Skip to main content

Południk 17 - Twoja długość geograficzna

410 mieszkań w ofercie

Krzyki-Partynice

Południk 17 Karkonoska

Nowa inwestycja u zbiegu ulic Braterskiej, Przyjaźni i alei Karkonoskiej

Dwa drzewa informują, że na osiedlu znajduje się skwer barceloński i zadbane starodrzewy
W sąsiedztwie Parku Klecińskiego i Parku Południowego
Grafika wózka zakupowego i nożyczek świadcząca o obecności punktów usługowych i sklepów
Sklepy, restauracje i usługi w odległości spaceru
Doskonała lokalizacja – 300 metrów od przystanku tramwajowego Braterska
20 minut rowerem lub autem do Rynku
Trwa ładowanie wyszukiwarki...
 • I speak English

  Michał Bilski

  661 990 083
  Zapytaj o ofertę
 • Joanna Matyasik

  785 450 003
  Zapytaj o ofertę
 • I speak English

  Karolina Czernik

  661 990 263
  Zapytaj o ofertę
 • Anna Stachów

  695 406 303
  Zapytaj o ofertę
 • I speak English

  Anna Sieczkowska

  661 990 331
  Zapytaj o ofertę
 • I speak English

  Katarzyna Zygmunt

  514 335 831
  Zapytaj o ofertę
 • Kinga Kąkalec

  785 840 023
  Zapytaj o ofertę
 • Natalia Choroszy

  661 998 812
  Zapytaj o ofertę
 • Anna Krzemień

  887 331 531
  Zapytaj o ofertę

Poznaj Południk 17

Zobacz co sprawia, że to osiedle jest naprawdę wyjątkowe.


Wygoda życia codziennego

Wszystko, co potrzebne do komfortowego życia, znajduje się w odległości 15 minut od inwestycji: ciekawa i różnorodna oferta gastronomiczna, przedszkola, szkoły i żłobki, 3 przychodnie, kilka aptek. Nie brakuje miejsc do uprawiania sportu czy rekreacji.

Pobierz dokumentację

Świetna komunikacja z centrum

Poznaj Południk 17 – nową inwestycję od Archicom położoną u zbiegu ulic Braterskiej, Przyjaźni i alei Karkonoskiej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Południk 17?

Zamów kontakt Odwiedź biuro sprzedaży

Spełniamy nasze obietnice

Przekonaj się jak faktycznie wyglądają nasze osiedla w zestawieniu z wizualizacjami.

Twoja długość geograficzna na osiedlu Krzyki-Partynice

Poznaj nową inwestycję od Archicom położoną u zbiegu ulic Braterskiej, Przyjaźni i alei Karkonoskiej. Południk 17 to inwestycja powstająca w pobliżu dwóch dużych parków miejskich – Klecińskiego i Południowego – oraz w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice.

Na jednej prostej do Rynku w 20 minut

Dwie główne ulice dzielnicy Krzyki, które łączą je z centrum miasta, to Powstańców Śląskich oraz Ślężna, które przechodzą w aleję Karkonoską. To oznacza, że wybierając tę lokalizację, dojedziesz do rynku jedną prostą w 20 minut, a jednocześnie z mieszkania cieszysz się widokami na rozległy horyzont i przestrzeń.

Doskonały wyjazd z miasta

Jeśli potrzebujesz się szybko wydostać z miasta, w okolicy są drogi krajowe numer 94 i 5. Pierwsza prowadzi od Zgorzelca przez Opole, Bytom, Sosnowiec i Kraków aż do węzła Korczowa za Rzeszowem. Droga krajowa numer 5 w przyszłości będzie zastąpiona ekspresową S3 i ma przebiegać od granicy czeskiej do Trójmiasta.

Wszystkie sprawy w zasięgu ręki

Inwestycja znajduje się w południowej części Wrocławia, administracyjnie jest to część osiedla Krzyki-Partynice. Wszystko, co niezbędne do wygodnego życia, znajduje się tu w odległości spaceru: ciekawa i różnorodna oferta gastronomiczna, przedszkola, szkoły i żłobki, 3 przychodnie, kilka aptek. Nie brakuje miejsc do uprawiania sportu czy rekreacji.

W przyjaznym otoczeniu

W obrębie osiedla będą się znajdowały place zabaw dla dzieci młodszych i starszych, strefy wypoczynku z ławeczkami oraz przemyślane zaaranżowane strefy bogate w zieleń. Będzie też miejsce, gdzie można spotkać sąsiadów, relaksować się i spędzać czas na swój własny sposób – chillout room. To idealne miejsce do organizowania spotkań bez konieczności wychodzenia z budynku. Prywatność i bezpieczeństwo zapewnią monitoring osiedla i kontrola wjazdu.

Mieszkania Krzyki-Partynice Wrocław

Na początek do oferty sprzedażowej Archicom trafiły mieszkania zaprojektowane w budynku K2, mieszczącym 187 lokali. Na ośmiu piętrach przewidziano oddanie do użytku przestrzeni mieszkalnych posiadających od jednego do czterech pokoi i metraże 39-77 mkw. Właścicielem tych funkcjonalnych lokali można stać się poprzez harmonogram płatności 20/80, a więc wpłacając przy podpisaniu umowy tylko 1/5 kwoty wartości mieszkania, a resztę regulując przy odbiorze własnego M. Na terenie budynku postawionego przy Alei Karkonoskiej nie zabraknie samochodowego zaplecza parkingowego w postaci 166 stanowisk ulokowanych w garażu podziemnym, a także pomieszczeń zapewniających wygodne przechowywanie niewielkich pojazdów i przedmiotów: rowerowni wyposażonej w haki na jednoślady, wózkowni oraz komórek lokatorskich.

Nowe Mieszkania Wrocław – Aleja Karkonoska

Inwestycja przy Alei Karkonoskiej zostanie wybudowana w dwóch etapach. Przyszli lokatorzy Południka 17 otrzymają do dyspozycji smart rozwiązania w postaci systemów Blue Bolt oraz Fibaro ułatwiających poprzez aplikacje m.in. poruszanie się po inwestycji, zarządzanie domowym oświetleniem i sterowanie urządzeniami. W przestrzeni pomiędzy budynkami nie zabraknie zieleni z drzewami i krzewami oraz strefy z pergolą do sąsiedzkich spotkań. Niewątpliwym atutem inwestycji w dzielnicy Krzyki jest jej położenie umożliwiające dojazd samochodem do wrocławskiego rynku jednym, prostym odcinkiem trasy. Dzięki temu, że Aleja Karkonoska przechodzi płynnie w Powstańców Śląskich nigdzie nie trzeba skręcać, by spod domu dotrzeć po 20 minutach do serca dolnośląskiej stolicy. Układy mieszkań zostały starannie i funkcjonalnie zaprojektowane. Przyjdź i wybierz swoje nowe mieszkanie.

Rozwiń