pl EN

Michał Bilski

661 990 083 doradca dostępny michal.bilski@archicom.pl
pl

Natalia Wołodźko

661 998 812 doradca dostępny natalia.wolodzko@archicom.pl
pl

Marta Koszyk

502346819 doradca dostępny marta.koszyk@archicom.pl
pl EN

Karolina Czernik

661 990 263 doradca dostępny karolina.czernik@archicom.pl
pl EN

Grzegorz Pokorski

661 990 264 doradca dostępny grzegorz.pokorski@archicom.pl
pl

Kamil Dolat

665 602 291 doradca dostępny kamil.dolat@archicom.pl
pl

Renata Braszkiewicz-Walczak

661 990 994 doradca dostępny renata.braszkiewicz-walczak@archicom.pl
pl EN

Agata Balon

661 990 228 doradca dostępny agata.balon@archicom.pl
pl EN

Anna Sieczkowska

661 990 331 doradca dostępny anna.sieczkowska@archicom.pl
pl

Anna Stachów

695406303 doradca dostępny anna.stachow@archicom.pl

Salony sprzedaży

1

Salon Sprzedaży

ul. św. Mikołaja 7, parter
50-125 Wrocław

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 10-18
sob. 12-15

tel. 071 78 58 111

2

Salon Sprzedaży Olimpia Port

ul. Marco Polo 11/18
51-504 Wrocław

Godziny otwarcia:
pon.-pt.  10-16

tel.  661 997 877

3

Salon Sprzedaży

al. J. Matejki 2C
50-333 Wrocław

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 10-18

tel. 071 332 91 80

Odwiedź nasze inwestycje

4

Siedziba Firmy

ul. K. Liskego 7
50-345 Wrocław

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 8-16

tel. 071 78 58 800

5

Cztery Pory Roku

ul. Krzysztofa Komedy 6
52-129 Wrocław

Zwiedzanie mieszkań po umówieniu z Doradcą Klienta.

6

Słoneczne Stabłowice

ul. Jodłowicka 10/12
54-062 Wrocław

Zwiedzanie mieszkań
po umówieniu z Doradcą Klienta.

7

Na Ustroniu

ul.Murowana 7-17 / Byczyńska
51-503 Wrocław

Zwiedzanie mieszkań
po umówieniu z Doradcą Klienta.

8

Róży Wiatrów

ul. Róży Wiatrów
53-023 Wrocław

Zwiedzanie mieszkań
po umówieniu z Doradcą Klienta.

9

River Point

ul. Mieszczańska 11-23 / Kępa Mieszczańska

Zwiedzanie mieszkań
po umówieniu z Doradcą Klienta.

10

Księżno

ul. Opolska 136
52-014, Wrocław

Zwiedzanie mieszkań
po umówieniu z Doradcą Klienta.

11

Młodnik

ul. Sołtysowicka 28
51-168, Wrocław

Zwiedzanie mieszkań
po umówieniu z Doradcą Klienta.

12

Forma

ul. Kamieńskiego

Zwiedzanie mieszkań po umówieniu z Doradcą Klienta.