Skip to main content
Wydarzenia

Zapraszamy na Dzień Otwarty Archicom.

W sobotę 21 stycznia zapraszamy na Dzień Otwarty w dwóch naszych inwestycjach – Olimpii Port i Browarach Wrocławskich. W godzinach od 10 do 14 klienci będą mogli obejrzeć inwestycje, porozmawiać z doradcami i zapoznać się z limitowanymi ofertami specjalnymi. Na miejscu będą także projektanci wnętrz i eksperci od rozwiązań Smart Home.

 

Szczegóły wydarzenia:

? Sobota, 21.01.2023, godz.: 10:00-14:00 ? Browary Wrocławskie, Jedności Narodowej 248a, Wrocław ? Olimpia Port, ul. Vespucciego 3/1, Wrocław  

Ważne informacje:

  • włóż płaskie, zamknięte obuwie;
  • ze względów bezpieczeństwa wstęp na budowę tylko dla osób dorosłych.
Zainteresowani  naszą ofertą klienci podczas Dnia Otwartego będą mogli poznać osiedle i zobaczyć gotowe mieszkania podczas spotkania z doradcą klienta, skonsultować się z projektantami wnętrz i specjalistami w zakresie systemów Smart Home. Oferujemy wykończenie pod klucz, z którego odświeżoną ofertą będzie można zapoznać się na miejscu. Na klientów czeka także limitowana oferta – kupując mieszkanie teraz, otrzymują gwarancję ceny. Nasi klienci mogą mieć pewność, że kupują w najlepszym dla nich momencie i nie muszą czekać na lepszą okazję, zastanawiając się, czy ta nadejdzie. W momencie podpisania umowy gwarantujemy im stałość cen, a w przypadku ich spadku w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy zobowiązujemy się do zwrotu różnicy. Klienci mogą także liczyć na atrakcyjny harmonogram spłat 20/80. Kupując teraz, wpłacają zaledwie 20% wartości mieszkania, a pozostałą kwotę dopiero w momencie zakończenia budowy. Pozwala to uniknąć zamrożenia części swoich środków na dłuższy okres – tłumaczy Piotr Ludwiński, dyrektor ds. Sprzedaży i Obsługi Klientów w Archicom S.A.  

Mieszkania dostępne w ofercie

 
  • Olimpia Port
Prowadzimy w Olimpii Port sprzedaż ostatniego już etapu osiedla na wrocławskich Swojczycach. Wyróżnia się ono przede wszystkim kameralną architekturą, zielenią i bliskością rzeki. Mieszkańcy z pewnością docenią rozległe tereny zielone wokół oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturę usługową na osiedlu. W ofercie znajdują się mieszkania dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe. Realizując osiedle Olimpia Port, w pełni doceniliśmy potencjał lokalizacji terenu w bezpośredniej bliskości Odry, tworząc osiedle nad rzeką. Mieszkańcy mają dostęp do ok 900 m spacerowego bulwaru nadrzecznego z Mariną, a także mogą korzystać z kajaków. Na samej inwestycji znajduje się ponad 1,5 km ścieżek rowerowych i spacerowych, a miłośnicy sportu mogą korzystać z klubu fitness i boisk sportowych. Z kolei rodziny z dziećmi mogą spędzać czas na aż dwunastu placach zabaw, których z czasem będzie jeszcze więcej.  
  • Browary Wrocławskie
To multifunkcyjny kompleks urbanistyczny powstający na terenie starego Browaru Piast przy ul. Jedności Narodowej. Projekt nawiązuje do idei mix-used – będąc również otwartą przestrzenią dla mieszkańców Wrocławia. Znajdą się tutaj lofty, apartamenty, mieszkania, lokale handlowe, kulturalne i biurowe, sklepy, restauracje, przestrzenie co-workingowe oraz miejsca rekreacji. W aktualnie kończonym budynku, najwyższym z całego kompleksu, znajdować się będą 274 lokale. Jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania powstają na 17 piętrach. Planowany termin ukończenia prac przewidziano na pierwszy kwartał 2023 r.  

Zapraszamy na wydarzenie!

Leave a Reply