Skip to main content
Wydarzenia

Południk 17 z kolejnym etapem czyli Archicom bez hamulca inwestycyjnego i ze sprzedażą nowego budynku na Krzykach

Pod koniec listopada zeszłego roku w naszej ofercie sprzedażowej zadebiutował wrocławski projekt przy alei Karkonoskiej. Po nieco ponad dwóch miesiącach inaugurujemy sprzedaż kolejnego budynku mieszkalnego w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice, a także w pobliżu dwóch dużych parków miejskich – Klecińskiego i Południowego. To atrakcyjna lokalizacja inwestycji z naszego portfolio, którą docenią poszukujący wyciszenia po tygodniu pracy oraz miłośnicy aktywnego spędzania czasu wolnego pod gołym niebem.

W zielonej okolicy na południu Wrocławia, w ramach drugiego etapu przygotujemy 9-kondygnacyjny budynek, a w nim 285 mieszkań w rozkładach od dwu- do pięciopokojowych. Do każdego z nich przypisana zostanie dodatkowa powierzchnia w postaci balkonu, tarasu lub loggi. Przyszli lokatorzy otrzymają również opcję zakupu miejsc parkingowych na terenie podziemnej hali garażowej oraz komórek lokatorskich. A wszystko to w okolicy, która w ostatnich latach intensywnie się rozwija i zyskuje na atrakcyjności. Południk 17 będzie otoczony hektarami terenów zielonych, a miłośnicy aktywności fizycznej skorzystają w perspektywie kilku minut od domu z licznych tras rowerowych i spacerowych, boisk, klubów fitness, a także kortów do gry w tenisa, squasha, czy badmintona.

Świetnie zagospodarowana okolica z terenami do rekreacji, sklepami, restauracjami, szkołami, placówkami medycznymi, a także pętlą tramwajową w odległości krótkiego spaceru stawia nasz projekt w topie wrocławskich inwestycji mieszkaniowych. Do tego dodam doskonałe skomunikowanie samochodowe z centrum dolnośląskiej stolicy oraz bliskie położenie od tras A4 i S8. Aleja Karkonoska przechodzi płynnie w dwupasmową ulicę Powstańców Śląskich i nigdzie nie trzeba skręcać, by spod domu - po niecałych 20 minutach - dotrzeć na wrocławski Rynek.

Dawid WronaDyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży i Marketingu w Archicom

Wszystkie mieszkania zaplanowane w najnowszym etapie w standardzie zostaną wyposażone w systemy smart home, w tym: sterowanie oświetleniem czy czujnik zalania, a w większych lokalach zapewnimy również sterowanie temperaturą, czujnik dymu, sterowanie głosem czy zamkiem drzwi wejściowych. Teren zewnętrzy Południka 17 to przede wszystkim wszechobecna zieleń sprzyjająca odpoczynkowi na łonie natury oraz beztroskiemu spędzaniu czasu przez najmłodszych na bezpiecznych placach zabaw.

Przygotujemy również Klub Mieszkańca czyli całoroczną przestrzeń do sąsiedzkiej integracji i spotkań, a benefity proponujemy już na etapie zakupu własnego M. Klienci otrzymają m.in. opcje skorzystania z harmonogramu płatności 20/80 i wsparcia doradcy kredytowego, a w ramach dodatkowych usług także możliwość zaprojektowania, a następnie wykończenia wnętrz. W ten sposób nabywca lokalu zyskuje czas, nie zaprzątając sobie głowy poszukiwaniem sprawdzonej ekipy wykończeniowej.

W pierwszym etapie Południka 17 oddamy do użytku 187 lokali posiadających od jednego do czterech pokoi i metraże 39-77 mkw. Na terenie budynku zlokalizowanego u zbiegu ulic Braterskiej, Przyjaźni i alei Karkonoskiej nie zabraknie zaplecza parkingowego w postaci 166 stanowisk ulokowanych w garażu podziemnym, a także pomieszczeń zapewniających wygodne przechowywanie niewielkich pojazdów i przedmiotów: rowerowni wyposażonej w haki na jednoślady, wózkowni oraz komórek lokatorskich.

Leave a Reply