Inwestycje mieszkaniowe
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Poznań
 • Łódź
 • Dla klienta
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Poznań
 • Łódź
 • Wyślij wiadomość

  Pola oznaczone (*) są wymagane

  Treść*

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego i przesyłanie informacji handlowych w zakresie oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail).*

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego i przesyłanie informacji handlowych w zakresie oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych na podany przeze mnie numer telefonu – w postaci wiadomości SMS lub MMS.

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych polegające na bezpośrednim kontakcie telefonicznym na podany przeze mnie numer telefonu.

  Dziękujemy za kontakt.
  Wróć
  Anuluj
  Wyślij
  Dołącz do Klubu
  Zgłoś swój biznes
  Dołącz do Klubu
  Zgłoś swój biznes

  Mieszkaj, odpoczywaj i korzystaj z rabatów do 30%

  Kompleksowa oferta na produkty i usługi związane z urządzaniem i aranżacją wymarzonego mieszkania oraz zniżki na kulturę, rekreację, rozrywkę i hobby.

  Przejrzyste zasady, prosta rejestracja, sprawdzeni Partnerzy i realne oszczędności

  Jesteś szczęśliwym mieszkańcem inwestycji mieszkaniowych Archicomu lub wkrótce staniesz się nowym właścicielem lokalu lub mieszkania? Dołącz do Klubu Klienta „Zadomowieni”.

  Wypełnij formularz, a my wyślemy Ci Kartę, która da Ci wymierne Korzyści.

  Twoje dane

  Pola oznaczone (*) są wymagane

  Adres do wysyłki Twojej karty korzyści

  Zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego treść.*

  Przyjmuję do wiadomości, że ze względu na cel Programu moje dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych/handlowych jedynie przez Archicom AM sp. z o.o. ul. Liskego 7, 50-345 Wrocław, KRS 0000294887; Regon 0206751; NIP 897-17-44-434 oraz spółka nadrzędna Archicom S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do rejestracji w serwisie oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.*

  Przyjmuję do wiadomości, że mój adres e-mail może być wykorzystany do celów handlowych/marketingowych Organizatora zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, 1204 z późn. zm.).

  Dziękujemy za kontakt.
  Wystąpił błąd podczas przetwarzania formularza, prosimy odśwież stronę i spróbuj raz jeszcze.
  Wyślij

  Jesteś przedsiębiorcą i masz do zaoferowania ciekawe produkty lub usługi? Dołącz do programu i rozwijaj z nami swój biznes. Zaproponuj rabat i zdobywaj nowych Klientów!

  Pola oznaczone (*) są wymagane

  Zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego treść.*

  Przyjmuję do wiadomości, że ze względu na cel Programu moje dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych/handlowych jedynie przez Archicom AM sp. z o.o. ul. Liskego 7; 50-345 Wrocław, KRS 0000294887; Regon 0206751; NIP 897-17-44-434 oraz spółka nadrzędna Archicom S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do rejestracji w serwisie oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.*

  Wiadomość została przekazana do wysłania.
  Wystąpił błąd podczas przetwarzania formularza, prosimy odśwież stronę i spróbuj raz jeszcze.
  Wyślij

  Oferta rabatów:

  Aktualności

  Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

  Friend to Friend

  Każdy Uczestnik Klubu Klienta Zadomowieni, który poleci nasze mieszkania otrzyma bonus w wysokości 1% od wartości brutto zakupionego przez rekomendowanego Klienta mieszkania. Nowy Klient również otrzyma zniżkę na swoje mieszkanie lub dom w wysokości 1% brutto.

  Następne mieszkanie

  Doceniając zaufanie Klientów do firmy Archicom, oferujemy Uczestnikom Klubu Klienta Zadomowieni zakup kolejnego mieszkania z 2% upustem od łącznej wartości transakcji.