Skip to main content

Na budowie i na wodzie. Pierwsze spotkanie mieszkańców Olimpii Port

W ostatnią sobotę na terenie osiedla Olimpia Port odbył się piknik połączony z dniem otwartym inwestycji.  Budowę odwiedzili przyszli mieszkańcy i potencjalni klienci osiedla. Blisko dwustu gości mogło zajrzeć do mieszkań, poznać sąsiadów i spędzić miłe chwile na statku.  Ten piknik to pierwsza okazja, by przyszli mieszkańcy mogli się poznać. Do dyspozycji mieszkańców oddano też forum osiedlowe www.forum.olimpiaport.pl. Mamy nadzieję i życzmy Wam gorąco, by zainicjowane tu znajomości przeniosły się na grunt osobistych relacji sąsiedzkich.

Na miejscu spotkali się też liczni współwykonawcy i osoby zaangażowane w proces inwestycyjny. Klienci mieli też okazję zasięgnąć u wykonawcy informacji dotyczących jakości i terminów, projektanta podpytać o pomysły na aranżacje, a administratora – o przyszłe koszty eksploatacyjne. Wielu wykonawców, architektów, osób obsługujących przyszłe osiedle, a także pracowników Archicomu to osoby występujące w podwójnej roli – klientów i kooperantów osiedla. Czego chcieć więcej, by dowieść wyjątkowości tej oferty!

Na pół roku przez zakończeniem inwestycji sprzedaż mieszkań pierwszego etapu Olimpia Port zbliża się do końca. To nasz niekwestionowany sukces w dobie kryzysu, gdzie duża część deweloperów ma problem ze sprzedażą mieszkań nawet rok czy dwa po zakończeniu inwestycji. Przyspieszamy zatem realizację i sprzedaż kolejnego etapu, a budowa trzeciego planowana jest w pierwszej połowie przyszłego roku. W drugim etapie na klientów czekają mieszkania bezpośrednio nad rzeką, z widokiem na kilometrowy, niezabudowany pas zieleni. Również tutaj sporo mieszkań dostępnych jest dla singli i par w „Rodzinie na swoim”.

 

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z uczestnikami pikniku na osiedlu Olimpia Port:

A niżej znajdziecie wypowiedzi przedstawicieli firm, które są zaangażowane w proces budowy osiedla:

 

 

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Archicom w mediach społecznościowych

Jesteśmy tam gdzie Ty. Obserwuj nas, żeby zawsze wiedzieć, co nowego planujemy.

Archicom w obiektywie