Wyślij wiadomość

Pola oznaczone (*) są wymagane

Treść*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu w związku z dokonywaną rezerwacją (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926)*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych przez Sprzedającą Spółkę oraz inne spółki należące do Grupy Archicom (dalej Archicom) w celach prowadzenia marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług ( zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. 2016 poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne.

Dziękujemy za kontakt.
Wróć
Anuluj
Wyślij
Doradztwo  kredytowe

Doradztwo kredytowe

Skorzystaj z kompleksowej obsługi w zakresie kredytów hipotecznych

Dowiedz się, jaką masz zdolność kredytową i jak uzyskać najlepszą ofertę

Skontaktuj się
Wstępna decyzja kredytowa w trakcie  jednego spotkania
Aby uzyskać najlepszą ofertę kredytową, zweryfikujemy Twoje potrzeby z bieżącymi ofertami bankowymi, na stałe współpracujemy z 28 bankami.

Wstępna decyzja kredytowa w trakcie jednego spotkania

Dowiedz się więcej

Wstępna decyzja kredytowa w trakcie jednego spotkania

Formalności w dobrych rękach
Doradca finansowy załatwi w Twoim imieniu większość formalności , wesprze merytorycznie i będzie nadzorował procedurę i dokumentację kredytową.

Formalności w dobrych rękach

Dowiedz się więcej

Formalności w dobrych rękach

Renoma dewelopera – łatwiej o kredyt
Archicom jest w ścisłej czołówce deweloperów cieszących się największym zaufaniem banków. To oznacza krótszy czas rozpatrywania wniosku kredytowego oraz korzystniejsze warunki kredytu. Możesz uzyskać finansowanie już na etapie stanu zerowego.

Renoma dewelopera – łatwiej o kredyt

Dowiedz się więcej

Renoma dewelopera – łatwiej o kredyt

Kontakt
Wspieramy na każdym etapie zakupu. Doradzamy w wyborze mieszkania i pozyskaniu kredytu. Służymy pomocą w sprzedaży poprzedniej nieruchomości, wprowadzeniu zmian lokatorskich, wykończeniu pod klucz.

Kompleksowa obsługa

Dowiedz się więcej

Kompleksowa obsługa

To dopiero początek!

Opinie naszych klientów

Ida i Marcin

mieszkańcy Czterech Pór Roku

Polecamy Cztery Pory Roku za place zabaw
i bezpieczeństwo na osiedlu.

Gosia

doradca Home Broker

Polecam  Ogrody Hallera za wysoką wartość inwestycyjną teraz i w przyszłości. Wybrałam je
z uwagi na bliskość parku Grabiszyńskiego
i ponadczasową architekturę.

General Electric

właściciel Silver Forum

Wybrałem Ogrody Hallera za funkcjonalny rozkład pomieszczeń i świetną komunikację z centrum. Ujął mnie standard wykończenia oraz przemyślane rozwiązania architektoniczne.

Artur

mieszkaniec Loftów Platinum

Wybrałem Lofty Platinum za inspirującą, nieprzeciętną przestrzeń i lokalizację blisko Rynku.

PZU Życie

najemca Silver Forum

Rekomendujemy Archicom za wsparcie w procesie adaptacji komercjalizacji pomieszczeń.

Selena SA

najemca Silver Forum

Doceniamy wysoką jakość obsługi zarówno przed zawarciem umowy, jak i na etapie posprzedażowym. Dziękujemy za pełne wsparcie w procesie najmu powierzchni.

Ania i Marek

mieszkańcy Olimpii Port

Wybraliśmy Olimpię Port  za wspaniałą lokalizację przy Sępolnie. Zależało nam na spokojnej okolicy
w otoczeniu zieleni. Znaleźliśmy tu rzetelne doradztwo i pomoc przy wyborze oferty.

"Informujemy, że wszelkie elementy zielone, rzeczy ruchome, wygląd zewnętrzny budynków realizowanych w ramach poszczególnych przedsięwzięć deweloperskich oraz sposób zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, przedstawione w wizualizacjach na stroniewww.archicom.pl, mają charakter poglądowy i stanowią jedynie ogólny, przewidywany sposób wykonania inwestycji. Oznacza to, że wizualizacje te nie przedstawiają ostatecznych, docelowych właściwości inwestycji wraz z najbliższym otoczeniem i tym samym nie stanowią próbki lub wzoru w rozumieniu art. 5561 § 1pkt 2 KC. Sposób wykonania inwestycji, w tym zagospodarowania nieruchomości wspólnej/jej części oraz nieruchomości sąsiednich może się w pewnym zakresie zmienić. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące nabywanych nieruchomości, w tym sposobu zagospodarowania nieruchomości sąsiednich, zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej/ umowie przedwstępnej oraz projekcie architektoniczno –budowlanym, który pozostaje do wglądu dla zainteresowanych nabywców w siedzibie dewelopera."