Skip to main content

Komfortowe dwupokojowe

Doświadczenie zebrane podczas prawie 30-letniej działalności na wrocławskim rynku deweloperskim pozwala nam realizować kompleksowe osiedla mieszkaniowe, w ramach który do dyspozycji Klientów oddajemy ustawne lokale, umożliwiające swobodną aranżację przestrzeni.

Znajdź Twoje wymarzone 2 pokoje

Na każdej z naszych inwestycji znajdą Państwo przestronne i funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnego doświetlenia oraz pełnym wykorzystaniu dostępnego metrażu. Dzięki temu nasze lokale pozostawiają sporo przestrzeni na własną aranżację, dostosowaną do indywidualnych wymagań i aktualnych potrzeb mieszkańców.

W zależności od rozkładu, mieszkania 2 pokojowe posiadają aneks kuchenny, połączony ze strefą dzienną lub osobną, widną kuchnię, kameralną sypialnię bez trudu mieszczącą szafy pod zabudowę oraz ustawną łazienkę, w której bez przeszkód pomieszczą się wszystkie niezbędne sprzęty i meble. Dodatkowo każde mieszkanie 2 pokojowe (M3) posiada balkon lub taras, a te, zlokalizowane na parterach – ogród, który jest doskonałym miejscem na odpoczynek po ciężkim dniu w pracy lub miejscem spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Swoje, wymarzone „2 pokoje” znajdą Państwo w naszym salonie sprzedaży, mieszczącym się pod adresem: ul. Powstańców Śląskich 9, 53-332 Wrocław, gdzie otrzymają Państwo również fachowe porady dotyczące wyboru konkretnego rozkładu czy opcji wykończenia lokalu „pod klucz”. Nie czekaj, już dziś wybierz swoje mieszkanie dwupokojowe! Zapraszamy!

Sprawdź dwupokojowe dostępne na bestsellerowych inwestycjach

Południk 17 – szczęśliwe miejsce do życia

Browary Wrocławskie – z historią Śródmieścia

Planty Racławickie – przy Parku Grabiszyńskim

Sady nad Zieloną – z widokiem na przyrodę

Awipolis – przy parku Oporowskim

Modern Mokotów – dzielnica bliższa życia

Stacja Wola – blisko wszystkiego co ważne

RYTM Apartamenty – tuż obok Lasu Kabackiego

ZAM Apartments – w zielonym otoczeniu

Dąbrowskiego – kameralny kwartał miejski

WITA – Twoje miejsce do życia

Fuzja – cały charakter Łodzi w jednym miejscu

FLOW – najlepsze miejsce na przyszłość

ZENIT– Osiedle Widzewska – życie bliżej natury

Wieża Jeżyce – komfort w standardzie