Skip to main content

Znajdź swoje nowe mieszkanie

Dobre miejsce do życia

W pełnym życia centrum i w spokojnej okolicy, wielkomiejskie i kameralne.
Obejmujemy naszą ofertą całe miasto i najbardziej zróżnicowane potrzeby.

Spełniamy nasze obietnice

Przekonaj się jak faktycznie wyglądają nasze osiedla w zestawieniu z wizualizacjami.

Budujemy miejsca, nie tylko mieszkania

Budujemy Wrocław

Od 35 lat projektujemy i budujemy dla wrocławian. Współtworzymy nowe fragmenty miasta, które zapewniają mieszkańcom komfort i przyjemność życia.

Poznaj ideę Archicom
Ikona radości mieszkania

Tworzymy przestrzeń

Naszą misją jest wysokiej jakości architektura i urbanistyka. Projektujemy kompleksowo – miejsca do życia dla ludzi o różnych potrzebach i pragnieniach.

Zobacz, jak to robimy
Ikona klubu zadomowienia Archicom

Zdrowe sąsiedztwo

Rozplanowanie przestrzeni osiedla i mieszkania to fundamenty pod dobre relacje. Spotkania, pomoc sąsiedzka, wspólna dbałość o osiedle.

Poznaj ideę Archicom

Archicom pod Klucz 

Kupiłeś mieszkanie? Czas na jego aranżację. Zamów wykończenie Twojego wnętrza w usłudze Archicom pod Klucz.

Poznaj szczegóły
https://www.youtube.com/watch?v=XkGjta7ITiY

Bądź na bieżąco – sprawdź aktualności

Masz pytania? My mamy odpowiedzi!

Zamów kontakt

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Archicom w mediach społecznościowych

Jesteśmy tam gdzie Ty. Obserwuj nas, żeby zawsze wiedzieć, co nowego planujemy.

Archicom Deweloper Wrocław

Zakup mieszkania, czy to na własny użytek, czy jako inwestycja, to poważny krok, który wymaga dokładnego przemyślenia i dogłębnej analizy, zarówno własnych potrzeb, możliwości, jak i rynku nieruchomości. Wrocław z uwagi na swój potencjał rozwojowy jest doskonałym miejscem do zamieszkania. Trend ten zauważyli deweloperzy, którzy od kilku lat intensyfikują swoje działania, przyczyniając się do stopniowego poszerzania oferty mieszkaniowej na rynku pierwotnym.

Mając do dyspozycji liczne inwestycje mieszkaniowe, różniące się lokalizacją, standardem wykonania czy zagospodarowaniem terenu, przed dokonaniem wyboru należy dokładnie zapoznać się z ofertą, jaką przedstawiają lokalni developerzy oraz sprawdzić, jaką opinią cieszą się poszczególne firmy deweloperskie, a zwłaszcza developer, od którego zamierzamy nabyć mieszkanie.

Archicom w swojej ofercie posiada liczne nieruchomości mieszkaniowe oraz komercyjne, wyróżniające się przemyślanymi projektami, wysoką jakością wykonania, a także korzystnymi lokalizacjami. Jeżeli zastanawiasz się, czy w przypadku nieruchomości Wrocław jest dobrym wyborem, nie czekaj, odwiedź salon sprzedaży przy ul. Powstańców Śląskich 9 53-332 Wrocław i sprawdź, co wyróżnia nasze inwestycje. Zapraszamy!

Rozwiń