Wyślij wiadomość

Pola oznaczone (*) są wymagane

Treść*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu w związku z dokonywaną rezerwacją (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926)*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych przez Sprzedającą Spółkę oraz inne spółki należące do Grupy Archicom (dalej Archicom) w celach prowadzenia marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług ( zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 2016 poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne.

Dziękujemy za kontakt.
Wróć
Anuluj
Wyślij
Dołącz do Klubu
Zgłoś swój biznes
Dołącz do Klubu
Zgłoś swój biznes

Mieszkaj, odpoczywaj i korzystaj z rabatów do 30%

Kompleksowa oferta na produkty i usługi związane z urządzaniem i aranżacją wymarzonego mieszkania oraz zniżki na kulturę, rekreację, rozrywkę i hobby.

Przejrzyste zasady, prosta rejestracja, sprawdzeni Partnerzy i realne oszczędności

Jesteś szczęśliwym mieszkańcem inwestycji mieszkaniowych Archicomu lub wkrótce staniesz się nowym właścicielem lokalu lub mieszkania? Dołącz do Klubu Klienta „Zadomowieni”.

Wypełnij formularz, a my wyślemy Ci Kartę, która da Ci wymierne Korzyści.

Twoje dane

Pola oznaczone (*) są wymagane

Adres do wysyłki Twojej karty korzyści

Zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego treść.*

Przyjmuję do wiadomości, że ze względu na cel Programu moje dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych/handlowych jedynie przez Archicom AM sp. z o.o. ul. Liskego 7, 50-345 Wrocław, KRS 0000294887; Regon 0206751; NIP 897-17-44-434 oraz spółka nadrzędna Archicom S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do rejestracji w serwisie oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.*

Przyjmuję do wiadomości, że mój adres e-mail może być wykorzystany do celów handlowych/marketingowych Organizatora zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, 1204 z późn. zm.).

Dziękujemy za kontakt.
Wystąpił błąd podczas przetwarzania formularza, prosimy odśwież stronę i spróbuj raz jeszcze.
Wyślij

Jesteś przedsiębiorcą i masz do zaoferowania ciekawe produkty lub usługi? Dołącz do programu i rozwijaj z nami swój biznes. Zaproponuj rabat i zdobywaj nowych Klientów!

Pola oznaczone (*) są wymagane

Zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego treść.*

Przyjmuję do wiadomości, że ze względu na cel Programu moje dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych/handlowych jedynie przez Archicom AM sp. z o.o. ul. Liskego 7; 50-345 Wrocław, KRS 0000294887; Regon 0206751; NIP 897-17-44-434 oraz spółka nadrzędna Archicom S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do rejestracji w serwisie oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.*

Wiadomość została przekazana do wysłania.
Wystąpił błąd podczas przetwarzania formularza, prosimy odśwież stronę i spróbuj raz jeszcze.
Wyślij

Oferta rabatów:

Aktualności

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Friend to Friend

Każdy Uczestnik Klubu Klienta Zadomowieni, który poleci nasze mieszkania otrzyma bonus w wysokości 1% od wartości brutto zakupionego przez rekomendowanego Klienta mieszkania. Nowy Klient również otrzyma zniżkę na swoje mieszkanie lub dom w wysokości 1% brutto.

Następne mieszkanie

Doceniając zaufanie Klientów do firmy Archicom, oferujemy Uczestnikom Klubu Klienta Zadomowieni zakup kolejnego mieszkania z 2% upustem od łącznej wartości transakcji.

"Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach poszczególnych przedsięwzięć deweloperskich oraz sposób zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, przedstawione w wizualizacjach na stroniewww.archicom.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1pkt 2 KC. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości, w tym sposobu zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej/ umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno –budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie dewelopera."