Skip to main content

Słoneczne Stabłowice – suma doświadczeń naszych najlepszych projektów

Słoneczne Stabłowice to ciekawe miejsce w skali dzielnicy. Wieloetapowe, szybko rosnące osiedle z dedykowanymi przestrzeniami do relaksu i rekreacji. Z dostępem do terenów nad rzeką, wśród zieleni, na luzie, w zagospodarowanej okolicy. Co jeszcze motywuje do zamieszkania tu kolejnych wrocławian?

Uniwersalne plusy dla nowoczesnych wrocławian

To odpowiedź dla szerokiego grona odbiorców i na różne momenty życia. Osiedle, które daje swobodę i ma ponadczasowe dla rynku atuty, adaptujące się do stylu bycia mieszkańców. W żaden sposób nie ogranicza przyzwyczajeń związanych z preferowanymi formami wypoczynku. Mieszkanie tu po prostu uprzyjemnia codzienność i czyni ją wygodą.
Lokalizacja pozwala na wytchnienie od dynamicznego rytmu miasta, daje duże możliwości rekreacji wśród otaczającej przyrody oraz na w obrębie osiedla. Zabieganym sprzyja dogodnym połączeniem z centrum, szybkim internetem, usługami w zasięgu ręki. Dla zwolenników spokoju oraz przyjaznej, sąsiedzkiej atmosfery – znów trafny wybór: niska, monitorowana zabudowa, place zabaw, ławki w ramach zielonych dziedzińców. Tu można zamieszkać dla dłużej, nawet w toku zmiennych w czasie osobistych i rodzinnych potrzeb.

Spokojny  zakątek w dynamicznym mieście.

Szybki tryb życia wrocławian sprawia, że coraz częściej poszukiwane są rozwiązania łączące bezpieczeństwo i miasteczkowy oddech z możliwością dobrego dojazdu w inne dzielnice miasta. Dojazd do centrum zajmie ok. 20 minut. Gdy dodać do tego nowoczesną bazę edukacyjno-przedszkolną, sklepy, punkty medyczne w zasięgu ręki – mamy podstawę społeczną do komfortowego życia.

Pobudka? Śpiew ptaków.

Zieleń tuż za oknem, w pobliżu rzeka Bystrzyca oraz sieć szlaków rekreacyjnych to doskonałe warunki dla lubiących aktywny tryb życia. Poranne bieganie po Parku Stabłowickim, wycieczki rowerowe i relaksujące spacery po Lesie Mokronoskim, to tylko część z możliwości spędzania czasu blisko domu. Jeszcze więcej sportu albo relaksujący piknik nad wodą? Mieszkańcy osiedla będą mieć na wyłączność swój klub fitness, blisko inwestycji znajduje się stadnina konna, a nieco dalej malownicze stawy. Okolica Słonecznych Stabłowice oferuje  bezpretensjonalną atmosferę znaną z mniejszych miejscowości oraz dostęp do edukacji i usług medycznych na miarę stolicy Dolnego Śląska.

Spełnione obietnice, sprawdzone rozwiązania.

W realizacji osiedla wzorujemy się na docenianych przez klientów rozwiązaniach z naszych pozostałych inwestycji mieszkaniowych. Podobny fitness mają do dyspozycji lokatorzy Ogrodów Hallera. Wydobycie potencjału terenów nad rzeką przyświeca nam na wzór modelowych rozwiązań na Olimpii Port. Analogicznie Słoneczne Stabłowice, sukcesywnie będą stawać się kompleksowym osiedlem z bogatą infrastrukturą dodatkową. Efekt końcowy wieloetapowej realizacji zorientowanej społecznie można zobaczyć choćby na Jagodnie – na Czterech Porach Roku. Warto odwiedzić te miejsca i przekonać się osobiście, w jakim kierunku rozwinie się na przestrzeni najbliższych lat osiedle na Stabłowicach.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Archicom w mediach społecznościowych

Jesteśmy tam gdzie Ty. Obserwuj nas, żeby zawsze wiedzieć, co nowego planujemy.

Archicom w obiektywie