Skip to main content
Rozwiązania

7 powodów by zamieszkać w Modern Mokotów

Co jest ważne w miejscu zamieszkania? Dla jednych będzie to komfort i bezpieczeństwo, dla innych dobry dojazd do pracy, uczelni lub do centrum. Wielu klientów zwraca też uwagę np. na udogodnienia i infrastrukturę do spędzania wolnego czasu. I każdy ma rację! Bo ilu mieszkańców danej inwestycji tyle opinii. Ale my mamy kilka mocnych argumentów wskazujących dlaczego warto zamieszkać w miejscu, które rewolucyjnie przekształcamy z biurowej betonozy w zieloną oazę pełną śmiechów, rozmów i spotkań.

Modern Mokotów to nowa historia poprzemysłowego Służewca, którą piszemy w kwartale ulic  Wołoskiej, Marynarskiej, Domaniewskiej i Postępu. Przemieniamy nieatrakcyjny teren dawnego Empark Business Parku w wielofunkcyjną Dzielnicę bliższą życia oferującą nie tylko mieszkania, ale też usługi, gastronomię, przestrzenie z zielenią do odpoczynku, zabawy i rekreacji oraz liczne możliwości integracji społecznej. Oto dlaczego warto tam żyć…

…bo uczymy współdzielenia

Współdzielenie jest eko i dobre dla naszego zdrowia oraz samopoczucia! Wierzymy, że wspólne korzystanie z udogodnień zmienia sposób, w jaki organizujemy sobie życie w dobrym mieście dlatego lokatorzy Modern Mokotów będą mieli do dyspozycji okazałe tarasy do sąsiedzkiej aktywności. Joga w promieniach słońca, lektura ciekawej książki, a może po prostu rozmowa z sąsiadem z piętra niżej? Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

…bo budujemy też poczucie lokatorskiej wspólnoty

Do sąsiedzkich spotkań, a może zabaw z pociechami? Klub mieszkańca będzie idealnym miejscem na większe przyjęcia czy lokalne wydarzenia, a bezpośrednie połączenie ze ścieżką sąsiedzką i placem zabaw to gwarancja przyjemnego spędzania czasu w rodzinnym gronie. Pomyśleliśmy też o tych, którzy nie mogą oderwać się od służbowych spraw w laptopie lub po prostu potrzebują przestrzeni do pracy. Zapewni ją strefa coworkingu zaprojektowana zgodnie z potrzebami sąsiedzkiej społeczności.

…bo wspieramy kreatywność naszych mieszkańców

Śrubokręt, młotek oraz wiertarka w dłoń i do dzieła czyli majsterkowanie sposobem na budowanie międzysąsiedzkich relacji. Na terenie Modern Mokotów przygotujemy wydzieloną przestrzeń pełniącą rolę warsztatu. Tym samym nie ma obaw, że wiercenie lub stukanie młotkiem dochodzące z mieszkania obok wprawi w zły nastrój po pracy lub w trakcie weekendowego relaksu. Sąsiedzka strefa do majsterkowania powstanie na poziomie garażu i będzie dostępna przez siedem dni w tygodniu.

…bo radość dzieci to nasz priorytet

Nowoczesna inwestycja musi być komfortowa i bezpieczna, ale nie można zapominać o potrzebach najmłodszych lokatorów. Dzielnica bliższa życia będzie przyjazna dzieciom, które będą mogły spędzać czas na świeżym powietrzu m.in. na placu zabaw zaprojektowanym w otoczeniu zieleni. Szerokie spektrum atrakcji – np. urządzenia do bujania, wspinania oraz rozwijania umiejętności ruchowych i kreatywnego myślenia – zapewnią pociechom beztroskie przeżycia i wiele godzin kontaktu z rówieśnikami.

…bo gdzie nie spojrzeć, tam zieleń

Teren zewnętrzny projektu Modern Mokotów zdominuje roślinność niska i wysoka dająca wytchnienie w ciepłe dni oraz przestrzeń do relaksu. Na każdym z dziedzińców przy budynkach zaprojektowaliśmy ekologiczną strefę posiadającą odrębny motyw przewodni. W ten sposób stworzymy Ogrody trzech kolorów obsadzone wielobarwną roślinnością i wyposażone w wygodne meble małej architektury do np. odpoczynku. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do sąsiedzkich spotkań na świeżym powietrzu i wśród zróżnicowanej przyrody.

…bo dobre smaki zamieszkają w Modern Mokotów

Poranna kawa w stylu włoskim, obiad z przyjaciółmi smakującymi śródziemnomorskiej kuchni oraz rodzinna kolacja z potrawami z menu prosto z południa Europy. Oprócz komfortowych mieszkań i apartamentów w sercu poprzemysłowego Służewca stworzymy również przestrzenie w parterach idealne do pobudzania kubków smakowych np. świeżymi wypiekami, orzeźwiającymi napojami oraz wykwintnymi daniami.

…bo topowa lokalizacja jest gwarancją atrakcyjnego życia codziennego

Przejście na drugą stronę ulicy Wołoskiej by zrobić zakupy w galerii Westfield Mokotów, kilka minut spacerem do licznych przystanków komunikacji miejskiej i niewiele dłużej by dotrzeć do Fortu Mokotów, stacji Metro Wilanowska lub zielonych terenów przy Dolince Służewieckiej. Modern Mokotów to najlepszy punkt na mapie Warszawy do życia, pracy i korzystania z atrakcji stolicy. Położenie blisko centrum aglomeracji gwarantuje autentyczną atmosferę centrum nowoczesnego miasta, naładowanie się dobrą energią do codziennego funkcjonowania oraz złapanie oddechu po zawodowych wyzwaniach. Czerpiąc inspirację z post-industrialnego dziedzictwa dawnych zakładów Unitry tworzymy nowy krajobraz Mokotowa w formule mikrodzielnicy dla poszukujących najlepszego życia.

Dzielnica Bliższa Życia

Zobacz dostępną ofertę

Sprawdź