Skip to main content

Odpowiedzialność społeczna

Zobacz, co robimy na rzecz ekologii, społeczeństwa i w zakresie ładu korporacyjnego. Dowiedz się, jakie są nasze plany i cele w tych obszarach na najbliższe lata.

Raport ESG

Sprawdź, jakie działania z zakresu ekologii, zagadnień społecznych i ładu korporacyjnego realizuje Grupa Archicom. Dowiedz się, jakie są nasze plany i cele w tych obszarach na najbliższe lata.

Grafika budynku informująca o liczbie budynków w ramach inwestycji Archicomu

Ekologia

Budujemy nasze osiedla z poszanowaniem środowiska naturalnego. Dbamy, by nasz wpływ na przyrodę był jak najmniejszy, a jednocześnie by mieszkańcy naszych osiedli mogli korzystać z jej dobrodziejstw.

Społeczeństwo

Tworzymy dobre miejsca do życia z miejscami rekreacji (fitness, chillout room), z terenami zielonymi (parki, aleje, skwery) i punktami handlowo-usługowymi, wpisujące się w ideę 15-minutowego miasta.

Ikona klubu zadomowienia Archicom

Ład korporacyjny

Prowadzimy biznes w sposób transparentny i etyczny, tego samego wymagamy również od naszych partnerów biznesowych. To wartości, które promujemy także jako spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Sprawdź, jakie działania z zakresu ekologii, zagadnień społecznych i ładu korporacyjnego realizuje Grupa Archicom. Dowiedz się, jakie są nasze plany i cele w tych obszarach na najbliższe lata.

Pobierz Raport

Rewitalizacje

Każdą inwestycję realizujemy z szacunkiem do przeszłości jej terenu. Dbamy, by mieszkańcy mieli świadomość dziedzictwa i charakteru miejsca, w którym żyją.

Działania na rzecz lokalnych społeczności

W Archicom budujemy miejsce do dobrego i wygodnego życia, dlatego zostajemy na każdym osiedlu na dłużej. Współpracujemy z mieszkańcami, organizujemy dla nich wydarzenia sąsiedzkie, słuchamy ich potrzeb i uczestniczymy w oddolnych inicjatywach, takich jak Budżety Obywatelskie

Mecenat kulturalny

Obecność sztuki w miejscu zamieszkania podnosi wrażliwość i jakość życia. Dlatego w naszych osiedlach często eksponujemy twórczość obiecujących artystów.

Zobacz jak kreujemy kulturalne oblicze polskich miast

Poznaj nasze działania

Archicom w obiektywie