Skip to main content
Wydarzenia

Zapraszamy na Dni Przedodbiorowe

Wyjątkowa okazja na poznanie naszych inwestycji

Cieszymy się razem z Wami, ogłaszając rozpoczęcie cyklu zorganizowanych Dni Przedodbiorowych na naszych inwestycjach! Dni Przedodbiorowe dedykowane są klientom, którzy zakupili mieszkanie na wybranej inwestycji. Tego dnia będziecie mogli wejść do swojego kupionego mieszkania, dokładnie je obejrzeć i dokonać pomiarów. To doskonała okazja, aby lepiej poznać swoje nowe miejsce i przygotować się do przeprowadzki.

Bezpośredni kontakt z ekspertami: Nasz zespół będzie na miejscu, aby odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i udzielić niezbędnych informacji. Będziecie mogli porozmawiać z naszymi przedstawicielami z działu obsługi klienta, zmian lokatorskich, realizacji i dowiedzieć się więcej o naszych standardach jakości oraz procesie budowy.

Bliskie spotkanie z inwestycją: To niezwykła okazja, by zobaczyć nasze inwestycje “na żywo” jeszcze przed oddaniem ich do użytku. Będziecie mieli możliwość obejrzenia swojego mieszkania, przestrzeni wspólnych i osiedlowych udogodnień.

Wsparcie naszych partnerów: Na Dniach Przedodbiorowych nie zabraknie także naszych partnerów. Dołączają do nas firmy, które mogą sprawić, że Wasze mieszkanie stanie się jeszcze bardziej wyjątkowe:

Galerie Venis to nasz partner biznesowy oferujący najwyższej jakości wykończenia wnętrz. To doskonała okazja, aby omówić swoje potrzeby i pomysły dotyczące wykończenia wnętrz oraz poznać możliwości, jakie oferują nasi specjaliści.

Fibaro – specjaliści od inteligentnych rozwiązań Smart Home, pomogą Wam stworzyć inteligentny dom, dostosowany do Waszych potrzeb.

Gerda – firma znana z wysokiej jakości drzwi i okien, pomoże Wam zadbać o bezpieczeństwo i komfort w Waszym nowym mieszkaniu.

Nice to Fit You – catering dietetyczny, który zapewni Wam zdrowe i smaczne posiłki dostosowane do Waszych preferencji.

Terminy Dni Przedodbiorowych:

  • 07.10.2023 godz. 10:00-14:00 inwestycja Bonarka Kraków
  • 14.10.2023 godz. 10:00-14:00 inwestycja Boho Łódź
  • 21.10.2023 godz. 10:00-14:00 inwestycja Browary Wrocławskie
  • 18.11.2023 godz. 10:00-14:00 inwestycja RYTM Warszawa
  • 18.11.2023 godz. 10:00-14:00 inwestycja WIEŻA JEŻYCE Poznań

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Zaplanujcie już teraz swoją wizytę na Dniach Przedodbiorowych.

Do zobaczenia!

Leave a Reply