Skip to main content

Ostatni dzwonek – prosty zakup, gdy stawiamy na pewniaków

Trwają ostatnie dni Rodziny Na Swoim. Można jeszcze szybko i bezpiecznie pozyskać dopłatę do pierwszego mieszkania. Warunkiem jest złożenie wniosku kredytowego do 31 grudnia tego roku i wiarygodny partner biznesowy. Gdzie kupować, by zdążyć?

Otrzymanie dopłaty może być proste, choć czasu jest niewiele…

Ostatni dzwonek Rodziny na swoim ma swoich zwolenników. I nic dziwnego, bo program pozwala na zaoszczędzenie nawet do 70 000 zł. Podjęcie decyzji, którą inwestycję wybrać to tylko połowa sukcesu. Zostaje jeszcze pozytywne rozpatrzenie wniosku kredytowego przez bank. Wyścig z czasem determinuje szukanie najlepszej dla siebie nieruchomości spośród wyłącznie wiarygodnych deweloperów. W innym przypadku należy liczyć się z ryzykiem, że nie zdążymy w tak krótkim czasie dopełnić formalności, w których decydującą rolę pełni bank kredytujący.

… ale tylko ze sprawdzonym deweloperem

Banki obecnie wyjątkowo uważnie weryfikują kondycje firm deweloperskich i nie na każdą inwestycję chcą udzielać kredytu. Wypełnienie wniosku przez klienta nie jest tożsame z domknięciem transakcji. Trzeba postawić na pewnego inwestora, który przestrzega „Kodeksu dobrych praktyk” i „Zasad umowy deweloperskiej”. Niespełnianie tych standardów jest dla banku pretekstem do odrzucenia wniosku klienta.

… i umową deweloperską akceptowaną przez banki

Dlatego właśnie tak ważne jest, by w napiętym terminarzu zdecydować się na mieszkanie od tych, którzy znajdują się w ścisłej czołówce na tzw. „białej liście” deweloperów. Te firmy gwarantują bezpieczne umowy deweloperskie i cieszą się największym zaufaniem sektora bankowego oraz doradców finansowych. Skutkuje to łatwiejszym dostępem do kredytu, krótszym czasem rozpatrywania wniosku oraz korzystniejszymi warunkami kredytu hipotecznego. W przypadku zakupu mieszkania od dewelopera „z listy” można pozyskać finansowanie już na etapie stanu zerowego.

Wrocławski pewniak

Według raportu opracowanego przez Home Broker Archicom plasuje się na pierwszym miejscu najbardziej zaufanych i transparentnie funkcjonujących na Dolnym Śląsku deweloperów, od których najłatwiej kupić lokal finansując się kredytem hipotecznym. Gdy do tego dodać pozycję rynkową i 26-letnią stabilność finansową firmy, można być pewnym bezpiecznego i bezproblemowego zakupu.

Tylko w ostatnich tygodniach Archicom podpisał kilkadziesiąt umów na lokale w ramach RNS, pozyskując bez trudu kredyty dla swoich klientów we wszystkich bankach, które tego finansowania udzielają. Dla kupujących to gwarancja sprawnej transakcji w ramach RNS i oraz pozytywnego zaakceptowania wniosku. Nie warto ryzykować utraty dopłaty do własnego „M”.

Zadzwoń i dowiedz się, jak nie stracić dopłaty do kredytu! Resztę zostaw fachowcom.

ZRÓB TRZY KROKI DO SZYBKIEGO ZAKUPU WŁASNEGO „M”!

  1. Znajdź najlepsze dla siebie mieszkanie. Szukaj u pewnych, wiarygodnych deweloperów z bogatą ofertą. Archicom oferuje 300 mieszkań w programie RNS na bogato wyposażonych osiedlach.
  2. Poszukaj fachowej pomocy u doradcy finansowego. On szybko wybierze dla Ciebie najlepszą ofertę finansowania spośród 26 banków i zajmie się całą dokumentacją kredytową.
  3. Załatw wszystko w jednym miejscu. Archicom ściśle współpracuje ze sprawdzonymi doradcami finansowymi, dzięki czemu wstępną decyzję kredytową dostaniesz w jeden dzień, a proces zakupu i finansowania można sfinalizować w jednym miejscu.

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Archicom w mediach społecznościowych

Jesteśmy tam gdzie Ty. Obserwuj nas, żeby zawsze wiedzieć, co nowego planujemy.

Archicom w obiektywie