Skip to main content

3 powody dla których warto wybrać osiedle Cztery Pory Roku

Ilość nowych mieszkań powstających we Wrocławiu jest naprawdę imponująca, tylko które z nich wybrać? W tym tekście doradzimy Ci jak morza ofert wyłowić prawdziwą złotą rybkę! Osiedle, na którym miło spędzisz czas dokładnie tak jak lubisz.

Mieszkania dopasowane do Ciebie

30 lat doświadczeń pozwoliły architektom Archicomu wypracować układy mieszkań, które pozwolą urządzić mieszkanie dokładnie tak, jak tego chcesz. Jeśli lubisz utrzymywać kontakt z gośćmi w trakcie przyjęć – połącz kuchnię z salonem, a gdy strzeżesz sekretów swoich przepisów – podziel tę przestrzeń na dwa pomieszczenia. Pracujesz zdalnie – urządź gabinet w mieszkaniu lub stwórz biuro na świeżym powietrzu i wykonuj swoje obowiązki z własnego tarasu lub ogródka. Ustawne „M” pozwoli na kilka różnych aranżacji tego samego mieszkania – Tobie pozostaje wybór najlepszego z nich!

Żyj ciekawie w przyjaznej społeczności

Wrocław to miasto spotkań, a te najlepiej odbywać w swojej okolicy. Cztery Pory Roku to osiedle społeczne – czyli miejsce, gdzie przestrzenie pozytywne sprzyjają sąsiedzkiej integracji . Archicom zadbał o bezpieczną przestrzeń zabaw dla maluchów i przyjemne, zazielenione miejsca wypoczynku dorosłych, aby wszystkim uprzyjemnić czas spędzony na świeżym powietrzu. Do dyspozycji jest również klub mieszkańca, w którym rozegramy pasjonujące mecze w piłkarzyki. Wspólny klub to również ulubione miejsce spotkań wielbicieli planszówek i konsolowców oraz wygodna przestrzeń do zorganizowania urodzin dziecka. O bezpieczeństwo wszystkich – zadba całodobowa ochrona i monitoring.

Utrzymuj formę tuż za progiem mieszkania

W zdrowym ciele – zdrowy duch. Dbanie o formę nigdy nie było tak proste! Mieszkając na osiedlu Cztery Pory Roku pod domem mamy boisko do gry w piłkę, mieszkańcy mogą również liczyć na dobrze wyposażony klub fitness do ich wyłącznego użytku. Bez wymówek – wystarczy wskoczyć w wygodne ubrania i wyskoczyć na trening.

Chcesz zobaczyć jak wygląda osiedle – zobacz filmy z realizacji gotowych etapów osiedla:

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Archicom w mediach społecznościowych

Jesteśmy tam gdzie Ty. Obserwuj nas, żeby zawsze wiedzieć, co nowego planujemy.

Archicom w obiektywie