Inwestycje mieszkaniowe
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Poznań
 • Łódź
 • Dla klienta
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Poznań
 • Łódź
 • Wyślij wiadomość

  Pola oznaczone (*) są wymagane

  Treść*

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą - na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) lub numer telefonu - w postaci wiadomości SMS lub MMS. Zgoda dotyczy również przesyłania pocztą elektroniczną, SMS-em lub MMS-em informacji handlowych dotyczących oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą.*

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą, polegające na bezpośrednim kontakcie telefonicznym na podany przeze mnie numer telefonu.

  Dziękujemy za kontakt.
  Wróć
  Anuluj
  Wyślij

  Kawalerka na sprzedaż Wrocław

  Wieloletnia działalność w branży deweloperskiej pozwoliła nam zebrać doświadczenie, dzięki któremu znamy potrzeby potencjalnych mieszkańców naszych inwestycji. Wiemy jak projektować i budować, by sprostać wszystkim ich wymaganiom, zarówno tym dotyczącym samych mieszkań, jak i zagospodarowania części wspólnych budynków czy otaczających je terenów zielonych.

  Aranżacja dopasowana do twoich potrzeb

  Planując nasze inwestycje, dbamy o to, żeby oferowały mieszkania zróżnicowane zarówno pod kątem ilości i rozkładu pomieszczeń, jak i metraży, dzięki czemu, każdy poszukujący mieszkania dla siebie ma okazję wybrać lokum odpowiadające jego potrzebom. Wśród oferowanych lokali znaleźć można kompaktowe kawalerki na sprzedaż, które z pewnością spodobają się singlom, poszukującym ustawnej i wygodnej kawalerki, zaprojektowanej z myślą o zapewnieniu wysokiego komfortu życia, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej funkcjonalności mieszkania i atrakcyjnej ceny nieruchomości. Z uwagi na fakt, że większość naszych kawalerek posiada osobną sypialnię, znakomicie nadają się również jako mieszkanie dla pary.

  Funkcjonalność naszych lokali sprawia, że każda oferowana przez nas kawalerka na sprzedaż świetnie sprawdzi się zarówno w roli pierwszego mieszkania, jak i lokaty kapitału w formie mieszkania na wynajem.Więcej informacji dotyczących danej kawalerki na sprzedaż uzyskają Państwo od naszych doradców klienta, którzy są dostępni telefonicznie lub w salonie sprzedaży, mieszczącym się pod adresem: ul. św. Mikołaja 7, 50-125 Wrocław.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ

  Wybierz kawalerki we Wrocławiu


  "Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach poszczególnych przedsięwzięć deweloperskich oraz sposób zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, przedstawione w wizualizacjach na stroniewww.archicom.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1pkt 2 KC. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości, w tym sposobu zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej/ umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno –budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie dewelopera."