Mieszkania na zielonym Szczepinie – nowa inwestycja

Mieszkania Szczepin Wrocław

Czarnieckiego to najnowsza inwestycja w ofercie Archicomu. 8- piętrowy budynek został usytuowany na zielonym Szczepinie w cichej okolicy o miejskim charakterze – przy osi ul. Legnickiej (w pobliżu ul. Poznańska i Zachodnia). Inwestycja w standardzie premium oferuje nowe mieszkania na sprzedaż oraz apartamenty inwestycyjne na wynajem długo i krótkoterminowy. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji do dyspozycji mieszkańców i przyszłych gości, znajdują się liczne punkty handlowo – usługowe oraz szkoła i przedszkole. Dojazd do centrum miasta zajmuje tylko kilkanaście minut, dzięki bardzo dobrze rozwiniętej infrastrukturze komunikacji miejskiej we Wrocławiu.

W ofercie Archicomu, w tym w inwestycji Czarnieckiego, dostępne są nowe mieszkania, które charakteryzują się elastycznymi projektami – różnorodne metraże i optymalne układy gwarantują nieograniczone możliwości aranżacji. Co zyskujesz, mieszkając na wrocławskim Szczepinie?

Doskonała komunikacja miejska

Szczepin jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum Wrocławia i z innymi dzielnicami miasta. W ciągu kilkunastu minut dotrzesz tramwajem lub autobusem do ścisłego centrum.. Ogromnym atutem jest również powiększająca się ilość ścieżek rowerowych oraz stacji rowerowych, co umożliwia skorzystanie z dodatkowej opcji transportu. Plusem jest również bliskość autostrady A4 oraz Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, którą wyruszymy w dalsze trasy.

Wszystko w zasięgu ręki

Dobrze zagospodarowane otoczenie osiedla i bliskość centrum gwarantuje bezproblemowy dostęp do najważniejszych punktów usługowo-handlowych. W pobliżu znajduje się Magnolia Park – największa galeria handlowa na Dolnym Śląsku. W pobliżu również centra sportowe, hipermarkety i tereny zielone.

Dostępność infrastruktury dla dzieci

Szczepin to miejsce przyjazne również najmłodszym. Dzielnica oferuje rozbudowaną bazę edukacyjną – place zabaw, żłobki, kluby malucha, zespoły szkolno-przedszkolne, ekologiczne ogródki, sale multimedialne i hale sportowe.

Nowe mieszkania na sprzedaż  i apartamenty inwestycyjne – Czarnieckiego

Wrocławski Szczepin to cicha, zielona okolica z szybkim dojazdem do centrum. Dobrą komunikację miejską zapewnia bliskie sąsiedztwo ulicy Legnickiej z przystankami tramwajowymi i autobusowymi, z których najemcy i mieszkańcy Czarnieckiego w ciągu kilkunastu minut dojadą w niemalże każdy zakątek miasta. Na gości i właścicieli nowych mieszkań czeka również dostęp do rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego. Czarnieckiego to podwyższony standard oferujący mieszkania na sprzedaż i apartamenty inwestycyjne na wynajem krótko i długoterminowy.

Nowe mieszkania w inwestycji Czarnieckiego to nowość na wrocławskim rynku deweloperskim. Do użytku oddane zostaną apartamenty inwestycyjne i hotelowe od 23 do 56 m2 oraz mieszkania na sprzedaż w metrażach od 26 do 68 m2. Czarnieckiego to ustawne i funkcjonalne wnętrza w standardzie premium. Do dyspozycji mieszkańców, wynajmujących i gości oddane zostaną komfortowe kawalerki oraz mieszkania 2 i 3-pokojowe – każde z balkonem lub tarasem (nawet do 30 m2). 8-piętrowy budynek z 3 klatkami i 3 osobnymi wejściami, wzbogacony jest w parking podziemny i naziemny dla wygody użytkowania. Zobacz mieszkanie na sprzedaż w Archicomie – nowa cena i oferta.

Mieszkanie na sprzedaż Archicom

Sprzedaż lokali prowadzimy za pośrednictwem naszego salonu sprzedaży, zlokalizowanego przy ulicy Traugutta 45, gdzie zapraszamy wszystkich, których interesuje nowe mieszkanie lub apartament inwestycyjny. Skontaktuj się z nami i wybierz wnętrze w zielonej okolicy i blisko centrum Wrocławia!

Deweloper Archicom – poznaj nasze inne inwestycje.

Dowiezione obietnice