Najbardziej kameralna inwestycja na Gaju – taka jest Wrocławska Willa. Nowoczesna forma z wewnętrznym patio  i tylko 32, ustawne i widne mieszkania. Dominującym wrażeniem witającym cię zarówno przed budynkiem, jak i w mieszkaniu jest światło i przestrzeń. Za oknem czeka widok na tkankę miejską, ale dającą oddech, w estetycznej architekturze i z zielenią wokół. Tuż przy inwestycji, od strony południowej w przyszłości powstanie Park Miejski . Bliskość ośrodków akademickich (Akademia Medyczna, Akademia Ekonomiczna) gwarantują dobrą wartość inwestycyjną nieruchomości.

Budynek mieści się w otoczeniu bogatego zaplecza komercyjnego. Usługi, sklepy, restauracje, market – codzienne potrzeby załatwisz tu szybko i bez wysiłku. Do dyspozycji jest duży wybór żłobków, przedszkoli i szkół. Mnóstwo tu punktów dedykowanych rodzinom ze specjalnym uwzględnieniem dzieci. Do rozbudowanego węzła komunikacji miejskiej przy ul. Świeradowskiej jest tylko 300 metrów  – dzięki czterem liniom autobusowym i dwóm tramwajowym (plus) sprawnie i wygodnie dotrzesz do ścisłego centrum miasta.

Inwestycja powstała w bezpośrednim sąsiedztwie zrealizowanego przez Archicom w 2008 osiedla Zielona Wyspa. Przy projektowaniu budynku oraz poszczególnych mieszkań zwróciliśmy szczególną uwagę na spójność obu projektów oraz ekonomiczne aspekty przyszłego użytkowania mieszkań. Staranne ocieplenie ścian oraz okna o wysokiej izolacyjności pozwalają na redukcję zużycia ciepła. Stacje wymiennikowe (logotermy) umożliwiają indywidualne sterowanie ogrzewaniem w mieszkaniu. Standardem będzie monitoring, domofon, drzwi antywłamaniowe do lokali i rolety zewnętrzne na parterze. 1 GB sieć logiczna kategorii VI zapewnia superszybkie łącza internetowe.