• Najlepiej zagospodarowane osiedle na Oporowie
  • Architektura nawiązująca do willowej części dzielnicy
  • Mieszkania 2-, 3-, 4- i 5-pok. z balkonami, tarasami lub ogrodami
  • Mieszkania do 4,5 m wysokości ze skosami na trzecim piętrze
  • Własny Klub Fitness ok. 100 m²
  • Stacja ładowania aut elektrycznych
  • Zielony dziedziniec z trampolinami 400 m², modrzewiowe place zabaw
  • Żabka, pasaż handlowo-usługowy aż 500 m²
  • Garaże podziemne, windy, komórki lokatorskie, rowerownie
  • Nowy Park Oporowski tylko 350 m od inwestycji
  • Bliskość Parku Grabiszyńskiego, Lasku Oporowskiego i kąpieliska przy ul. Harcerskiej

Oporów – przyjazna przestrzeń do życia
Osiedle Awipolis u zbiegu ulic Awicenny, Chachaja i Jordanowskiej stanowi naturalne przedłużenie cieszącego się renomą Oporowa, wraz z tym, co w tej dzielnicy najlepsze. Bliskość zieleni, willowe sąsiedztwo i kameralna, miasteczkowa atmosfera tworzą przyjemne miejsce do zamieszkania. Awipolis to największe, nowoczesne i w pełni zagospodarowane osiedle w tej dzielnicy – z uliczkami, szpalerami klonów i lip, zielonymi dziedzińcami, placami zabaw i zielonym dziedzińcem z miejscami odpoczynku i rekreacji dla mieszkańców. Minimalistyczna i nowoczesna architektura osiedla wykorzystuje walory działki i zielonego otoczenia – pozwól je sobie przybliżyć.

Więcej przestrzeni na wszystko
Znakiem rozpoznawczym Archicomu są wyjątkowo ustawne mieszkania, w których każdy m² ma swoje przeznaczenie. Niezależnie od metrażu nasze projekty gwarantują doskonałe doświetlenie, swobodę komunikacji i miejsca na przechowywanie codziennych rzeczy. Awipolis oferuje szeroki wybór mieszkań o powierzchni od 33,7 do 81 m². Dodatkowo w ofercie znajdziesz unikatowe na rynku mieszkania do 4,5 m wysokości z klimatycznymi skosami zaczynającymi się dopiero od 3m wysokości – gwarantując 100% powierzchni użytkowej. Te wyjątkowe projekty gwarantują mieszkańcom dodatkową powierzchnię do kreatywnej aranżacji. Naszym standardem są słoneczne balkony, tarasy lub przestronne ogródki gdzie spędzisz ciepłe popołudnie z widokiem na estetyczne, zielone otoczenie.

Nowoczesny Klub Fitness tylko dla mieszkańców
Poranne rozciąganie, kilometry na bieżni przy niepogodzie, a może joga na wyciszenie i zakończenie dnia? Niezależnie od tego, jaki trening lubisz – możesz bez ograniczeń korzystać z klubu fitness, wyposażonego w nowoczesny sprzęt sportowy. Klub jest przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców osiedla, więc nie musisz obawiać się, że tym razem nie uda Ci się skorzystać z wolnego sprzętu. Poznawaj sąsiadów, umawiaj się na wspólne treningi, dbaj o formę i oszczędzaj czas każdego dnia dzięki strefie fitness w Awipolis.

Codzienna wygoda na osiedlu
Osiedle zostało zaprojektowane z uwzględnieniem małych i dużych udogodnień. Do mieszkań i garaży podziemnych prowadzą ciche windy. Osiedle dysponuje licznymi miejscami ogólnodostępnymi dla mieszkańców i ich gości. Na terenie inwestycji znajdą się też miejsca dla motorów, więc masz pewność, że twój jednoślad spędzi noc w bezpiecznym zaciszu. Na Awipolis dostępne są komórki lokatorskie, przy wejściach do klatek schodowych znajdują się stojaki na rowery, a dodatkowym udogodnieniem są rowerownie i wózkownie znajdujące się w każdym budynku. Mieszkańcy skorzystają również ze stacji do ładowania aut elektrycznych.

Usługi na wyciągnięcie ręki
Niezapowiedziani goście? Leniwy poranek? Szybki i nieograniczony dostęp do ulubionych produktów masz na wyciągnięcie ręki. Drobne zakupy zrobisz w ciągu kilku minut w osiedlowej Żabce lub w pasażu handlowo-usługowym, który zajmie powierzchnię aż 500². Na większe zakupy możesz wybrać się do pobliskiej Biedronki, która realizowana jest 200 m od inwestycji przy stacji paliw Lotos. Docelowo powstaną tam sklepy typu Convience Store. W weekend w ciągu 7 minut dotrzesz do Centrum Handlowego Bielany lub NParku na Muchoborze. Awipolis jest świetnie połączone ze centralnymi punktami w mieście. Z pętli tramwajowej Oporów 4 liniami wyruszysz w stronę Placu Dominikańskiego, Grunwaldzkiego, osi Legnickiej czy Księża. Autobusem – w stronę ścisłego Centrum, Krzyków, Brochowa, Gaju i Psiego Pola. Koleją podmiejską ze stacji Wrocław Zachód w 10 minut dotrzesz na Dworzec Główny.

Zieleń i wypoczynek tuż za progiem
Pomysł na aktywne popołudnie? Oporów posiada bogatą ofertę rekreacyjną, a parki to drugie imię tej okolicy. Tylko 350 m od inwestycji powstaje nowy Park Oporowski, który docelowo zajmie aż 35 ha. Idealne miejsce na spacer z psem czy letni piknik. W kilkanaście minut spacerem dotrzesz do Parku Grabiszyńskiego, gdzie zabierzesz psa na tor przeszkód lub spróbujesz sił w golfa. Weekend z dziećmi spędzisz w Parku Mamuta, gdzie pociechy spędzą czas na zabawie, a Ty nadrobisz zaległości książkowe. Na jogging ruszysz wzdłuż Ślęzy i dotrzesz do Lasku Oporowskiego. To również świetne miejsce na piknik. Całorocznym magnesem rekreacyjnym bardzo blisko osiedla będzie nowoczesny, modelowy park sportowy i kąpielisko Oporów. W jego ofercie znajdą się baseny, wodny plac zabaw, staw rybny, mini kręgielnia i boiska. Zielona, pełna atrakcji okolica osiedla tworzy miejsce przyjazne rodzinom i wielbicielom aktywnego wypoczynku.

Czytaj więcej

Spełniamy nasze obietnice

Przekonaj się na własne oczy, jak wyglądają nasze zrealizowane inwestycje w porównaniu do pierwszych wizualizacji

Lokalizacja

Awipolis
Edukacja
Rekreacja
Służba zdrowia
Kościoły
Komunikacja
Stacje kolejowe
Przedszkole
Sklepy

Archicom daje więcej