Jak sprawdzić inwestycję?

Jeśli masz już upatrzone konkretne mieszkanie, przed podjęciem ostatecznej decyzji pomyśl o nim w szerszym kontekście – z perspektywy inwestycji, w ramach której jest wybudowane.

FAQ

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania m.in. Jak mogę obejrzeć mieszkanie? Gdzie znaleźć wzorzec umowy deweloperskiej? Czy mogę uzyskać pomoc w finansowaniu?

Formy płatności

Zakup mieszkania to poważny wydatek, warto zatem przed zakupem dokładnie przeanalizować własną sytuację finansową, zarówno pod względem źródeł finansowania zakupu, jak i terminów zapłaty.

Pomoc w finansowaniu zakupu

Archicom, we współpracy z niezależną firmą doradztwa kredytowego, oferuje kompleksową pomoc w uzyskaniu finansowania.

Przyjazna umowa

Dobrze skonstruowana umowa deweloperska stwarza kupującemu możliwość doprecyzowania i uzupełnienia informacji o wybranym mieszkaniu, osiedlu i deweloperze.

Mieszkanie w rozliczeniu

Jeśli już posiadasz własne mieszkanie, w razie nowej sytuacji życiowej możesz zamienić je na inne. Właśnie z myślą o Tobie Archicom wprowadził specjalny program Mieszkanie w rozliczeniu.

Na co zwrócić uwagę?

Zakup mieszkania to decyzja podejmowana zwykle na wiele lat, dlatego dokonując wyboru, musimy dokładnie określić, jakie są nasze obecne potrzeby i wymagania, oraz jak mogą się one zmieniać w ciągu najbliższych lat.

Jak sprawdzić dewelopera?

Zakup wymarzonego mieszkania wiąże się z wyborem konkretnego dewelopera. Sprawdź, czy gwarantuje on bezpieczeństwo i komfort zakupu oraz zapewnia jakość i funkcjonalność lokalu.

Wizyty na budowie

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie podjęcie decyzji o kupnie mieszkania. Z tego względu chcielibyśmy udzielić Ci wsparcia na każdym etapie podejmowania tej ważnej decyzji, na którą mogą mieć wpływ różne czynniki.