Inwestycje mieszkaniowe
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Poznań
 • Łódź
 • Dla klienta
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Poznań
 • Łódź
 • Wyślij wiadomość

  Pola oznaczone (*) są wymagane

  Treść*

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą - na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) lub numer telefonu - w postaci wiadomości SMS lub MMS. Zgoda dotyczy również przesyłania pocztą elektroniczną, SMS-em lub MMS-em informacji handlowych dotyczących oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą.*

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą, polegające na bezpośrednim kontakcie telefonicznym na podany przeze mnie numer telefonu.

  Dziękujemy za kontakt.
  Wróć
  Anuluj
  Wyślij
  Dołącz do Klubu
  Zgłoś swój biznes
  Dołącz do Klubu
  Zgłoś swój biznes

  Mieszkaj, odpoczywaj i korzystaj z rabatów do 30%

  Kompleksowa oferta na produkty i usługi związane z urządzaniem i aranżacją wymarzonego mieszkania oraz zniżki na kulturę, rekreację, rozrywkę i hobby.

  Przejrzyste zasady, prosta rejestracja, sprawdzeni Partnerzy i realne oszczędności

  Jesteś szczęśliwym mieszkańcem inwestycji mieszkaniowych Archicomu lub wkrótce staniesz się nowym właścicielem lokalu lub mieszkania? Dołącz do Klubu Klienta „Zadomowieni”.

  Wypełnij formularz, a my wyślemy Ci Kartę, która da Ci wymierne Korzyści.

  Twoje dane

  Pola oznaczone (*) są wymagane

  Adres do wysyłki Twojej karty korzyści

  Zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego treść.*

  Przyjmuję do wiadomości, że ze względu na cel Programu moje dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych/handlowych jedynie przez Archicom AM sp. z o.o. ul. Liskego 7, 50-345 Wrocław, KRS 0000294887; Regon 0206751; NIP 897-17-44-434 oraz spółka nadrzędna Archicom S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do rejestracji w serwisie oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.*

  Przyjmuję do wiadomości, że mój adres e-mail może być wykorzystany do celów handlowych/marketingowych Organizatora zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, 1204 z późn. zm.).

  Dziękujemy za kontakt.
  Wystąpił błąd podczas przetwarzania formularza, prosimy odśwież stronę i spróbuj raz jeszcze.
  Wyślij

  Jesteś przedsiębiorcą i masz do zaoferowania ciekawe produkty lub usługi? Dołącz do programu i rozwijaj z nami swój biznes. Zaproponuj rabat i zdobywaj nowych Klientów!

  Pola oznaczone (*) są wymagane

  Zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego treść.*

  Przyjmuję do wiadomości, że ze względu na cel Programu moje dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych/handlowych jedynie przez Archicom AM sp. z o.o. ul. Liskego 7; 50-345 Wrocław, KRS 0000294887; Regon 0206751; NIP 897-17-44-434 oraz spółka nadrzędna Archicom S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do rejestracji w serwisie oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.*

  Wiadomość została przekazana do wysłania.
  Wystąpił błąd podczas przetwarzania formularza, prosimy odśwież stronę i spróbuj raz jeszcze.
  Wyślij

  Oferta rabatów:

  Aktualności

  Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

  Friend to Friend

  Każdy Uczestnik Klubu Klienta Zadomowieni, który poleci nasze mieszkania otrzyma bonus w wysokości 1% od wartości brutto zakupionego przez rekomendowanego Klienta mieszkania. Nowy Klient również otrzyma zniżkę na swoje mieszkanie lub dom w wysokości 1% brutto.

  Następne mieszkanie

  Doceniając zaufanie Klientów do firmy Archicom, oferujemy Uczestnikom Klubu Klienta Zadomowieni zakup kolejnego mieszkania z 2% upustem od łącznej wartości transakcji.

  "Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach poszczególnych przedsięwzięć deweloperskich oraz sposób zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, przedstawione w wizualizacjach na stroniewww.archicom.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1pkt 2 KC. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości, w tym sposobu zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej/ umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno –budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie dewelopera."