Gdzie powstaną nowe mieszkania?

Kraków, to miejsce które przyciąga jak magnes! Chcąc na stałe zamieszkać w Krakowie warto wybrać sprawdzonego dewelopera, który zadba o budowę Twojego nowego mieszkania. Szczególną uwagę warto skierować na mieszkania na Bieżanowie i Prokocimiu, gdzie budować będzie znany we Wrocławiu deweloper – Archicom.

Mieszkania na sprzedaż w Krakowie – które wybrać?

Wybierając mieszkanie warto odpowiedzieć sobie na pytanie – czy dane osiedle deweloperskie i dana dzielnica odpowiadają mojemu trybowi życia. Czy łatwo dojadę do Centrum i do miejsca pracy, szkoły. Czy układ nowego mieszkania pozwoli mi łatwo dostosować przestrzeń do tego jak na co dzień funkcjonuję. Mieszkania na Bieżanowie, podobnie jak mieszkania na Prokocimiu mają w tej kwestii dużo do zaoferowania.

Pracuj, ucz się i mieszkaj na Prokocimiu

Dzielnica Bieżanów-Prokocim oferuje wszystko to, co potrzebne do wygodnego mieszkania na co dzień. Sprawne połączenie z Centrum – tramwajem, autobusem, autem, a nawet pociągiem! Sprawny dojazd do obwodnicy pozwala szybko dostać się z nowego mieszkania do każdego punktu w Krakowie. W pobliżu nowego osiedla deweloperskiego Archicom możemy liczyć na pełen zakres usług – od lokalnych sklepów, przez markety, po dzielnicowe Centrum Handlowe. Codzienne sprawy załatwimy więc na wybranym przez nas nowym osiedlu!

Bieżanów – mieszkania blisko szkół i przedszkoli

Realizowane przez Archicom osiedla mieszkaniowe znajduje się w pobliżu szkół i przedszkoli, co pozwoli zaoszczędzić czas podczas codziennych dojazdów. Bezpieczna dzielnica i przyjazna społeczność sprzyja rozwijaniu samodzielności wśród najmłodszych mieszkańców osiedla.

Osiedle deweloperskie, na którym naprawdę wypoczniesz

Lokalizacja nowych mieszkań Archicomu sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Bliskość parków Lilli Wenedy i Aleksandry zachęca do aktywnego spędzania czasu. Duża ilość zieleni to jeden z największych atutów okolicy powstającego osiedla.

Deweloper, któremu możesz zaufać!

Archicom to deweloper z własnym studio architektonicznym. Od 30 lat pracujemy nad optymalnym wykorzystaniem przestrzeni mieszkania. Rozwiązania zastosowane na naszych osiedlach przetestowało już ponad 13000 wrocławian. Budując osiedla deweloperskie stawiamy przede wszystkim na ustawność i funkcjonalność wewnątrz budynków i przyjazne miejsca integracji mieszkańców na terenie inwestycji. Inwestycje Archicomu były wielokrotnie doceniane w konkursach i plebiscytach, w których decyzje podejmowali zarówno klienci, jak i branża.

Opinie naszych klientów

PZU Życie

najemca Silver Forum

Rekomendujemy Archicom za wsparcie w procesie adaptacji komercjalizacji pomieszczeń.

General Electric

właściciel Silver Forum

Wybrałem Ogrody Hallera za funkcjonalny rozkład pomieszczeń i świetną komunikację z centrum. Ujął mnie standard wykończenia oraz przemyślane rozwiązania architektoniczne.

Ania i Marek

mieszkańcy Olimpii Port

Wybraliśmy Olimpię Port  za wspaniałą lokalizację przy Sępolnie. Zależało nam na spokojnej okolicy
w otoczeniu zieleni. Znaleźliśmy tu rzetelne doradztwo i pomoc przy wyborze oferty.

Ida i Marcin

mieszkańcy Czterech Pór Roku

Polecamy Cztery Pory Roku za place zabaw
i bezpieczeństwo na osiedlu.

Artur

mieszkaniec Loftów Platinum

Wybrałem Lofty Platinum za inspirującą, nieprzeciętną przestrzeń i lokalizację blisko Rynku.

Selena SA

najemca Silver Forum

Doceniamy wysoką jakość obsługi zarówno przed zawarciem umowy, jak i na etapie posprzedażowym. Dziękujemy za pełne wsparcie w procesie najmu powierzchni.

Gosia

doradca Home Broker

Polecam  Ogrody Hallera za wysoką wartość inwestycyjną teraz i w przyszłości. Wybrałam je
z uwagi na bliskość parku Grabiszyńskiego
i ponadczasową architekturę.