Skip to main content

Aktywne osiedla

Aktywne osiedla najchętniej poszukiwanymi miejscami zamieszkania

Własne mieszkanie to marzenie łączące wszystkich Wrocławian. Chcąc zrozumieć zmianę myślenia o zakupie swojego „M” warto prześledzić ofertę najchętniej wybieranych inwestycji. Dziś kompleksowość to priorytet podczas tworzenia wieloetapowych inwestycji. Takie osiedle to wciąż wygodne mieszkania, a dodatkowo dobry dostęp do usług, sprawnie działająca komunikacja i przede wszystkim ciekawe możliwości spędzania czasu wolnego. Kupujemy nie tylko cztery ściany, ale sposób życia, jaki możemy prowadzić w okolicy. Najlepiej przekonać się o tym na własne oczy, odwiedzając inwestycje najprężniej działających w branży firm.

Twój cenny czas

Spędzamy w samochodach coraz więcej czasu, dlatego najważniejsze jest jak najlepsze wykorzystanie wolnych chwil. Wszystko chcemy mieć pod ręką i nic dziwnego – dobrze mieć tereny do uprawiania sportów, grillowania czy zabaw dla maluchów tuż u progu mieszkania. Możliwość aktywnego wypoczynku na osiedlu i w jego otoczeniu to jeden z głównych, obok ceny, czynników wpływających na decyzję zakupu. Wyniki sprzedażowe wskazują, że najchętniej wybierane są osiedla leżące w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych i są wyposażone w kluby mieszkańca, własne fitness, osiedlowe boiska. Nic więc dziwnego, że w ostatnim kwartale co 10 kupujący wybiera inwestycje Archicomu.

Wszystko pod ręką

Dobrze wyposażone osiedlowe place zabaw to raj dla najmłodszych i miejsce spotkań rodziców. Nieco starsi mają szansę wyszaleć się na osiedlowym boisku – grając w piłkę nożną, kosza czy siatkówkę z rówieśnikami. Pobliskie tereny zielone, w tym nadrzeczne zachęcają do porannych treningów i długich wieczornych spacerów. Park Kolumba na osiedlu Olimpia Port to świetne miejsce na piknik treningi jogi czy gry w bule. Ścieżki rowerowe wokół inwestycji Słoneczne Stabłowice oraz bliskość tras rekreacyjnych, to nie tylko pomysł na weekendowe wycieczki, ale i ekologiczny transport na co dzień. Dobrze wyposażone sale fitness umożliwiają utrzymanie dobrej formy najbardziej zapracowanym. Z kolei kluby mieszkańca to świetne miejsce, aby wspólnie z sąsiadami cieszyć się zwycięstwami ulubionych drużyn lub pograć w bilarda.

Integracja kluczem do sukcesu

Dobra oferta spędzania czasu wolnego to nie tylko infrastruktura, ale przede wszystkim ludzie! Organizacja wydarzeń rodzinnych, turniejów sportowych czy konkursów, to element integrujący mieszkańców osiedli. Do końca miesiąca mieszkańcy osiedli Archicomu mają szansę zdobyć zestawy gier planszowych na długie jesienne wieczory w gronie rodziny i sąsiadów. Wystarczy pokazać na zdjęciu, jak spędza się czas na osiedlu lub w jego okolicy, dodać krótki opis i wysłać na adres: konkurs@archicom.pl .

Z regulaminem można zapoznać się na www.facebook.com/archicom.deweloper .

Szczegóły konkursu

Zobacz filmy:

Olimpia Port

Cztery Pory Roku

Bądźmy w kontakcie

Bądźmy w kontakcie

Archicom w mediach społecznościowych

Jesteśmy tam gdzie Ty. Obserwuj nas, żeby zawsze wiedzieć, co nowego planujemy.

Archicom w obiektywie