Skip to main content
Porady

Zapraszamy na Dzień Otwarty Archicom. Kup mieszkanie teraz – zapłać później

W sobotę 26 listopada zapraszamy na Dzień Otwarty w dwóch naszych inwestycjach – Olimpii Port i Browarach Wrocławskich. W godzinach od 10 do 14 klienci będą mogli obejrzeć inwestycje, porozmawiać z doradcami i zapoznać się z limitowanymi ofertami specjalnymi. Na miejscu będą także projektanci wnętrz, doradcy kredytowi i eksperci od rozwiązań smart home.

Szczegóły wydarzenia:

→ Sobota, 26.11.2022, godz.: 10:00-14:00

→ Browary Wrocławskie, Jedności Narodowej 248a, Wrocław

→ Olimpia Port, Ameriga Vespucciego 3/1, Wrocław

Ważne informacje:

• włóż płaskie, zamknięte obuwie;

• ze względów bezpieczeństwa wstęp na budowę tylko dla osób dorosłych.

Zainteresowani naszą ofertą klienci podczas Dnia Otwartego będą mogli poznać osiedle i zobaczyć gotowe mieszkania podczas spotkania z doradcą klienta, skonsultować się z ekspertami ds. kredytów oraz z projektantami wnętrz i specjalistami w zakresie systemów smart home. Oferujemy wykończenie pod klucz, z którego odświeżoną ofertą będzie można zapoznać się na miejscu. Na klientów czeka także limitowana oferta – kupując mieszkanie teraz, otrzymują gwarancję ceny.

Nasi klienci mogą mieć pewność, że kupują w najlepszym dla nich momencie i nie muszą czekać na lepszą okazję, zastanawiając się, czy ta nadejdzie. W momencie podpisania umowy gwarantujemy im stałość cen, a w przypadku ich spadku w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy zobowiązujemy się do zwrotu różnicy. Klienci mogą także liczyć na atrakcyjny harmonogram spłat 20/80. Kupując teraz, wpłacają zaledwie 20% wartości mieszkania, a pozostałą kwotę dopiero w momencie zakończenia budowy. Pozwala to uniknąć zamrożenia części swoich środków na dłuższy okres – tłumaczy Piotr Ludwiński, dyrektor ds. Sprzedaży i Obsługi Klientów w Archicom S.A.

Dodatkowo przygotowaliśmy także niespodzianki dla przybyłych gości w formie koła fortuny z nagrodami.

Mieszkania dostępne w ofercie

Olimpia Port

Prowadzimy w Olimpii Port sprzedaż ostatniego już etapu osiedla na wrocławskich Swojczycach. Wyróżnia się ono przede wszystkim kameralną architekturą, zielenią i bliskością rzeki. Mieszkańcy z pewnością docenią rozległe tereny zielone wokół oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturę usługową na osiedlu. W ofercie znajdują się mieszkania dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe. Realizując osiedle Olimpia Port, w pełni doceniliśmy potencjał lokalizacji terenu w bezpośredniej bliskości Odry, tworząc osiedle nad rzeką. Mieszkańcy mają dostęp do ok 900 m spacerowego bulwaru nadrzecznego z Mariną, a także mogą korzystać z kajaków. Na samej inwestycji znajduje się ponad 1,5 km ścieżek rowerowych i spacerowych, a miłośnicy sportu mogą korzystać z klubu fitness i boisk sportowych. Z kolei rodziny z dziećmi mogą spędzać czas na aż dwunastu placach zabaw, których z czasem będzie jeszcze więcej.

Browary Wrocławskie

To multifunkcyjny kompleks urbanistyczny powstający na terenie starego Browaru Piast przy ul. Jedności Narodowej. Projekt nawiązuje do idei mix-used – będąc również otwartą przestrzenią dla mieszkańców Wrocławia. Znajdą się tutaj lofty, apartamenty, mieszkania, lokale handlowe, kulturalne i biurowe, sklepy, restauracje, przestrzenie co-workingowe oraz miejsca rekreacji. W aktualnie kończonym budynku, najwyższym z całego kompleksu, znajdować się będą 274 lokale. Jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania powstają na 17 piętrach. Planowany termin ukończenia prac przewidziano na pierwszy kwartał 2023 r.

Zapraszamy na wydarzenie!

Leave a Reply