Skip to main content

Jeszcze więcej zieleni na osiedlu Ogrody Hallera!

Ruszyła sprzedaż V etapu cenionej inwestycji apartamentowej Ogrody Hallera. W dwóch powstających budynkach oprócz 120 nowych lokali do użytku oddane zostaną dodatkowe przestrzenie zielone.
To wspaniała wiadomość dla obecnych i przyszłych mieszkańców!

Terapeutyczne właściwości zieleni od lat uważane są przez psychologów za zbawienne dla naszej codziennej egzystencji. Przyroda ułatwia odprężenie, relaksowanie się oraz pomaga odreagować towarzyszący nam stres. Skoro zieleń za oknem dodaje energii, czemu by nie rozpoczynać każdego dnia od filiżanki herbaty na tarasie z widokiem na park?

Przyszli oraz obecni mieszkańcy Ogrodów Hallera wraz z kolejnym etapem dostaną do dyspozycji ogrodową pergolę oraz zielone przestrzenie wewnętrznych dziedzińców, które jeszcze mocniej podkreślą willowy charakter osiedla. Przydomowa przyroda na osiedlu pełni funkcję zarówno prywatnych ogródków, jak i stref ogólnodostępnych, zapewniając pozytywne doznania estetyczne. Z kolei zastosowanie nowoczesnych technologii pozwala uzyskać zadbaną roślinność przez cały rok, nie tylko w okresie wiosenno-letnim.

 

Tereny zielone wokół domu zauważalnie podnoszą komfort spędzania wolnego czasu. Elementy małej architektury, takie jak: ławeczki, ogrodowe dziedzińce, place otoczone pergolą – to doceniane miejsca odpoczynku i spotkań sąsiedzkich. Mamy więc nadzieję, że i nowe zielone przestrzenie na osiedlu przypadną wszystkim lokatorom do gustu.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Archicom w mediach społecznościowych

Jesteśmy tam gdzie Ty. Obserwuj nas, żeby zawsze wiedzieć, co nowego planujemy.

Archicom w obiektywie