Skip to main content

Cztery Pory Roku lubią dzieci. Z wzajemnością.

Cztery Pory Roku to dziś skończony, samowystarczalny kompleks osiedlowy. Przyjazny klimat tej inwestycji wynika z wielu aspektów – od architektonicznych począwszy, poprzez infrastrukturę, na obszarze usługowym kończąc. Swoje miejsce do życia znajduje tu wiele aktywnych rodzin, a z walorów otoczenia korzystają w równej mierze dorośli i dzieci.

Do dyspozycji mieszkańców są tu liczne przestrzenie półpubliczne i półprywatne z bogatą rekreacyjno-sportową infrastrukturą towarzyszącą. Dla komfortu i bezpieczeństwa place zabaw są monitorowane. Co więcej, mieszczą się wewnątrz  kwartałów, co pozwala mieć oko na najmłodszych prosto z okien własnego mieszkania. Przystosowane dla maluchów tereny zabaw są pokryte specjalną nawierzchnią flexi-step, która zapewnia bezpieczeństwo w razie upadku.

Starsze dzieci  i dorośli mogą do woli korzystać z boiska do siatkówki i koszykówki, klubu osiedlowego i kameralnych dziedzińców z ławeczkami. Osiedle ma ogrodowy charakter – oferuje liczne nasłonecznione, zielone miejsca, sprzyjające odpoczynkowi  i integracji. A o tym najlepiej przekonać się osobiście – w pogodne dni, zaprzyjaźnione mamy licznie spotykają się w ulubionych zakątkach wraz z maluchami, a zabawki na placach zabaw są zostawiane na noc i traktowane jak wspólne. Jest bezpiecznie i życzliwie. Ta atmosfera przypomina naszym klientom czasy ich własnego dzieciństwa na pełnych przygód podwórkach.

Codzienne potrzeby rodziców zaspokajają ulokowane na terenie osiedla sklepy i apteka, miejsca opieki nad dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym. Rozważając opiekę nad 3-, 4- latkami, na szczególną uwagę zasługuje „Chuchaczek” przy ul. Vivaldiego. To przedszkole, w którym,  dzięki dotacji z UE, koszt miesięcznej opieki przedszkolnej wynosi tylko 150 zł. W cenę wliczone jest wyżywienie, zapewnione są ciekawe zabawy, opieka, realizacja podstawy programowej, język angielski, logopeda oraz spotkania z muzyką.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Archicom w mediach społecznościowych

Jesteśmy tam gdzie Ty. Obserwuj nas, żeby zawsze wiedzieć, co nowego planujemy.

Archicom w obiektywie