PoznajArchicom

Jesteśmy ogólnopolskim deweloperem działającym na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Od 2016r. jesteśmy notowani na GPW. Nieprzerwana działalności od 1986r. to nie tylko rozwój i doświadczenie, które zespół Archicomu wykorzystuje przy kolejnych inwestycjach, ale przede wszystkim satysfakcja wynikająca z możliwości spełniania obietnic składanych Klientom. Pracując z pasją i od początku do końca realizując własne projekty o charakterze mieszkaniowym i biurowym, czujemy się w pełni odpowiedzialni za to, co tworzymy.
Poznaj naszą historię.

POCZĄTKI DZIAŁALNOŚCI


Wszystko zaczęło się od wspólnej pasji dwojga młodych architektów, którzy w 1986 roku założyli jedną z pierwszych w Polsce Ludowej prywatnych spółek architektonicznych. Dziś Archicom jest jednym z największych i najdłużej działających deweloperów na dolnośląskim rynku nieruchomości. To również jedyna wrocławska firma z własnym biurem architektonicznym, pionem realizacji inwestycji i działem obsługi klienta, oferująca mieszkania, apartamenty, lofty i biura. Grupa Archicom to ponad 30 lat doświadczeń, 200 specjalistów, i 150 zrealizowanych inwestycji, 15 000 zadowolonych mieszkańców i 6000 osób pracujących w naszych biurowcach.
To także blisko 6000 sprzedanych i wybudowanych mieszkań i 50 nagród branżowych oraz ministerialnych (w tym tytuł Najbardziej Przyjaznego Dewelopera w Polsce). W 2016 Archicom zadebiutował na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie pozyskując z emisji akcji 72,1 mln złotych.
Czytaj więcej

Więcej niż cztery ściany

Mieszkanie to nie tylko 4 ściany. W krótkiej sondzie, zapytaliśmy mieszkańców osiedli społecznych Archicomu, czym jest dla nich dom rodzinny oraz jakie wspomnienia budzi.