Skip to main content

Optymalne trójki

Mieszkanie 3 pokojowe to doskonały wybór dla trzyosobowej rodziny, której zależy na odpowiedniej przestrzeni i komforcie życia. Oferowane przez nas mieszkania 3 pokojowe powstają z myślą o takich właśnie osobach, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasze lokale cechowały się funkcjonalnością ułatwiającą aranżację oraz zapewniały wystarczająca ilość miejsca na wszystkie, niezbędne sprzęty i meble.

Wystarczająco przestrzeni dla każdego

Dzięki starannemu planowaniu zakładającemu optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, w mieszkaniu posiadającym 3 pokoje bez trudu uda się zaaranżować zarówno przestronną strefę dzienną przeznaczoną do pracy i odpoczynku, wygodną sypialnię dla rodziców zapewniającą komfortowy wypoczynek, jak i wymarzony pokój dla dziecka, który stanie się miejscem nauki i radosnych zabaw.

Ponadto mieszkania 3 pokojowe zlokalizowane na parterze mają dostęp do przestronnych tarasów lub własnych ogrodów, doskonale sprawdzających się jako miejsce wypoczynku lub spotkań towarzyskich.

Wszystkich zainteresowanych ofertą mieszkań trzypokojowych zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży, mieszczącego się pod adresem: ul. Powstańców Śląskich 9, 53-332 Wrocław.

Sprawdź dostępne trójki na bestsellerowych inwestycjach

Południk 17 – szczęśliwe miejsce do życia

Planty Racławickie – przy Parku Grabiszyńskim

Sady nad Zieloną – z widokiem na przyrodę

Awipolis – przy parku Oporowskim

Modern Mokotów – dzielnica bliższa życia

Stacja Wola – blisko wszystkiego co ważne

Dąbrowskiego – kameralny kwartał miejski

WITA – Twoje miejsce do życia

Fuzja – cały charakter Łodzi w jednym miejscu

BOHO – Wodna 17 – tu żyje miasto

FLOW – najlepsze miejsce na przyszłość

ZENIT – Osiedle Widzewska – życie bliżej natury

Wieża Jeżyce – komfort w standardzie