Jak sprawdzić inwestycję?

Jeśli masz już upatrzone konkretne mieszkanie, przed podjęciem ostatecznej decyzji pomyśl o nim w szerszym kontekście – z perspektywy inwestycji, w ramach której jest wybudowane.

FAQ

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania m.in. Jak mogę obejrzeć mieszkanie? Gdzie znaleźć wzorzec umowy deweloperskiej? Czy mogę uzyskać pomoc w finansowaniu?

Formy płatności

Zakup mieszkania to poważny wydatek, warto zatem przed zakupem dokładnie przeanalizować własną sytuację finansową, zarówno pod względem źródeł finansowania zakupu, jak i terminów zapłaty.

Pomoc w finansowaniu zakupu

Archicom, we współpracy z niezależną firmą doradztwa kredytowego, oferuje kompleksową pomoc w uzyskaniu finansowania.

Przyjazna umowa

Dobrze skonstruowana umowa deweloperska stwarza kupującemu możliwość doprecyzowania i uzupełnienia informacji o wybranym mieszkaniu, osiedlu i deweloperze.

Mieszkanie w rozliczeniu

Jeśli już posiadasz własne mieszkanie, w razie nowej sytuacji życiowej możesz zamienić je na inne. Właśnie z myślą o Tobie Archicom wprowadził specjalny program Mieszkanie w rozliczeniu.

Prezentacja mieszkań

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie podjęcie decyzji o kupnie mieszkania. Z tego względu chcielibyśmy udzielić Ci wsparcia na każdym etapie podejmowania tej ważnej decyzji.

Na co zwrócić uwagę?

Zakup mieszkania to decyzja podejmowana zwykle na wiele lat, dlatego dokonując wyboru, musimy dokładnie określić, jakie są nasze obecne potrzeby i wymagania, oraz jak mogą się one zmieniać w ciągu najbliższych lat.

Jak sprawdzić dewelopera?

Zakup wymarzonego mieszkania wiąże się z wyborem konkretnego dewelopera. Sprawdź, czy gwarantuje on bezpieczeństwo i komfort zakupu oraz zapewnia jakość i funkcjonalność lokalu.

Wizyty na budowie

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie podjęcie decyzji o kupnie mieszkania. Z tego względu chcielibyśmy udzielić Ci wsparcia na każdym etapie podejmowania tej ważnej decyzji, na którą mogą mieć wpływ różne czynniki.