Skip to main content

Mieszkania inwestycyjne

Kupując mieszkanie pod wynajem, warto korzystać ze sprawdzonych ofert. Archicom to deweloper cieszący się wieloletnią renomą na wrocławskim rynku nieruchomości. Nasze inwestycje prowadzimy w doskonałych lokalizacjach, zapewniających mieszkańcom łatwą komunikację z dowolnym punktem w mieście. Dajemy zarazem możliwość wypoczynku w otoczeniu licznych terenów zielonych.

Inwestycja w mieszkanie celem jego wynajmowania generuje stały, pasywny dochód. Wrocław jest jednym z najważniejszych ośrodków uniwersyteckich i biznesowych w Polsce, obserwującym coroczny napływ nowych mieszkańców. Oferta Archicom obejmuje mieszkania inwestycyjne na osiedlach wybudowanych z zachowaniem najnowszych standardów architektonicznych. Tworzymy kompleksową infrastrukturę osiedlową, kładąc szczególny nacisk na funkcjonalność i estetykę. Nasze portfolio zrealizowanych projektów zawiera luksusowe i komfortowe mieszkania inwestycyjne o różnej powierzchni, które idealnie sprawdzą się jako dodatkowe źródło dochodu z tytułu wynajmu.

Mieszkanie pod wynajem

Inwestując w mieszkanie pod wynajem, cena stanowi ważny czynnik decyzyjny. W Archicom zyskujesz konkurencyjne pakiety cenowe, które oferują znacznie większą wartość niż inne oferty. Inwestycje w mieszkania od dewelopera Archicom przynoszą długofalowe korzyści. Nasi klienci nie muszą martwić się brakiem najemców. Atrakcyjna lokalizacja w połączeniu z perfekcyjną funkcjonalnością przestrzeni mieszkalnej i osiedlowej, czynią inwestowanie w mieszkania doskonałą decyzją na lokowanie oszczędności. Oferta Archicom obejmuje kilkanaście inwestycji mieszkaniowych, rozsianych po najważniejszych dzielnicach Wrocławia. Stworzyliśmy ofertę, która czyni inwestowanie w mieszkania na wynajem skuteczną metodą pomnażania majątku. Uwzględniamy potrzeby rozmaitych grup inwestorów firmowych i indywidualnych, dla których mieszkanie pod inwestycje musi przynosić odpowiednią rentowność. Z tego względu starannie dobraliśmy lokalizację pod zrealizowane i powstające osiedla mieszkaniowe, zapewniając dostęp do udogodnień komunikacyjnych i terenów służących aktywności sportowej lub wypoczynkowej.

Inwestycja w mieszkanie na wynajem

Klientom kupującym mieszkanie na inwestycje proponujemy m.in. kompleks Olimpia Port, będący ukoronowaniem koncepcji połączenia urbanistyki z naturą. Oferujemy tutaj słoneczne mieszkania położone nad samym brzegiem Odry, posiadające sprawdzone układy 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe. Inwestycja w mieszkanie na wynajem staje się łatwiejsza, jeśli masz zapewniony dostęp do przemyślanej infrastruktury osiedlowej. W Olimpia Port znajdziesz m.in. boiska, strefę fitness, plac zabaw, ścieżki rowerowe i pomosty rekreacyjne. W budynkach udostępniliśmy garaże podziemne, rowerownie i komórki lokatorskie. Sukces Olimpia Port leży w kompleksowości oferty mieszkaniowej, która wyznacza nowe standardy dla rynku nieruchomości inwestycyjnych.

Inwestorzy preferujący wydzieloną przestrzeń, przypominającą osobne miasteczko, z pewnością zainteresują się mieszkaniami w kompleksie Akacjowy Zakątek. Udało nam się stworzyć kameralne osiedle otoczone akacjami i starodrzewem, ze słonecznymi mieszkaniami pod wynajem i bogatą infrastrukturą zewnętrzną. Cechą wspólną każdego osiedla mieszkaniowego od dewelopera Archicom pozostaje unikalny projekt wplatający nieruchomości w przestrzeń przyrodniczą. Mieszkania inwestycyjne w takiej okolicy zapewniają szybszy zwrot z inwestycji i owocują niesłabnącym zainteresowaniem ze strony najemców. Wrocław to miejsce, w którym powstaje kilkanaście inwestycji mieszkaniowych Archicom, których szczegółowy opis zamieszczamy na stronie www.archicom.pl. Zakup mieszkania pod wynajem od Archicom to gwarancja dobrej inwestycji, która zapewni rentowność na poziomie znaczniej przekraczającym inflację.

Inwestowanie w mieszkania

Rozważając zakup mieszkania pod inwestycje, warto skontaktować się z naszymi specjalistami. Przedstawią oni szczegółową ofertę, dostosowaną do oczekiwań inwestora. Doradzimy najlepszą lokalizację, pomożemy w załatwianiu formalności związanych z kredytowaniem nieruchomości, a we współpracy z naszymi partnerami – zapewnimy usługi wykończenia pod klucz. Inwestowanie w mieszkania czynimy przewidywalnym i skutecznym sposobem na poszerzanie źródeł dochodów. Archicom tworzy innowacyjne koncepcje osiedlowe, wyróżniające się fenomenalną estetyką, zaawansowaną technologią i ponadprzeciętną funkcjonalnością.