Skip to main content

Wrocławianie chcą mieszkać nad rzeką!

Odra, która ukształtowała miasto Wrocław, dziś jest znów w centrum uwagi jego mieszkańców! Coraz chętniej wybieramy inwestycje, które zlokalizowane nad brzegiem rzeki. Jakie korzyści przynosi mieszkanie nad Odrą czy Bystrzycą?

Niepowtarzalny widok za oknami

Wrocław przecina aż 7 rzek i kilkanaście cieków wodnych, dzięki czemu widok za oknami może być naprawdę zróżnicowany. Znajdziemy tu zarówno zielony krajobraz Odry z Sępolnem w tle, naturalny, nieco dziki charakter nabrzeża Bystrzycy, czy panoramę Starego Miasta z okien apartamentu na Kępie Mieszczańskiej. Decydując się na zakup nowego apartamentu nad rzeką, długofalowo możemy liczyć na wzrost wartości naszej nieruchomości. Mieszkania nad Odrą gwarantujące wyjątkowy widok za oknami potrafią być nawet kilkadziesiąt tysięcy droższe niż lokale pozbawione takiego atutu.

 

Zawsze świeże powietrze

Rzeki to naturalne autostrady, którymi pędzi do nas świeże powietrze. To właśnie one odpowiadają za przewietrzanie miasta i zapewniają zdrowe warunki życia na co dzień. Dodając codzienny trening mamy receptę na długowieczność!

Rekreacja tuż za progiem mieszkania nad rzeką

Wrocław to miasto ludzi aktywnych, a rzeka to jeden z wielu możliwych pomysłów na spędzanie czasu wolnego. Mieszkańcy Słonecznych Stabłowic będą mogli skorzystać z uroków kameralnej plaży rekreacyjnej nad Bystrzycą. Bezpieczna przestrzeń pozwoli rodzicom rozkoszować się promieniami słońca, podczas gdy najmłodsi będą psocić wśród zieleni. Wybierając River Point, można cieszyć się panoramą Starego Miasta i Odry za oknami własnego apartamentu – takim widokiem nie można się znudzić. Z kolei na Olimpii Port mieszkańcy osiedla mogą odbić kajakiem od pomostu i udać się na wycieczkę poznając tajniki nadrzecznej przyrody.

Rzeka – atut warty podkreślenia

Znakiem rozpoznawczym architektów Archicomu jest projektowanie kontekstowe, czyli podkreślanie sąsiedztwa rzeki w koncepcji architektonicznej inwestycji. Kameralna plaża sprawi, że mieszkanie nad rzeką Bystrzycą umożliwi mieszkańcom Słonecznych Stabłowic prawdziwie letni wypoczynek w ciepłe dni. Reprezentacyjny bulwar wzdłuż kanału Odry i port dla żaglówek stanowią wyróżnik Olimpii Port. A taras na dachu River Point pozwolą rozkoszować się widokiem Odry w Centrum miasta.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Archicom w mediach społecznościowych

Jesteśmy tam gdzie Ty. Obserwuj nas, żeby zawsze wiedzieć, co nowego planujemy.

Archicom w obiektywie