Skip to main content

Strefa kupującego

Wszystko co warto wiedzieć, gdy decydujesz się na zakup własnego mieszkania.

Archicom Pod Klucz

Zamów wykończone wnętrze Archicom Pod Klucz i ciesz się korzyściami.
Zamieszkanie w nowym M jeszcze nigdy nie było tak proste.

Archicom Smart

Archicom Smart jest bezprzewodowym systemem do zarządzania inteligentnym mieszkaniem za pomocą komend głosowych lub zdalnie poprzez aplikację w smartfonie

Bezpieczeństwo

Z Archicom Smart masz pełną kontrolę nad tym, co się dzieje w mieszkaniu podczas Twojej nieobecności. Jeśli zapomniałeś wyłączyć żelazka lub telewizora, zrobisz to przy użyciu aplikacji mobilnej. Zdalnie możesz tez wpuścić sąsiada, żeby podlał kwiatki lub nakarmił psa. A czujniki zalania i dymu ostrzegą Cię w razie zagrożenia, umożliwiając szybką reakcję.

Energooszczędność

Rozwiązania energooszczędne to przyszłość. Odpowiednio dopasowany system pozwala oszczędzić energię i kontrolować ją z pozycji aplikacji mobilnej. To takie proste i… przyjemne!

Komfort

Codzienność składa się z wielu drobnych czynności, które wykonujesz w mieszkaniu w zależności od pory dnia: odsłanianie i zasłanianie rolet, ustawianie temperatury w pokojach, regulacja natężenia światła, włączanie i wyłączanie sprzętów RTV lub alarmu itp. Dzięki Archicom Smart możesz te czynności uruchamiać przy pomocy aplikacji i komend głosowych lub zapisać je jako scenariusze, które będą włączać się automatycznie, zgodnie z rytmem Twojego dnia. A inteligentne mieszkanie wykona te zadania za Ciebie!

Klub Zadomowieni

Kompleksowa oferta na produkty i usługi związane z urządzaniem i aranżacją mieszkania, a także zniżki na kulturę, rekreację i rozrywkę.

Rabaty do 30%

Rabaty do 30% oraz wybrane usługi bezpłatnie dla członków Klubu Zadomowieni

Przejrzyste zasady

Przejrzyste zasady i prosta rejestracja. Kupiłeś lub właśnie kupujesz mieszkanie od Archicom? Możesz dołączyć do Klubu!

Rosnące korzyści

Powiększające się grono sprawdzonych partnerów programu… bo dbamy, żeby korzyści stale rosły!

80 Partnerów

Mieszkańcy osiedli Archicom mogą korzystać
z dodatkowej oferty oraz rabatów również po zakupie.

Kredyt hipoteczny?

Doradzimy najlepsze rozwiązanie

Dowiedz się więcej

FAQ

Filter

Kiedy i jak wybierany jest zarząd wspólnoty ?

Jeżeli liczba lokali na osiedlu wynosi więcej niż siedem, ich właściciele są zobowiązani do powołania, w drodze uchwały, zarządu – jednoosobowego lub kilkuosobowego. Zwykle ma to miejsce na pierwszym zebraniu wszystkich członków wspólnoty. Na członka zarządu może zostać powołana wyłącznie osoba fizyczna wybrana spośród właścicieli lokali lub spoza ich grona. Główne zadanie zarządu: Zarząd kieruje sprawami wspólnoty mieszkaniowej i reprezentuje ją na zewnątrz oraz w stosunkach między wspólnotą a poszczególnymi właścicielami lokali.

Gdzie/jak/ kiedy można obejrzeć mieszkanie?

Mieszkanie można obejrzeć po umówieniu się na spotkanie z doradcą klienta: Kontakt - Archicom online

Proszę usunąć moje dane

Możemy usunąć dane na prośbę klienta – prosimy o wysłanie maila na adres iod@archicom.pl

Czy to miejsce postojowe spełnia normy metrażowe?

Każde z naszych zaprojektowanych miejsc postojowych spełnia normy metrażowe. To pozwala nam uzyskać pozwolenie na użytkowanie budynku. Od 1 stycznia 2018 r. po zmianie rozporządzenia Rady Ministrów stanowiska postojowe dla samochodów powinny mieć szerokość 2,5 m i długość 5 m – w przypadku samochodów osobowych oraz szerokość 3,6 m i długość 5 m – w przypadku samochodów osobowych użytkowanych przez osoby niepełnosprawne.

Jak wygląda procedura umów z dostawcami mediów?

w zakresie właściciela lokalu, po odbiorze można podpisać umowę z dowolnym dostawcą, o ile takie usługi na tym terenie świadczy

Masz pytania?

My mamy odpowiedzi!

Zamów kontakt