Inwestycje mieszkaniowe
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Poznań
 • Łódź
 • Dla klienta
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Poznań
 • Łódź
 • Wyślij wiadomość

  Pola oznaczone (*) są wymagane

  Treść*

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą - na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) lub numer telefonu - w postaci wiadomości SMS lub MMS. Zgoda dotyczy również przesyłania pocztą elektroniczną, SMS-em lub MMS-em informacji handlowych dotyczących oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą.*

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą, polegające na bezpośrednim kontakcie telefonicznym na podany przeze mnie numer telefonu.

  Dziękujemy za kontakt.
  Wróć
  Anuluj
  Wyślij
  Doradztwo kredytowe

  Doradztwo kredytowe

  Skorzystaj z kompleksowej obsługi w zakresie kredytów hipotecznych

  Dowiedz się, jaką masz zdolność kredytową i jak uzyskać najlepszą ofertę

  Skontaktuj się
  Weryfikacja zdolności kredytowej na pierwszym spotkaniu
  Aby uzyskać najlepszą ofertę kredytową, zweryfikujemy Twoje potrzeby z bieżącymi ofertami bankowymi, na stałe współpracujemy z 28 bankami.

  Weryfikacja zdolności kredytowej na pierwszym spotkaniu

  Dowiedz się więcej

  Weryfikacja zdolności kredytowej na pierwszym spotkaniu

  Formalności w dobrych rękach
  Doradca finansowy załatwi w Twoim imieniu większość formalności , wesprze merytorycznie i będzie nadzorował procedurę i dokumentację kredytową.

  Formalności w dobrych rękach

  Dowiedz się więcej

  Formalności w dobrych rękach

  Renoma dewelopera – łatwiej o kredyt
  Archicom jest w ścisłej czołówce deweloperów cieszących się największym zaufaniem banków. To oznacza krótszy czas rozpatrywania wniosku kredytowego oraz korzystniejsze warunki kredytu. Możesz uzyskać finansowanie już na etapie stanu zerowego.

  Renoma dewelopera – łatwiej o kredyt

  Dowiedz się więcej

  Renoma dewelopera – łatwiej o kredyt

  Kontakt
  Wspieramy na każdym etapie zakupu. Doradzamy w wyborze mieszkania i pozyskaniu kredytu. Służymy pomocą w sprzedaży poprzedniej nieruchomości, wprowadzeniu zmian lokatorskich, wykończeniu pod klucz.

  Kompleksowa obsługa

  Dowiedz się więcej

  Kompleksowa obsługa

  To dopiero początek!

  Opinie naszych klientów

  Selena SA

  najemca Silver Forum

  Doceniamy wysoką jakość obsługi zarówno przed zawarciem umowy, jak i na etapie posprzedażowym. Dziękujemy za pełne wsparcie w procesie najmu powierzchni.

  General Electric

  właściciel Silver Forum

  Wybrałem Ogrody Hallera za funkcjonalny rozkład pomieszczeń i świetną komunikację z centrum. Ujął mnie standard wykończenia oraz przemyślane rozwiązania architektoniczne.

  Artur

  mieszkaniec Loftów Platinum

  Wybrałem Lofty Platinum za inspirującą, nieprzeciętną przestrzeń i lokalizację blisko Rynku.

  Ida i Marcin

  mieszkańcy Czterech Pór Roku

  Polecamy Cztery Pory Roku za place zabaw
  i bezpieczeństwo na osiedlu.

  Ania i Marek

  mieszkańcy Olimpii Port

  Wybraliśmy Olimpię Port  za wspaniałą lokalizację przy Sępolnie. Zależało nam na spokojnej okolicy
  w otoczeniu zieleni. Znaleźliśmy tu rzetelne doradztwo i pomoc przy wyborze oferty.

  Gosia

  doradca Home Broker

  Polecam  Ogrody Hallera za wysoką wartość inwestycyjną teraz i w przyszłości. Wybrałam je
  z uwagi na bliskość parku Grabiszyńskiego
  i ponadczasową architekturę.

  PZU Życie

  najemca Silver Forum

  Rekomendujemy Archicom za wsparcie w procesie adaptacji komercjalizacji pomieszczeń.

  "Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach poszczególnych przedsięwzięć deweloperskich oraz sposób zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, przedstawione w wizualizacjach na stroniewww.archicom.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1pkt 2 KC. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości, w tym sposobu zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej/ umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno –budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie dewelopera."