Wyślij wiadomość

Pola oznaczone (*) są wymagane

Treść*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu w związku z dokonywaną rezerwacją (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926)*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych przez Sprzedającą Spółkę oraz inne spółki należące do Grupy Archicom (dalej Archicom) w celach prowadzenia marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług ( zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 2016 poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne.

Dziękujemy za kontakt.
Wróć
Anuluj
Wyślij
Doradztwo  kredytowe

Doradztwo kredytowe

Skorzystaj z kompleksowej obsługi w zakresie kredytów hipotecznych

Dowiedz się, jaką masz zdolność kredytową i jak uzyskać najlepszą ofertę

Skontaktuj się
Wstępna decyzja kredytowa w trakcie  jednego spotkania
Aby uzyskać najlepszą ofertę kredytową, zweryfikujemy Twoje potrzeby z bieżącymi ofertami bankowymi, na stałe współpracujemy z 28 bankami.

Wstępna decyzja kredytowa w trakcie jednego spotkania

Dowiedz się więcej

Wstępna decyzja kredytowa w trakcie jednego spotkania

Formalności w dobrych rękach
Doradca finansowy załatwi w Twoim imieniu większość formalności , wesprze merytorycznie i będzie nadzorował procedurę i dokumentację kredytową.

Formalności w dobrych rękach

Dowiedz się więcej

Formalności w dobrych rękach

Renoma dewelopera – łatwiej o kredyt
Archicom jest w ścisłej czołówce deweloperów cieszących się największym zaufaniem banków. To oznacza krótszy czas rozpatrywania wniosku kredytowego oraz korzystniejsze warunki kredytu. Możesz uzyskać finansowanie już na etapie stanu zerowego.

Renoma dewelopera – łatwiej o kredyt

Dowiedz się więcej

Renoma dewelopera – łatwiej o kredyt

Kontakt
Wspieramy na każdym etapie zakupu. Doradzamy w wyborze mieszkania i pozyskaniu kredytu. Służymy pomocą w sprzedaży poprzedniej nieruchomości, wprowadzeniu zmian lokatorskich, wykończeniu pod klucz.

Kompleksowa obsługa

Dowiedz się więcej

Kompleksowa obsługa

To dopiero początek!

Opinie naszych klientów

PZU Życie

najemca Silver Forum

Rekomendujemy Archicom za wsparcie w procesie adaptacji komercjalizacji pomieszczeń.

Ania i Marek

mieszkańcy Olimpii Port

Wybraliśmy Olimpię Port  za wspaniałą lokalizację przy Sępolnie. Zależało nam na spokojnej okolicy
w otoczeniu zieleni. Znaleźliśmy tu rzetelne doradztwo i pomoc przy wyborze oferty.

Selena SA

najemca Silver Forum

Doceniamy wysoką jakość obsługi zarówno przed zawarciem umowy, jak i na etapie posprzedażowym. Dziękujemy za pełne wsparcie w procesie najmu powierzchni.

General Electric

właściciel Silver Forum

Wybrałem Ogrody Hallera za funkcjonalny rozkład pomieszczeń i świetną komunikację z centrum. Ujął mnie standard wykończenia oraz przemyślane rozwiązania architektoniczne.

Artur

mieszkaniec Loftów Platinum

Wybrałem Lofty Platinum za inspirującą, nieprzeciętną przestrzeń i lokalizację blisko Rynku.

Ida i Marcin

mieszkańcy Czterech Pór Roku

Polecamy Cztery Pory Roku za place zabaw
i bezpieczeństwo na osiedlu.

Gosia

doradca Home Broker

Polecam  Ogrody Hallera za wysoką wartość inwestycyjną teraz i w przyszłości. Wybrałam je
z uwagi na bliskość parku Grabiszyńskiego
i ponadczasową architekturę.

"Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach poszczególnych przedsięwzięć deweloperskich oraz sposób zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, przedstawione w wizualizacjach na stroniewww.archicom.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1pkt 2 KC. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości, w tym sposobu zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej/ umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno –budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie dewelopera."