Skip to main content

Południk 17 - Twoja długość geograficzna

421 mieszkań w ofercie

Krzyki-Partynice

Południk 17 Karkonoska

Nowa inwestycja u zbiegu ulic Braterskiej, Przyjaźni i alei Karkonoskiej

Dwa drzewa informują, że na osiedlu znajduje się skwer barceloński i zadbane starodrzewy
W sąsiedztwie Parku Klecińskiego i Parku Południowego
Grafika wózka zakupowego i nożyczek świadcząca o obecności punktów usługowych i sklepów
Sklepy, restauracje i usługi w odległości spaceru
Doskonała lokalizacja – 300 metrów od przystanku tramwajowego Braterska
20 minut rowerem lub autem do Rynku
Trwa ładowanie wyszukiwarki...

Poznaj Południk 17

Zobacz co sprawia, że to osiedle jest naprawdę wyjątkowe.


Wygoda życia codziennego

Wszystko, co potrzebne do komfortowego życia, znajduje się w odległości 15 minut od inwestycji: ciekawa i różnorodna oferta gastronomiczna, przedszkola, szkoły i żłobki, 3 przychodnie, kilka aptek. Nie brakuje miejsc do uprawiania sportu czy rekreacji.

Pobierz dokumentację

Świetna komunikacja z centrum

Poznaj Południk 17 – nową inwestycję od Archicom położoną u zbiegu ulic Braterskiej, Przyjaźni i alei Karkonoskiej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Południk 17?

Zamów kontakt Odwiedź biuro sprzedaży

Spełniamy nasze obietnice

Przekonaj się jak faktycznie wyglądają nasze osiedla w zestawieniu z wizualizacjami.

Twoja długość geograficzna na osiedlu Krzyki-Partynice

Poznaj nową inwestycję od Archicom położoną u zbiegu ulic Braterskiej, Przyjaźni i alei Karkonoskiej. Południk 17 to inwestycja powstająca w pobliżu dwóch dużych parków miejskich – Klecińskiego i Południowego – oraz w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice.

Na jednej prostej do Rynku w 20 minut

Dwie główne ulice dzielnicy Krzyki, które łączą je z centrum miasta, to Powstańców Śląskich oraz Ślężna, które przechodzą w aleję Karkonoską. To oznacza, że wybierając tę lokalizację, dojedziesz do rynku jedną prostą w 20 minut, a jednocześnie z mieszkania cieszysz się widokami na rozległy horyzont i przestrzeń.

Doskonały wyjazd z miasta

Jeśli potrzebujesz się szybko wydostać z miasta, w okolicy są drogi krajowe numer 94 i 5. Pierwsza prowadzi od Zgorzelca przez Opole, Bytom, Sosnowiec i Kraków aż do węzła Korczowa za Rzeszowem. Droga krajowa numer 5 w przyszłości będzie zastąpiona ekspresową S3 i ma przebiegać od granicy czeskiej do Trójmiasta.

Wszystkie sprawy w zasięgu ręki

Inwestycja znajduje się w południowej części Wrocławia, administracyjnie jest to część osiedla Krzyki-Partynice. Wszystko, co niezbędne do wygodnego życia, znajduje się tu w odległości spaceru: ciekawa i różnorodna oferta gastronomiczna, przedszkola, szkoły i żłobki, 3 przychodnie, kilka aptek. Nie brakuje miejsc do uprawiania sportu czy rekreacji.

W przyjaznym otoczeniu

W obrębie osiedla będą się znajdowały place zabaw dla dzieci młodszych i starszych, strefy wypoczynku z ławeczkami oraz przemyślane zaaranżowane strefy bogate w zieleń. Będzie też miejsce, gdzie można spotkać sąsiadów, relaksować się i spędzać czas na swój własny sposób – chillout room. To idealne miejsce do organizowania spotkań bez konieczności wychodzenia z budynku. Prywatność i bezpieczeństwo zapewnią monitoring osiedla i kontrola wjazdu.

Mieszkania Krzyki-Partynice Wrocław

Na początek do oferty sprzedażowej Archicom trafiły mieszkania zaprojektowane w budynku K2, mieszczącym 187 lokali. Na ośmiu piętrach przewidziano oddanie do użytku przestrzeni mieszkalnych posiadających od jednego do czterech pokoi i metraże 39-77 mkw. Właścicielem tych funkcjonalnych lokali można stać się poprzez harmonogram płatności 20/80, a więc wpłacając przy podpisaniu umowy tylko 1/5 kwoty wartości mieszkania, a resztę regulując przy odbiorze własnego M. Na terenie budynku postawionego przy Alei Karkonoskiej nie zabraknie samochodowego zaplecza parkingowego w postaci 166 stanowisk ulokowanych w garażu podziemnym, a także pomieszczeń zapewniających wygodne przechowywanie niewielkich pojazdów i przedmiotów: rowerowni wyposażonej w haki na jednoślady, wózkowni oraz komórek lokatorskich.

Nowe Mieszkania Wrocław – Aleja Karkonoska

Inwestycja przy Alei Karkonoskiej zostanie wybudowana w dwóch etapach. Przyszli lokatorzy Południka 17 otrzymają do dyspozycji smart rozwiązania w postaci systemów Blue Bolt oraz Fibaro ułatwiających poprzez aplikacje m.in. poruszanie się po inwestycji, zarządzanie domowym oświetleniem i sterowanie urządzeniami. W przestrzeni pomiędzy budynkami nie zabraknie zieleni z drzewami i krzewami oraz strefy z pergolą do sąsiedzkich spotkań. Niewątpliwym atutem inwestycji w dzielnicy Krzyki jest jej położenie umożliwiające dojazd samochodem do wrocławskiego rynku jednym, prostym odcinkiem trasy. Dzięki temu, że Aleja Karkonoska przechodzi płynnie w Powstańców Śląskich nigdzie nie trzeba skręcać, by spod domu dotrzeć po 20 minutach do serca dolnośląskiej stolicy. Układy mieszkań zostały starannie i funkcjonalnie zaprojektowane. Przyjdź i wybierz swoje nowe mieszkanie.

Rozwiń