kąpielisko „Oporów”, które wkrótce przejdzie rewitalizację w nowoczesny, rekreacyjny obiekt całoroczny.

Najchętniej wybierane projekty

Masz szeroki wybór: zarówno mniejsze mieszkania dwu- i trzypokojowe, jak i duże cztero- i pięciopokojowe apartamenty. To nasze flagowe projekty – zapewniają doskonałą funkcjonalność wszystkich pomieszczeń, swobodę komunikacji i dużo dziennego światła. Dodatkową przestrzeń odpoczynku znajdziesz na tarasie, balkonie lub w ogródku. Apartamenty mają wysokość od 2.62 do 2.92m, a wybrane balkony wyposażone będą w Lumony. W standardzie są własne podziemne o naziemne miejsca parkingowe, rowerownie oraz komórki lokatorskie. O bezpieczeństwo mieszkańców zadba 24-godzinna ochrona oraz monitoring. W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców, na terenie inwestycji znajdzie się stacja ładowania aut elektrycznych i stacja do samodzielnej naprawy rowerów.

Nowe mieszkania na sprzedaż ul. Racławicka

Nowe mieszkania w najbardziej prestiżowej, zielonej części Krzyków na południu Wrocławia. Osiedle usytuowane w pobliżu dwóch arterii drogowych miasta ulicy Grabiszyńskiej oraz Powstańców Śląskich. W pobliżu znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa. Strategicznie położenie inwestycji zapewnia szybki dojazd do centrum oraz bezproblemowy dostęp do punktów usługowych, edukacyjnych i rekreacyjnych. Mieszkania na sprzedaż 2,3,4 i 5 pokojowe, odpowiednio doświetlone, z balkonami lub przestronnymi ogródkami. Mieszkania deweloperskie przeznaczone dla osób szukających miejsca pozwalającego zachować life balans. W budynkach udostępnione zostaną rowerownie, komórki lokatorskie, garaże podziemne i naziemne miejsca postojowe. Do dyspozycji mieszkańców osiedlowy klub fitness zaprojektowany w oparciu o design biofiliczny, plac zabaw dla najmłodszych, a w najbliższej przyszłości również paczkomat. O bezpieczeństwo na osiedlu zadba 24-godzinna ochrona. Nowe mieszkanie na Plantach Racławickich to najlepsza inwestycja w przyszłość.

Mieszkania na sprzedaż ul. Rymarska Wrocław

Każde mieszkanie deweloperskie zapewnia elastyczne możliwości wykończenia i łatwość aranżacji. Wartością dodaną są również wysokiej jakości elementy wykończenia części wspólnych: elewacje, klatki schodowe czy nowoczesne oznakowanie terenu. Projekt zieleni na Plantach Racławickich obejmuje różnego rodzaju nasadzenia, pnącza oraz wyniesiena terenu. Z każdego mieszkania deweloperskiego gwarantowany widok na przestronne, zielone otoczenie, bez wysokiej zabudowy. W pobliżu inwestycji znajduje się Park Milenijny, Park Grabiszyński, Park Południowy oraz dwa potoki: Ślęza i Olszówka. Ulica Rymarska oraz Racławicka zapewniają bliskość zaplecza socjalno-usługowego. Mieszkania na sprzedaż z segmentu premium dostępne na nowej inwestycji odpowiadają na potrzeby osób, szukających nowego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, która gwarantuje kameralne przestrzenie oraz rozwiązania ekologiczne.