Inwestycje mieszkaniowe
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Poznań
 • Łódź
 • Dla klienta
 • Wrocław
 • Gdynia
 • Poznań
 • Łódź
 • Wyślij wiadomość

  Pola oznaczone (*) są wymagane

  Treść*

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą - na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej (e-mail) lub numer telefonu - w postaci wiadomości SMS lub MMS. Zgoda dotyczy również przesyłania pocztą elektroniczną, SMS-em lub MMS-em informacji handlowych dotyczących oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą.*

  Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oferty spółki Archicom S.A. i spółek z nią powiązanych lub jej partnerów handlowych oferujących produkty i usługi powiązane z tą ofertą, polegające na bezpośrednim kontakcie telefonicznym na podany przeze mnie numer telefonu.

  Dziękujemy za kontakt.
  Wróć
  Anuluj
  Wyślij
  Doradztwo kredytowe

  Doradztwo kredytowe

  Skorzystaj z kompleksowej obsługi w zakresie kredytów hipotecznych

  Dowiedz się, jaką masz zdolność kredytową i jak uzyskać najlepszą ofertę

  Skontaktuj się
  Weryfikacja zdolności kredytowej na pierwszym spotkaniu
  Aby uzyskać najlepszą ofertę kredytową, zweryfikujemy Twoje potrzeby z bieżącymi ofertami bankowymi, na stałe współpracujemy z 28 bankami.

  Weryfikacja zdolności kredytowej na pierwszym spotkaniu

  Dowiedz się więcej

  Weryfikacja zdolności kredytowej na pierwszym spotkaniu

  Formalności w dobrych rękach
  Doradca finansowy załatwi w Twoim imieniu większość formalności , wesprze merytorycznie i będzie nadzorował procedurę i dokumentację kredytową.

  Formalności w dobrych rękach

  Dowiedz się więcej

  Formalności w dobrych rękach

  Renoma dewelopera – łatwiej o kredyt
  Archicom jest w ścisłej czołówce deweloperów cieszących się największym zaufaniem banków. To oznacza krótszy czas rozpatrywania wniosku kredytowego oraz korzystniejsze warunki kredytu. Możesz uzyskać finansowanie już na etapie stanu zerowego.

  Renoma dewelopera – łatwiej o kredyt

  Dowiedz się więcej

  Renoma dewelopera – łatwiej o kredyt

  Kontakt
  Wspieramy na każdym etapie zakupu. Doradzamy w wyborze mieszkania i pozyskaniu kredytu. Służymy pomocą w sprzedaży poprzedniej nieruchomości, wprowadzeniu zmian lokatorskich, wykończeniu pod klucz.

  Kompleksowa obsługa

  Dowiedz się więcej

  Kompleksowa obsługa

  To dopiero początek!

  Opinie naszych klientów

  Ania i Marek

  mieszkańcy Olimpii Port

  Wybraliśmy Olimpię Port  za wspaniałą lokalizację przy Sępolnie. Zależało nam na spokojnej okolicy
  w otoczeniu zieleni. Znaleźliśmy tu rzetelne doradztwo i pomoc przy wyborze oferty.

  Gosia

  doradca Home Broker

  Polecam  Ogrody Hallera za wysoką wartość inwestycyjną teraz i w przyszłości. Wybrałam je
  z uwagi na bliskość parku Grabiszyńskiego
  i ponadczasową architekturę.

  PZU Życie

  najemca Silver Forum

  Rekomendujemy Archicom za wsparcie w procesie adaptacji komercjalizacji pomieszczeń.

  Selena SA

  najemca Silver Forum

  Doceniamy wysoką jakość obsługi zarówno przed zawarciem umowy, jak i na etapie posprzedażowym. Dziękujemy za pełne wsparcie w procesie najmu powierzchni.

  Artur

  mieszkaniec Loftów Platinum

  Wybrałem Lofty Platinum za inspirującą, nieprzeciętną przestrzeń i lokalizację blisko Rynku.

  Ida i Marcin

  mieszkańcy Czterech Pór Roku

  Polecamy Cztery Pory Roku za place zabaw
  i bezpieczeństwo na osiedlu.

  General Electric

  właściciel Silver Forum

  Wybrałem Ogrody Hallera za funkcjonalny rozkład pomieszczeń i świetną komunikację z centrum. Ujął mnie standard wykończenia oraz przemyślane rozwiązania architektoniczne.

  "Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach poszczególnych przedsięwzięć deweloperskich oraz sposób zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, przedstawione w wizualizacjach na stroniewww.archicom.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1pkt 2 KC. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości, w tym sposobu zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej/ umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno –budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie dewelopera."