Skip to main content

Tworzymy wyjątkowe miejsca do życia

Więcej niż M

W Archicom wsłuchujemy się w Twoje potrzeby – najpierw jako klienta, a następnie mieszkańca naszego osiedla. Dzięki temu możemy zaoferować Ci więcej niż mieszkanie. Tworzymy kompleksowe miejsca od A do Życia, dla ludzi o różnych potrzebach i pragnieniach. Wierzymy, że każdy detal inwestycji wpływa na jakość życia, dlatego dbamy o wszystkie szczegóły i przekraczamy standardowe definicje nieruchomości. Oferujemy Ci pełen ekosystem udogodnień, abyś mógł wybrać, sfinansować, urządzić Twoje M i czerpać radość z życia tu i teraz, po Twojemu.  

Przejmujemy na siebie wszystkie utrudnienia i zamieniamy je w udogodnienia. Oto więcej niż M dla Ciebie: moje M, ​pod klucz M​, wygodnie z M, inteligentne M, mobilni M​, eko M​, środki na M​, polisa na M​. 

Budujemy miejsca, nie tylko mieszkania

Kreujemy miastotwórcze projekty

Jesteśmy ogólnopolskim deweloperem posiadającym korzenie w studiu projektowym, gdzie od początku żywa była idea dbałości o ludzki wymiar architektury, jej współistnienie z naturą i kontekstem miejsca.

Poznaj ideę Archicom
Ikona radości mieszkania

Tworzymy przestrzeń

Naszą misją jest wysokiej jakości architektura i urbanistyka. Projektujemy kompleksowo – miejsca do życia dla ludzi o różnych potrzebach i pragnieniach.

Zobacz, jak to robimy
Ikona klubu zadomowienia Archicom

Zdrowe sąsiedztwo

Rozplanowanie przestrzeni osiedla i mieszkania to fundamenty pod dobre relacje. Spotkania, pomoc sąsiedzka, wspólna dbałość o osiedle.

Poznaj ideę Archicom

Archicom pod Klucz 

Kupiłeś mieszkanie? Czas na jego aranżację. Zamów wykończenie Twojego wnętrza w usłudze Archicom pod Klucz.

Poznaj szczegóły

Wybierz dobrze

Zobacz, co sprawia, że klienci wybierają nasze mieszkania.

Spełniamy nasze obietnice

Przekonaj się jak faktycznie wyglądają nasze osiedla w zestawieniu z wizualizacjami.

https://www.youtube.com/watch?v=XkGjta7ITiY

Bądź na bieżąco – sprawdź aktualności

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Zamów kontakt

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Archicom w mediach społecznościowych

Jesteśmy tam gdzie Ty. Obserwuj nas, żeby zawsze wiedzieć, co nowego planujemy.

Archicom Deweloper Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Warszawa

Zakup mieszkania, czy to na własny użytek, czy jako inwestycja, to poważny krok, który wymaga dokładnego przemyślenia i dogłębnej analizy, zarówno własnych potrzeb, możliwości, jak i rynku nieruchomości. Miasta Wrocław, Łódź, Poznań, Kraków oraz Warszawa z uwagi na swój potencjał rozwojowy są doskonałym miejscem do zamieszkania. Trend ten zauważyli deweloperzy, którzy od kilku lat intensyfikują swoje działania, przyczyniając się do stopniowego poszerzania oferty mieszkaniowej na rynku pierwotnym.

Mając do dyspozycji liczne inwestycje mieszkaniowe, różniące się lokalizacją, standardem wykonania czy zagospodarowaniem terenu, przed dokonaniem wyboru należy dokładnie zapoznać się z ofertą, jaką przedstawiają lokalni developerzy oraz sprawdzić, jaką opinią cieszą się poszczególne firmy deweloperskie, a zwłaszcza developer, od którego zamierzamy nabyć mieszkanie.

Archicom w swojej ofercie posiada liczne nieruchomości mieszkaniowe oraz komercyjne, wyróżniające się przemyślanymi projektami, wysoką jakością wykonania, a także korzystnymi lokalizacjami. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem mieszkania odwiedź salon sprzedaży Archicom i sprawdź, co wyróżnia nasze inwestycje. Zapraszamy!

Rozwiń