• 2-, 3- i 4-pokojowe, ustawne mieszkania
  • zamykana rowerownia, wiata rowerowa
  • strefa grilla na osiedlu, bliskość terenów rekreacyjnych
  • monitoring 24h/dobę
  • w pobliżu przedszkola, żłobki, szkoły

Zobacz film

Kameralna zabudowa pośród dębów

Na Ustroniu to oferta dla osób, które cenią sobie spokojną okolicę na równi ze sprawnym dojazdem do pl. Grunwaldzkiego. Na działce przy ul. Byczyńskiej, pośród dębów, powstaje pięć kameralnych budynków przykrytych spadzistym dachem. Oddech od zgiełku wielkiego miasta zapewnią liczne tereny zielone wokół inwestycji, które zapraszają do długich spacerów z psem, joggingu czy jazdy na rowerze. Poza urokliwymi starymi drzewami, które gwarantują piękne widoki za oknem, Archicom zadbał także o liczne nowe nasadzenia.

Tylko ustawne mieszkania

W pięciu dwupiętrowych budynkach znajdzie się 188 mieszkań. Wybierać można spośród dwu-, trzy- i czteropokojowych układów, z ogródkami lub balkonami. Architekci Archicomu zadbali o łatwość aranżacji każdego z pomieszczeń. Meble wrysowane w rzuty mieszkań pokazują, jak funkcjonalnie i efektywnie można wykorzystać przestrzeń własnego „M”. Zabieganym oferujemy możliwość wykończenia lokalu pod klucz.

Wygoda i bezpieczeństwo na co dzień

Na osiedlu wydzielono strefy półpubliczne i prywatne. Bezpieczeństwo na terenie osiedla zapewnia oświetlanie, ogrodzenie inwestycji oraz wjazd zabezpieczony szlabanem. Dla wygody mieszkańców w budynkach przewidziane zostały zamykane pomieszczenia na wózki dziecięce i rowery. Integracji z sąsiadami czy znajomymi sprzyja miejsce do grillowania zaplanowane w ramach osiedla . Dla bezpieczeństwa mieszkańców inwestycja zostanie również objęta całodobowym monitoringiem. Zadbaliśmy również o możliwość zdalnych odczytów liczników z przestrzeni wspólnych.

Bycie fit nigdy nie było takie proste

Wielbiciele aktywnego wypoczynku mogą dbać o formę nie tracąc czasu na dojazdy do siłowni w centrum. W strefie rekreacyjnej, do wyłącznego użytku mieszkańców, znajdują się urządzenia outdoor fitness,. Niedaleko inwestycji przebiega rekreacyjna trasa przy grobli Swojczycko-Kowalskiej, ścieżki rowerowe wśród zieleni, a w słoneczne popołudnia będzie szansa na sąsiedzką gimnastykę umysłu przy stoliku szachowym.. W sąsiedztwie wkrótce powstanie duży publiczny park – Swojczyckiej Czarnej Wody.

Na ustroniu, a blisko!

Osiedle Na Ustroniu jest dobrze skomunikowane z tą częścią Wrocławia – odległość do pl. Grunwaldzkiego wynosi 6 km, natomiast do CH Korona 5 km. Zmotoryzowani mogą liczyć na miejsca parkingowe na terenie osiedla. Lokalizacja inwestycji w odległości 200m od zmodernizowanej ul.Miłoszyckiej z jednej strony zapewnia ciszę i spokój na co dzień, z drugiej zaś oznacza oszczędność czasu i wygodę. Krótki spacer dzieli nas od linii autobusowych i stacji kolei aglomeracyjnej – łączących Swojczyce z głównymi węzłami komunikacyjnymi miasta. Zielona okolica i dobrze utrzymane trasy wprost zachęcają do codziennych dojazdów rowerem, którymi do pl. Grunwaldzkiego dojedziemy w 20 min.

Osiedle przyjazne najmłodszym

Przy zakupie mieszkania warto pomyśleć o udogodnieniach dla najmłodszych członków rodziny. Mieszkając Na Ustroniu mamy szansę wprowadzić dzieci w świat natury tuż obok domu – bogata zieleń przydomowa, jak i otwarte tereny wokół czekają na wspólne, rodzinne odkrywanie. Dzięki bezpiecznej przestrzeni i zabaw rodzice mogą być spokojni o swoje pociechy podczas ich samodzielnych wypraw na osiedlu. Projektanci zadbali o place zabaw dostosowane do różnych grup wiekowych, a także o strefę wypoczynku dla dorosłych. W ramach placów zabaw pojawią się uwielbiane przez maluchy m.in. huśtawka gniazdowa i przeplotnia do wspinaczki. Lokalizacja osiedla zapewnia świetny dostęp do edukacji, do najbliższej szkoły dowieziemy dziecko w 4 min, do przedszkola dojdziemy w 5 min. Wszystko to składa się na doskonałe warunki dla rodzi z dziećmi.

 

Czytaj więcej

Z nami to bardzo proste

Nasz konsultant chętnie odpowie na wszystkie pytania.

1

Zadzwoń 661 998 812

Zobacz mieszkanie wzorcowe oraz poznaj okolicę.

2

Obejrzyj

Skorzystaj z kompleksowej obsługi naszych doradców.

3

Zamieszkaj, my załatwimy formalności

Opinie naszych klientów

Ania i Marek

mieszkańcy Olimpii Port

Wybraliśmy Olimpię Port  za wspaniałą lokalizację przy Sępolnie. Zależało nam na spokojnej okolicy
w otoczeniu zieleni. Znaleźliśmy tu rzetelne doradztwo i pomoc przy wyborze oferty.

Ida i Marcin

mieszkańcy Czterech Pór Roku

Polecamy Cztery Pory Roku za place zabaw
i bezpieczeństwo na osiedlu.

Artur

mieszkaniec Loftów Platinum

Wybrałem Lofty Platinum za inspirującą, nieprzeciętną przestrzeń i lokalizację blisko Rynku.

Gosia

doradca Home Broker

Polecam  Ogrody Hallera za wysoką wartość inwestycyjną teraz i w przyszłości. Wybrałam je
z uwagi na bliskość parku Grabiszyńskiego
i ponadczasową architekturę.

Lokalizacja

Na Ustroniu
Kościoły
Rekreacja
Służba zdrowia
Sklepy
Komunikacja
Edukacja