Dlaczego Archicom?

Dlaczego ArchicomRzetelność i bogate doświadczenie

Działamy nieprzerwanie od prawie 30 lat. 150 inwestycji, ponad 10.000 zadowolonych mieszkańców, terminowość realizacji inwestycji, rzetelne wywiązywanie się z zawartych umów z Klientami i kontrahentami, 40 nagród, przynależność do prestiżowych organizacji branżowych, tworzenie programów gwarantujących korzyści dla Klienta – to realne dowody wiarygodności i rzetelności naszej firmy. A to właśnie te wartości są dla Klienta potwierdzeniem wyboru mieszkania najwyższej jakości. To również gwarancja, że inwestycja zostanie zrealizowana na czas, a własność przeniesiona bez zakłóceń.

Według nas to, co świadczy o naszej rzetelności i wiarygodności, to tytuł „Najbardziej przyjaznego dewelopera w Polsce” w rankingu Rzeczpospolitej, jak również opinie naszych Klientów, spośród których ponad połowa decyduje się na powtórny zakup nieruchomości w naszej firmie lub poleca nas swoim znajomym i rodzinie.

Prestiżowe lokalizacje

Od wielu lat skrupulatnie obserwujemy, w którym kierunku rozwija się Wrocław. Wybierając lokalizację budowy osiedla, dokładnie sprawdzamy, jakie działania są planowane w okolicy i czy będą one miały wpływ na zmianę obecnego stanu rzeczy. Istotne jest, czy w pobliżu miejsca, w którym stanie osiedle, istnieją lub są planowane znaczące węzły komunikacyjne (np. obwodnica, autostrada), tereny zielone i rekreacyjno-sportowe, oraz czy jest ono dobrze skomunikowane z centrum. Zalety lokalizacji analizujemy pod kątem przyszłego wzrostu wartości działki, co pozwoli Klientowi na uzyskanie wyższej ceny za ewentualny wynajem lub sprzedaż mieszkania.

Wybór mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji zapewnia dodatkowo odpowiedni status społeczny oraz prestiż, jak również poczucie bezpieczeństwa. Jeśli więc kupujemy nieruchomość dla siebie, warto spojrzeć na mieszkanie jak na własną wizytówkę i także pod tym kątem rozpatrywać wybór właściwej lokalizacji.

Dobre mieszkania

Niewątpliwie jednym z największych atutów naszej firmy są oferowane mieszkania, które charakteryzują się prawidłowymi proporcjami pomieszczeń, elastycznością aranżacji, funkcjonalnością, dobrym naświetleniem, dużymi oknami i przeszkleniami. Kupując u nas mieszkanie, masz pewność, że płacisz tylko za efektywną powierzchnię mieszkalną.

Staranne aranżacje przestrzeni

W ramach naszych inwestycji zapewniamy wysoką estetykę budynków i części wspólnych oraz przemyślane zagospodarowanie terenu. Nasze projekty są przyjazne człowiekowi, sprzyjające komfortowi życia i bezpieczeństwu, a także integracji użytkowników. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy bezpłatne siłownie, sale klubowe (m. in. z bilardem i tenisem stołowym) oraz boiska.

Starannie zaprojektowane otoczenie podwyższa standard mieszkania, co wpływa na wyższą jakość życia, jak również podnosi wartość inwestycji. Ciężko zaprzeczyć atrakcyjności mieszkania w ładnej okolicy, gdzie znajdują się nowoczesne, bezpieczne place zabaw dla dzieci, boiska, miejsca do urządzenia sąsiedzkiego grilla, czy po prostu posiedzenia na ławce w otoczeniu dobrze zaprojektowanej zieleni. Wizytówką naszych osiedli są eleganckie i przyjazne klatki schodowe, ładne dziedzińce oraz oświetlenie ulic i alejek.

Wysokie standardy realizacji

Na komfort użytkowania naszych mieszkań wpływają zastosowane przy budowie materiały, wysoki poziom rozwiązań konstrukcyjnych, ciekawa i nowoczesna kompozycja architektoniczna budynków, a także atrakcyjna elewacja.

Dobra kondycja finansowa oraz bezpieczne sposoby finansowania inwestycji

Nasze inwestycje finansujemy za pomocą kredytu lub środków własnych. Te dwa warianty są traktowane jako najbezpieczniejsze dla Klienta. Kupujący ma prawo do otrzymywania bieżących informacji dotyczących stanu prawnego inwestycji, tzn. nie tylko aktualnego odpisu z Księgi Wieczystej i KRS, ale również aktualnych zaświadczeń spółki realizującej inwestycję o niezaleganiu ze zobowiązaniami podatkowymi na rzecz ZUS i Urzędu Skarbowego oraz aktualnych sprawozdań finansowych.

Banki skrupulatnie analizują sytuację firmy budującej mieszkania, zanim zdecydują się na współpracę w zakresie jej finansowania. Jako jedna z najbardziej wiarygodnych firm deweloperskich, istniejąca od wielu lat na rynku, otrzymujemy finansowanie już na wczesnym etapie inwestycji, a całość kwoty kredytu – jeszcze przed zakończeniem jej realizacji. Sprawny dopływ środków finansowych do inwestora powoduje, że budowa przebiega bez zakłóceń, a wyznaczane terminy oddania mieszkań do użytku są dotrzymywane.

Łatwiej o kredyt

Znajdujemy się w ścisłej czołówce na liście deweloperów cieszących się największym zaufaniem banków oraz doradców finansowych. Dla banków ważne jest, jak długo działamy na rynku, ile inwestycji mieszkaniowych zrealizowaliśmy, a także, w jaki sposób finansujemy inwestycje.

Pozycja dewelopera na „białej liście” banku skutkuje nie tylko łatwiejszym dostępem do kredytu na zakup mieszkania i krótszym czasem rozpatrywania wniosku kredytowego, ale również tym, że kredytobiorca może otrzymać korzystniejsze warunki kredytu. W przypadku zakupu mieszkania od cieszącego się dobrą reputacją dewelopera można uzyskać kredyt już na etapie stanu zerowego.

Kompleksowa obsługa

Na każdym etapie zakupu mieszkania Klient ma możliwość współpracy z odpowiednim specjalistą, który może pomóc w wielu kwestiach związanych z zakupem mieszkania i jego przyszłym użytkowaniem. Służy on doradztwem w wyborze mieszkania, pozyskaniu kredytu na zakup, pomocą w sprzedaży posiadanej nieruchomości, wykończenia mieszkania pod klucz, odwiedzenia inwestycji w trakcie jej realizacji, wprowadzenia zmian lokatorskich, obsługi gwarancyjnej czy organizacji zarządzania osiedlem i założeniu wspólnoty mieszkaniowej.