Inwestycje mieszkaniowe
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Poznań
 • Łódź
 • Dla klienta
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Poznań
 • Łódź
 • Wyślij wiadomość

  Pola oznaczone (*) są wymagane

  Treść*

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą - na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) lub numer telefonu - w postaci wiadomości SMS lub MMS. Zgoda dotyczy również przesyłania pocztą elektroniczną, SMS-em lub MMS-em informacji handlowych dotyczących oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą.*

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą, polegające na bezpośrednim kontakcie telefonicznym na podany przeze mnie numer telefonu.

  Dziękujemy za kontakt.
  Wróć
  Anuluj
  Wyślij
  Mieszkanie za mieszkanie

  Mieszkanie za mieszkanie

  Jeśli już posiadasz własne „M”, jesteś w dobrym położeniu - w razie nowej sytuacji rodzinnej czy finansowej możesz zmienić je na inne. Proponujemy pomoc w skoordynowaniu całego procesu zakupu nowego mieszkania i sfinansowania go środkami ze sprzedaży starego. Masz pewność, że odpowiadający Ci lokal nie zostanie sprzedany do czasu opuszczenia dotychczasowego.

  Komfort wyboru nowego mieszkania

  Komfort wyboru nowego mieszkania

  Dowiedz się więcej

  Komfort wyboru nowego mieszkania

  Bezpłatna obsługa, wycena i pomoc w sfinalizowaniu transakcji

  Bezpłatna obsługa, wycena i pomoc w sfinalizowaniu transakcji

  Dowiedz się więcej

  Bezpłatna obsługa, wycena i pomoc w sfinalizowaniu transakcji

  System płatności dostosowany do czasu sprzedaży

  System płatności dostosowany do czasu sprzedaży

  Dowiedz się więcej

  System płatności dostosowany do czasu sprzedaży

  Kontakt
  Nie ponosisz żadnego ryzyka. Gdyby nie doszło do transakcji w ustalonym przez obie strony czasie, masz możliwość odstąpienia od umowy bez ponoszenia kosztów. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że około 90% transakcji kończy się powodzeniem. Dokładamy bowiem wszelkich starań, aby każdy nasz Klient zrealizował plan zamiany mieszkania sprawnie, bezstresowo i bez obciążeń dodatkowymi kosztami czy prowizją.

  Brak ryzyka i kosztów manipulacyjnych

  Dowiedz się więcej

  Brak ryzyka i kosztów manipulacyjnych

  Mieszkanie za mieszkanie w 4 krokach

  I

  Rezerwacja

  Wybrane mieszkanie Archicomu poczeka, aż sprzedasz poprzednie

  II

  Wycena

  Specjaliści Home Broker wycenią stare „M” i zajmą się sprzedażą

  III

  Finansowanie

  Rozliczysz się z nami, gdy znajdzie się kupiec na poprzedni lokal

  IV

  Kompleksowa opieka

  Pomagamy w formalnościach, kredytowaniu, wykończeniu pod klucz


  Zamiana mieszkań Wrocław

  Jeżeli potrzebujecie Państwo mieszkania o większym metrażu lub lepszym standardzie, a kupno kolejnej nieruchomości nie chodzi w grę, polecamy Państwu nasz program „Mieszkanie za Mieszkanie”, który sprawia, że zamiana mieszkania staje się jeszcze łatwiejsza. W ramach programu pomożemy wycenić i korzystnie sprzedać obecną nieruchomość, a termin zapłaty za nowe mieszkanie w inwestycji Archicomu wydłużymy o 3 miesiące, żeby zamiana mieszkań przebiegła płynie i bezproblemowo. Szczegóły dotyczące programu uzyskacie Państwo w naszym salonie sprzedaży, przy ul. Św. Mikołaja 7, Wrocław.

  "Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach poszczególnych przedsięwzięć deweloperskich oraz sposób zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, przedstawione w wizualizacjach na stroniewww.archicom.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1pkt 2 KC. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości, w tym sposobu zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej/ umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno –budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie dewelopera."