Skip to main content

Mieszkania Swojczyce Wrocław

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas prawie 30-letniej działalności na wrocławskim rynku deweloperskim Archicom projektuje i wznosi kompleksowe osiedla mieszkaniowe, które od lat cieszą się dużą popularnością wśród nabywców, a co najważniejsze, dobrą opinią wśród mieszkańców.

Inwestycje firmy rozlokowane są w najpopularniejszych obecnie rejonach miasta Wrocław, w tym na zlokalizowanym na wschodzie osiedlu Swojczyce, w sąsiedztwie osiedla Strachocin. Lokalizacja inwestycji, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, jednocześnie niedaleko centrum Wrocławia, w połączeniu z dogodną komunikacją miejską sprawiają, że Swojczyce są idealnym wyborem dla osób ceniących spokój i ciszę oraz dobry dojazd do centrum. Dodatkowym atutem okolicy są rozległe tereny zielone, doskonale nadające się do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody.

Na osiedlach Archicomu dostępny jest szeroki wachlarz lokali mieszkaniowych. Wybierać można spośród kompaktowych 2-pokojowych mieszkań, które doskonale sprawdzą się jako lokum dla singla lub pary, przez ustawne 3-pokojowe mieszkania doskonale nadające się dla rodzin z dziećmi, a na przestronnych 4-pokojowych mieszkaniach dedykowanych osobom potrzebującym większej przestrzeni kończąc.

Mieszkania projektowane są z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni, co sprawia, że każde mieszkanie jest ustawne i łatwe w aranżacji, dzięki czemu każdy bez trudu może dostosować lokum do własnych potrzeb i preferencji.