PoznajArchicom

Wszystko zaczęło się od wspólnej pasji dwojga młodych architektów, którzy w 1986 roku założyli jedną z pierwszych w Polsce Ludowej prywatnych spółek architektonicznych.

Dziś Archicom jest jednym z największych i najdłużej działających deweloperów na dolnośląskim rynku nieruchomości. To również jedyna wrocławska firma z własnym biurem architektonicznym, pionem realizacji inwestycji i działem obsługi klienta, oferująca mieszkania, apartamenty, lofty i biura. Grupa Archicom to 30 lat doświadczeń, 120 specjalistów, i 150 zrealizowanych inwestycji, 10 000 zadowolonych mieszkańców i 6000 osób pracujących w naszych biurowcach.

To także blisko 4000 sprzedanych i wybudowanych mieszkań, 18% udział we wrocławskim rynku sprzedaży powierzchni biurowej i 50 nagród branżowych oraz ministerialnych (w tym tytuł Najbardziej Przyjaznego Dewelopera w Polsce). W 2016 Archicom zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych.
Czytaj więcej

Więcej niż cztery ściany

Mieszkanie to nie tylko 4 ściany. W krótkiej sondzie, zapytaliśmy mieszkańców osiedli społecznych Archicomu, czym jest dla nich dom rodzinny oraz jakie wspomnienia budzi.