• Najlepiej zagospodarowane osiedle na Oporowie
  • Niska 3-piętrowa kameralna zabudowa
  • Osiedlowy fitness, klub mieszkańca, docelowo 600 m2 usług
  • Zróżnicowany tematycznie modrzewiowy plac zabaw
  • Zazielenione miejsca odpoczynku, trejaż
  • Mieszkania do 3.8 m wysokości na trzecim piętrze
  • Garaże podziemne, windy, komórki lokatorskie, rowerownie
  • Bliskość Parku Grabiszyńskiego i kąpieliska przy ul. Harcerskiej

Oporów – przyjazna przestrzeń do życia
Osiedle Awipolis u zbiegu ulic Avicenny i Jordanowskiej stanowi naturalne przedłużenie cieszącego się renomą Oporowa. Bliskość zieleni, willowe sąsiedztwo i kameralna, miasteczkowa atmosfera tworzą przyjemne miejsce do życia.
Przestrzeń osiedla została starannie zaprojektowana z uwzględnieniem uliczek, szpalerów klonów i lip, zielonych dziedzińców, placów zabaw i miejsc odpoczynku. Minimalistyczna i nowoczesna architektura osiedla wykorzystuje walory lokalizacji i zielonego otoczenia .

Nowoczesny klub fitness tylko dla mieszkańców
Poranne rozciąganie, kilometry na bieżni przy niepogodzie, a może joga na wyciszenie i zakończenie dnia? Niezależnie od tego jaki trening lubisz – możesz bez ograniczeń korzystać z klimatyzowanego, nowocześnie i bogato wyposażonego klubu fitness (bieżnia, orbitrek, ławeczki, drabinki, piłki, maty). Możesz wybrać ćwiczenia online (na wyposażeniu TV z WI FI) lub umówić się wspólny trening z sąsiadami. Oszczędzaj czas i pieniądze dzięki prywatnej strefie fitness  w Awipolis.

Więcej przestrzeni na wszystko

Znakiem rozpoznawczym Archicomu są wyjątkowo ustawne mieszkania, w których każdy m2 ma swoje przeznaczenie. Niezależnie od wielkości nasze projekty gwarantują doskonałe doświetlenie, swobodę komunikacji i miejsca na przechowywanie codziennych rzeczy. Awipolis oferuje szeroki wybór mieszkań o powierzchni od 36 do 84 mkw. Dodatkowo w ofercie znajdziesz unikatowe na rynku mieszkania do 3,8m wysokości z klimatycznymi skosami zaczynającymi się dopiero od 2.5 m wysokości –100 % powierzchni użytkowej. Te wyjątkowe projekty zapewniają mieszkańcom dodatkową powierzchnię do kreatywnej aranżacji. Naszym standardem są słoneczne balkony, tarasy lub przestronne ogródki, gdzie spędzisz ciepłe popołudnie z widokiem na estetyczne, zielone otocznie.

Codzienna wygoda na osiedlu
Awipolis zostało zaprojektowane z uwzględnieniem małych i dużych udogodnień. Do mieszkań i garaży podziemnych prowadzą ciche windy. Osiedle dysponuje licznymi miejscami ogólnodostępnymi dla mieszkańców i ich gości. Na terenie inwestycji znajdą się też miejsca dla motorów. Na Awipolis dostępne są komórki lokatorskie, przy wejściach do klatek schodowych znajdują się stojaki na rowery, a dodatkowym udogodnieniem są rowerownie i wózkownie znajdujące się w każdym budynku.

Usługi na wyciągnięcie ręki
Szybkie zakupy zrobisz w ciągu kilku minut tuż za progiem, ponieważ w nowym etapie inwestycji zostanie oddana do użytku mieszkańców Żabka. Docelowo na terenie osiedla powstanie 600 m2 powierzchni handlowo-usługowej.  Niezapowiedziani goście? Leniwy poranek? Szybki i nieograniczony dostęp do ulubionych produktów masz na wyciągnięcie ręki. Na większe zakupy możesz wybrać się do pobliskiego dyskontu, a wracając z pracy, po drodze zahaczysz o kilka większych supermarketów. W weekend w ciągu 7 minut dotrzesz do Centrum Handlowego Bielany. Awipolis jest świetnie połączone ze centralnymi punktami w mieście. Z pętli tramwajowej Oporów 4 liniami wyruszysz w stronę Placu Dominikańskiego, Grunwaldzkiego, osi Legnickiej czy Księża. Autobusem – w stronę ścisłego Centrum, Krzyków, Brochowa, Gaju i Psiego Pola. Koleją podmiejską ze stacji Wrocław Zachód w 10 minut dotrzesz na Dworzec Główny.

Zieleń i wypoczynek tuż za progiem
Pomysł na aktywne popołudnie? Parki to znak rozpoznawczy tej okolicy. Kilkanaście minut spaceru i jesteś w Parku Grabiszyńskim, gdzie zabierzesz psa na tor przeszkód, spróbujesz sił w golfa lub po prostu odpoczniesz po pracy. Weekend z dziećmi spędzisz w Parku Mamuta, gdzie dzieciaki spędzają czas na zabawie, a ty dorośli często nadrabiają zaległe lektury lub spacerują. Na jogging ruszysz wzdłuż Ślęzy i dotrzesz do Lasku Oporowskiego. To również świetne miejsce na piknik. Całorocznym magnesem rekreacyjnym bardzo blisko osiedla będzie nowoczesny, modelowy park sportowy i kąpielisko Oporów. W jego ofercie znajdą się baseny, wodny plac zabaw, staw rybny, mini kręgielnia i boiska. Zielona, pełna atrakcji okolica osiedla tworzy miejsce przyjazne rodzinom i wielbicielom aktywnego wypoczynku.

Czytaj więcej

Z nami to bardzo proste

Nasz konsultant chętnie odpowie na wszystkie pytania.

1

Zadzwoń 661 998 812

Zobacz mieszkanie wzorcowe oraz poznaj okolicę.

2

Obejrzyj

Skorzystaj z kompleksowej obsługi naszych doradców.

3

Zamieszkaj, my załatwimy formalności

Opinie naszych klientów

Ida i Marcin

mieszkańcy Czterech Pór Roku

Polecamy Cztery Pory Roku za place zabaw
i bezpieczeństwo na osiedlu.

Ania i Marek

mieszkańcy Olimpii Port

Wybraliśmy Olimpię Port  za wspaniałą lokalizację przy Sępolnie. Zależało nam na spokojnej okolicy
w otoczeniu zieleni. Znaleźliśmy tu rzetelne doradztwo i pomoc przy wyborze oferty.

Artur

mieszkaniec Loftów Platinum

Wybrałem Lofty Platinum za inspirującą, nieprzeciętną przestrzeń i lokalizację blisko Rynku.

Gosia

doradca Home Broker

Polecam  Ogrody Hallera za wysoką wartość inwestycyjną teraz i w przyszłości. Wybrałam je
z uwagi na bliskość parku Grabiszyńskiego
i ponadczasową architekturę.

Lokalizacja

Awipolis
Edukacja
Rekreacja
Służba zdrowia
Kościoły
Komunikacja
Stacje kolejowe
Przedszkole
Sklepy